Océ PRISMAprepare

Océ PRISMAprepare

Naudodami daugiafunkcę programinę įrangą "Océ PRISMAprepare", spausdinimo profesionalai gali rengti tobulus dokumentus našiau ir pelningiau.

Pranašumai

  • Visas dokumentų rengimo ciklas
  • Intuityvi ir paprasta naudoti
  • Tinkama naudoti su bet kuriuo atskirų lapų spausdintuvu
  • Atviroji sąsaja užtikrina didžiausią lankstumą
  • Darbo našumą keliančios funkcijos
  • Sukurta siekiant maksimaliai padidinti darbų pelningumą

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Océ PRISMAprepare“ atidžiau

Daugiafunkcė dokumentų rengimo priemonė


"Océ PRISMAprepare" - tai viena visus rengimo spaudai poreikius atitinkanti priemonė, turinti naudotojui pritaikytą ekraną. Ši universali priemonė ne tik valo puslapius ir tobulina dokumentus, tikrina ir koreguoja spalvas, paruošia dokumentus susegimo sąvaržėlėmis, perlenkimo ar skylių išmušimo funkcijoms, bet netgi teikia operatoriui galimybę ruošti dokumentus bukletų parengimo ar įrišimo užduotims. Kadangi ši programinė įranga atitinka visus šiuos reikalavimus, ją naudojant paprasta automatizuoti visas pasikartojančias užduotis nuo dokumentų parengimo iki spausdinimo ir taip atlaisvinti laiko kitiems darbams.

Ypač paprasta naudoti


Dėl apdovanojimais įvertintos "Ocean Style" naudotojo sąsajos labai paprasta nuosekliai rengti įspūdingus dokumentus. Intuityvusis "Ką matai- tą turi" ("What You See is What You Get", WYSIWYG) užduočių peržiūros ekranas leidžia valdyti sudėtingiausius darbus, praktiškai panaikina daugkartinio tikrinimo poreikį ir sumažina klaidų riziką.

Lankstūs atvirieji standartai


"PRISMAprepare" naudoja atvirąjį PDF standartą. Todėl galite supaprastinti darbų eigą ir išlaikyti atvirą sistemų architektūrą. Priemonė "PRISMAprepare 6,1" sukurta remiantis "Adobe PDF Library", taigi ją įdiegsite kur kas greičiau ir galėsite imtis didesnių, sudėtingesnių darbų.

Patogi atviroji sąsaja


"PRISMAprepare" leidžia susieti su iki 10 autonominių PDF naudojančių ir "Windows" pagrindu veikiančių programų. Tokias populiarias programas kaip "Adobe Photoshop"® galima prijungti be jokių keblumų, taigi galėsite pažangiai redaguoti dokumentus ir vykdyti rengimo užduotis kitose programose, o paskui atnaujintus dokumentus importuoti atgal į "PRISMAprepare" ir tęsti darbą.

Padidinkite našumą


"PRISMAprepare" padeda padidinti našumą tobulesnio automatinio veikimo, puslapių išdėstymo, apkarpymo žymų pridėjimo ir tiesioginio programuotų dokumentų spausdinimo funkcijomis. Iš anksto įrašyti šablonai leidžia naudotojams tiesiog perkelti turinį į "karštąjį aplanką" ir kurti spausdinti parengtus dokumentus. Naujos funkcijos, įskaitant pažangaus nugarėlės sukūrimo ir lengvo dokumentų viršelių kūrimo, bei patobulinta VDP funkcija spaudiniams suasmeninti padidina šios programinės įrangos universalumą ir produktyvumą. Be to, yra galimybė į darbų eigą integruoti spaudinių apdailą įrenginį prijungus prie tinklo tik dalinai ("near line" režimu) ir visai neprijungus ("offline" režimu) (iš "Ultimate Bindery").

Maksimaliai padidinkite investicijų grąžą


Padėdama greičiau užbaigti darbus, "PRISMAprepare" padidins jūsų pelno maržą. Panaikinę būtinybę atlikti medžiaginių kopijų tikrinimo procedūras, galite sutaupyti daugiau brangaus laiko nei naudodami kitas prieinamas darbo srautų tvarkymo priemones, todėl galite planuoti daugiau darbų ir padidinti pajamas. Lanksti automatinio spalvų aptikimo funkcija leidžia našiausiai skaidyti ir jungti spalvotus ir nespalvotus puslapius ir gauti aukštos kokybės rezultatus mažesnėmis sąnaudomis.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Océ PRISMAprepare“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Tolesni žingsniai

Pateikti užklausą