Sveiki atvykę į Miuncheną, tikimės, kad nepamiršote banglentės. Ateikite ir prisijunkite prie Tao, Alexo ir Karinos, trijų įdomiausių pasaulyje upių banglentininkų Eisbacho, upių banglenčių sporto gimtinės, pakrantėse.

Pajauskite mūsų interaktyvią patirtį mobiliajame telefone arba darbastalio kompiuteryje ir susipažinkite su šia neįtikėtina banglentininkų bendruomene Vokietijos centre. Pajauskite, ką reiškia atsidurti profesionalioje filmavimo aikštelėje su naujausia „Canon“ įranga rankose. Imkite mūsų „EOS-1D X Mark II“ ir priartinkite vaizdą, kad įamžintumėte sinchroniškus Alexo ir Karinos judesius ant šios griausmingos upės bangos. Nufotografuokite greitą veiksmą ir fotografuokite prietemoje, kai naktį atlikdamas triukus Tao skrodžia bangą, ir pasidalykite nuotraukomis su draugais.

Tikimės, kad, kaip ir kitos mūsų „Ateikite ir pamatykite patys“ istorijos, ši įkvėps jus čiupti savo fotoaparatą ar išmanųjį telefoną ir leistis tyrinėti pasaulio. Leiskite padėti jums nufotografuoti neįtikėtinus vaizdus – pasinaudokite mūsų mokymų ir patarimų vaizdo įrašais. Atraskite istorijas, kurios yra už jūsų namų durų, papasakokite jas, pasidalykite su kitais ir jie būtinai tai pamatys.

Pajauskite mūsų interaktyvią miesto banglentininkų patirtį čia.

The story of the wave

Istorija apie bangas

Dabar yra vidurnaktis ir jūs esate miesto viduryje. Žinote ką? Laikas banglentėms! Prisijunkite prie Miuncheno miesto banglentininkų ir atraskite istoriją apie Eisbacho upės bangą.

Meet the surfers: Tao, Alex and Karina

Susipažinkite su banglentininkais: Tao, Alexu ir Karina

Susipažinkite su bebaimiais Miuncheno upės banglentininkais, kurie padės papasakoti mūsų naujausią „Ateikite ir pamatykite patys“ istoriją.

Take better portraits

Fotografuokite gražesnius portretus

Portretus fotografuoti lengva, bet sunku tai daryti meistriškai. Naudingi mūsų pagrindiniai patarimai padės paversti geras nuotraukas puikiomis.

How to use natural light

Kaip naudoti natūralų apšvietimą

Sužinokite šiek tiek daugiau apie tai, kaip kinta šviesa skirtingu paros metu. Atraskite, kaip naudoti fotoaparato nuostatas, kad išnaudotumėte visas jo galimybes.

Shoot sharper fast-moving action

Įamžinkite ypač greitą veiksmą

Norint puikių veiksmo kadrų, pvz., fotografuojant miesto banglentininkus, snieglentininkus ar bėgikus, reikia galvoti į priekį.

Capture stunning details, even in low light

Fotografuokite stulbinamas detales netgi prietemoje

Kai trūksta šviesos, gali būti sudėtinga nufotografuoti detales, ypač jai naudojamas išmaniojo telefono fotoaparatas. Sužinokite daugiau apie diafragmos, ISO nustatymų ir išlaikymo naudojimą.

Zoom in and capture fast action

Priartinkite ir užfiksuokite greitą veiksmą

Fotografuojant veiksmą svarbiausia pagauti sekundės dalį trunkančią akimirką, tad reikia neatsilikti.

Behind the scenes - City Surfers

Užkulisiai – miesto banglentininkai

Šviesos, kameros, plaukiam! Ateikite ir pamatykite „Canon“ miesto banglentininkų Eisbacho upėje filmavimo užkulisius.

Side by side: Canon cameras versus smartphone cameras

Vienas šalia kito: „Canon“ ir išmaniųjų telefonų fotoaparatų palyginimas

Neseniai vykusio miesto banglentininkų filmavimo metu paprašėme aistringo fotografo mėgėjo padėti mums palyginti naujausius „Canon“ fotoaparatus ir pirmaujančių išmaniųjų telefonų fotoaparatus. Pažiūrėkite rezultatus.

The kit you need for shooting and instant sharing

Rinkinys, kurio reikia norint nufotografuoti ir iškart pasidalyti

Su tinkama įranga galima nedelsiant pasidalyti įspūdingomis nuotraukomis su draugais ir sekėjais.

The perfect kit for portable flexibility

Tobulas rinkinys patogiam nešiojimui ir lankstumui.

Ne visada yra praktiška nešiotis didelį fotoaparatą ir įrankių krepšį. Tačiau, kai išmaniojo telefono fotoaparato nepakanka aukščiausiai vaizdo kokybei, reikalingas fotoaparatas, kuris ją gali suteikti.

A kit list for controlling the light

Šviesos valdymo rinkinio sąrašas

Jei norite savitos atmosferos, kūrybiškų, gerai apšviestų kadrų, reikės tinkamo rinkinio.