hero

„Canon“ jungimo galimybės

Su mūsų prijungtais fotoaparatais, spausdintuvais, programėlėmis ir „Connect Station CS100“ paprasta fotografuoti, dalintis brangiomis jūsų nuotraukomis bei filmais, juos spausdinti ir saugoti.

Darykite daugiau su „Wi-Fi“ ir NFC

Su „Canon“ įrenginiais, kuriuose įdiegta „Wi-Fi“ technologija, galite perduoti nuotraukas, jomis dalintis, jas spausdinti ar saugoti, netgi fotografuoti nuotoliniu būdu. Pvz., galite paprastai perduoti nuotraukas iš „Canon“ fotoaparato, kuriame įjungtas „Wi-Fi“ ryšys, į išmanųjį telefoną redaguoti ar jomis dalintis. Su NFC* paprasčiau: galite užmegzti „Wi-Fi“ ryšį tiesiog paliesdami vieną įrenginį, kuriame įjungtas NFC, kitu. Taigi, pvz., galėtumėte perduoti vaizdus iš savo fotoaparato, kuriame įjungtas NFC, į „Canon Connect Station CS100“ vos vienu palietimu.

wi-fi-nfc
connected-services

Būkite nuolat prisijungę

Nesvarbu, ar norite saugoti arba redaguoti nuotraukas, ar spausdinti belaidžiu būdu iš mobiliojo įrenginio, ar dalintis ankstesnėmis šeimos akimirkomis – mūsų prijungtų programėlių ir paslaugų asortimentas padės geriausiai pasinaudoti jūsų vaizdais.

lifecake

„Lifecake“

Žiūrėkite savo vaiko progresą ir juo dalinkitės, sukūrę savo šeimos nuotraukų ir vaizdo įrašų laiko juostą.

irista

„Irista“

Saugokite, readaguokite ir tvarkykite savo nuotraukas, taip pat jomis dalinkitės, kad jas pamatytų visas pasaulis.

pixma-cloud-link

PIXMA Cloud Link

Spausdinkite tiesiogiai iš internetinių fotografijos paslaugų, tokių, kaip „Facebook“, „Instagram“ ir „Google Drive“, arba nuskaitykite vaizdus ir įrašykite juos debesijoje su patobulintais „PIXMA Cloud Link“ spausdintuvais.Prijungti fotoaparatai ir dar daugiau

Mūsų naujausi fotoaparatai, spausdintuvai ir kameros yra sumaniai prijungti, dėl to turite laisvės daryti daugiau su savo nuotraukomis ir filmais. Kai kuriuose iš naujausių modelių įrengta NFC, su kuria paprasčiau prijungti įrenginius ir perduoti vaizdus per „Wi-Fi“ į suderinamą išmanųjį telefoną ar „Canon Connect Station CS100“.

connected-products

Argentina

Slidinėjimas su žirgais

Ateikite ir pamatykite patys

apps

Programėlės

Plačiau išnaudokite savo fotoaparato, objektyvo ir kitų įrenginių pajėgumus

placeholder

„Connect Station CS100“

Sužinokite daugiau

Atsakomybės atsisakymas: jungimo galimybių funkcijos prieinamos tik rinktiniuose fotoaparatų modeliuose. Kai kurioms jungimo galimybių funkcijoms reikalinga nemokama atsisiunčiama programėlė.
*NFC suderinama ne su visais įrenginiais.
**„Pictbridge“ per belaidį LAN.