Brangių prisiminimų išsaugojimas

Jūsų nuotraukos ir filmai jums yra neįkainojami. Tai svarbiausių įvykių, kurie nebepasikartos, priminimai, todėl labai svarbu reguliariai kurti atsargines kopijas. Tačiau ne visada pavyksta rasti laiko ir išsirinkti, o tada įrašyti labiausiai vykusius kadrus. Kuo ilgiau jie laikomi atminties kortelėje arba išmaniajame telefone, tuo didesnė tikimybė, kad jų neteksite arba juos pamiršite.

Todėl galimybė naudotis internetine saugykla leis jums jaustis ramiai. Jei nusiųsite vaizdus į debesijos saugojimo paslaugą arba mėgstamą socialinį tinklą, jų taip lengvai nepamesite. Naujausiuose fotoaparatuose įdiegta vaizdų sinchronizavimo funkcija aptinka naujus vaizdus ir nusiunčia juos į pasirinktą debesijos paslaugą arba socialinį tinklą, pvz., „Flickr“, „Google Drive“ arba „Canon“ siūlomą „irista“. Be to, galima nustatyti, kad vaizdai būtų automatiškai įrašomi į kompiuterį, išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Jei norite atsargines nuotraukų kopijas kurti internete, pasidomėkite „irista“. Tai debesų technologijos pagrindu veikianti platforma, kurioje kaip niekad patogu kurti atsargines nuotraukų kopijas ir naudotis nuotraukų bibliotekomis.

Kurkite atsargines savo nuotraukų kopijas