Užfiksuokite akimirką

Puikaus kadro sukūrimas fotografuojant veiksmą priklauso ir nuo pasiruošimo, ir nuo buvimo tinkamoje vietoje. Prieš fotografuodami sporto varžybas turite susipažinti su aplinka – kad galėtumėte būti tinkamoje vietoje tinkamu metu ir su tinkama įranga. Apsilankykite varžybų vietoje iš anksto, kad suprastumėte, iš kurios vietos ir kaip galite sukurti geriausių kadrų.

Be to, reikia išmanyti sporto šaką, kurią fotografuojate. Jei, pavyzdžiui, fotografuojate futbolo varžybas, pamėginkite įžvelgti judėjimo modelį. Daug lengviau sukurti gerą kadrą, jei šiek tiek iš anksto galite atspėti, kas bus toliau.

Kartais įvykiai klostosi taip greitai, kad nėra kada reaguoti. Įjunkite nepertraukiamo fotografavimo režimą kartu su „AI Servo“ nepertraukiamo automatinio fokusavimo funkcija. Tada nukreipkite fotoaparatą į objektą ir nuspauskite užraktą iki pusės, kad pradėtumėte jį sekti. Kai nuspausite užraktą iki galo, užfiksuosite sufokusuotų vaizdų seriją, kuri padidins tikimybę gauti tobulą kadrą.

Skirtingų fotoaparatų modelių sparta skiriasi. Pavyzdžiui, „EOS 7D Mark II“ yra pagal užsakymą pagaminta užrakto ir veidrodžio sistema bei „Canon“ DIGIC vaizdų apdorojimo procesorius, leidžiantis fotografuoti net dešimties kadrų per sekundę sparta.

Veiksmo fotografija – užfiksuokite akimirką