Šį įrašą nufilmavo įgudę profesionalai, naudojantys apsauginę įrangą, be to, filmavo gavę pastato savininko leidimą. Nebandykite mėgdžioti ar ką nors panašaus daryti patys.

Nuotraukų ir filmų peržiūra bei bendrinimas

Per ilgą laiką įvairiuose fotoaparatuose, atminties kortelėse ir įrenginiuose tikriausiai esate surinkę daugybę nuotraukų, kuriose užfiksuoti svarbūs įvykiai. Kad galėtumėte vos prireikus pasiekti ir peržiūrėti tai, ką norite, patogiausia viską laikyti vienoje vietoje.

Siekiant tvarkos turint tokią daugybę vaizdų, labai patartina kaskart, vos baigus fotografuoti, peržiūrėti nuotraukas. Juk nenorite, kad prisikauptų visiškai nereikalingų vaizdų. Apsispręskite, kurias nuotraukas verta pasilikti, – peržiūrėkite jas dideliame ekrane, kad atsižvelgdami į kiekvieną niuansą galėtumėte nutarti, kurios yra geriausios.

„Canon Connect Station“ teikia paprastą būdą laikyti nuotraukas ir filmus vienoje vietoje, taigi patogu juos peržiūrėti su draugais ir šeima raiškiojo televizoriaus ekrane. Priglauskite „Canon“ fotoaparatą, kuriame veikia „Dynamic NFC“, ir belaidžiu būdu perkelkite vaizdus arba importuokite failus naudodami atminties kortelę arba USB kabelį. Naudodami „Connect Station“ galite visiškai nesunkiai bendrinti nuotraukas socialinės žiniasklaidos svetainėse ir internetiniuose albumuose (pvz., „irista“), belaidžiu būdu spausdinti ir tvarkyti daugybę duomenų iš įvairių įrenginių.

Dalykitės savo nuotraukomis