Fotografavimas nuotoliniu būdu iš naujų perspektyvų

Kūrybiškiausi vaizdai paprastai būna tie, kuriuose objektai užfiksuoti iš neįprastų perspektyvų. Pavyzdžiui, grupinis kadras, gautas fotografuojant minią iš viršaus, miesto panorama, užfiksuota įkopus į viršutinį pastato aukštą, arba koncerto akimirka, įamžinta paprasčiausiai iškėlus fotoaparatą virš galvos. Tiesa, taip fotografuoti kartais nebūna patogu, bet visada verta.

Laimei, mūsų sukurta fotografavimo nuotoliniu būdu technologija teikia galimybę fiksuoti kadrus iš keisčiausių perspektyvų, kitaip sakant, leidžia išplėsti kūrybiškumo ribas. Galite nusifotografuoti su grupe žmonių, kurti patrauklias asmenukes, taip pat nemačiomis fiksuoti nenuspėjamus objektus, pvz., tolumoje esančius laukinius gyvūnus.

Su daugeliu naujausių fotoaparatų kaip vaizdo ieškiklį galima naudoti išmanųjį telefoną. Taigi fotoaparatą galite valdyti per atstumą. Paprasčiausiai prijunkite mobilųjį įrenginį prie fotoaparato ir paleiskite programėlę „Canon Camera Connect“. Jei integruotas NFC, ryšį tarp įrenginių užmegsite suglausdami įrenginius. Tada padėję fotoaparatą ant stabilaus paviršiaus arba primontavę prie trikojo galite nuotoliniu būdu iš išmaniojo telefono koreguoti kompoziciją, fokusuoti arba nustatyti kitus parametrus. Kad gautas rezultatas būtų išties įspūdingas, drąsiai rinkitės neįprastas perspektyvas.

Nuotolinis fotografavimas