Sklandus fotografavimas ir bendrinimas

Tiek fotografuojant kompaktiniu fotoaparatu, tiek filmuojant skaitmeniniu veidrodiniu fotoaparatu gali būti nelengva išgauti ryškumą. Jau ne vieną dešimtmetį mūsų siūloma vaizdo stabilizavimo technologija padėjo nuotraukų ir filmų kūrėjams išvengti fotoaparato drebėjimo sukeliamo efekto. Šis nepageidaujamas drebėjimas paprastai atsiranda, kai bandoma pritraukti ir sufokusuoti tolimą objektą arba filmuoti einant arba bėgant.

Kad ir kokį fotoaparatą naudotumėte, vadovaukitės šiais nesudėtingais patarimais, ir užfiksuoti vaizdai bus ryškūs bei vientisi net nenaudojant trikojo. Visų pirma kairiąją alkūnę atremkite į kūną, kad fotoaparatą laikytumėte stabiliai. Tvirtai atsistokite pražergtomis kojomis, viena koja į priekį. Prilaikykite fotoaparatą, kad jis kuo mažiau judėtų. Atkreipkite dėmesį į kadro horizontalumą ir vertikalumą, ypač jei laikydami fotoaparatą einate.

Į naujausius fotoaparatus integruota 5 ašių išmanioji vaizdo stabilizavimo sistema, prisitaikanti prie fiksuojamo vaizdo, todėl pavyksta išgauti ryškumą net esant silpnam apšvietimui arba vaizdą maksimaliai priartinus. Jei filmuojate laikydami fotoaparatą rankoje, vaizdą efektyviai stabilizuoja dinaminė IS sistema, net jei einate arba bėgate.

Sklandesnis fotografavimas