SPAUSDINIMO PATARIMAI

Atraskite spausdintuvą, ir hibridinis darbas vyks sklandžiai

Sužinokite, kodėl „Canon PIXMA TR4650“ namų spausdintuvas geriausiai tinka norint pereiti prie darbo iš namų.
„Canon PIXMA“ spausdintuvas ant namų biuro stalo.

Kai Covid-19 pandemija privertė darbuotojus dirbti iš namų, Jamie Watsonas, fotografas mėgėjas ir reklamos įmonės Bristolyje strategijos vadovas greitai pavertė savo valgomąjį namų biuru. Spaudžiant terminams ir ėmus silpti kūrybiškumui jis suprato, kad trūksta svarbaus dalyko – gero spausdintuvo.

Dabar, karantinui švelnėjant, pereiname prie hibridiškesnio darbo būdo, tad galimybė pakaitomis dirbti namuose ir biure tapo dar svarbesniu klausimu nei bet kada. Jamie dirba su klientais, tyrėjų komanda ir kūrybinių koncepcijų komanda ir padeda įvairiems prekių ženklams kurti naujoviškas kampanijas bei kita. Dabar jis dirba ir iš namų, ir biure, jam patinka skirtinga šių vietų teikiama laisvė.

Tobulas namų biuras negali apsieiti be gero spausdintuvo, dažnai tai suprantame spaudžiami termino ar artėjant susitikimui, kai būtinai prireikia ką nors atsispausdinti. Daugelis dirba nuotoliniu būdu, tad šis funkcionalus technologijos įrenginys leis sugaišti mažiau laiko prie ekrano ir iš tiesų paspartins kūrybinius procesus.

Turint tinkamą įrangą galima sklandžiai persikelti iš biuro į namus. Naudojantis didelio našumo „Canon“ asortimento spausdintuvais – ypač kompaktišku „4 viename“ „Canon PIXMA TR4650“ – galima greitai ir lengvai kurti tokius pat profesionalius spaudinius.

„Jei darbo labai daug, namuose pasitraukiu nuo blaškančios biuro aplinkos, – sako Jamie. – Taip patogiau planuoti laiką, o darbo valandos šiek tiek laisvesnės nei tradiciniame biure. Žinoma, nereikia važinėti į darbą ir atgal, todėl per dieną padarai daugiau. Man patinka važinėtis dviračiu, todėl galiu tai daryti neskaičiuodamas, kiek laiko turėsiu sugaišti kelionei į darbą ir atgal.“

Tačiau biure geriau sekasi dirbti komandoje su kolegomis, o užduotys atliekamos veiksmingiau.

Jamie papasakoja, kaip jo namų spausdintuvas padeda atsitraukti nuo ekrano ir kaip dirbdamas iš namų visiškai pasineria į projektus.

Spaudinys – tai aiškumas

Žmogus nustumia žemyn priekinį „Canon“ spausdintuvo dėklą.

„4 viename“ „Canon PIXMA TR4650“ spausdintuvas turi 4-ių spalvų hibridinę rašalo sistemą „Hybrid Ink“, o patobulinus kasečių įdėjimą dar paprasčiau ir lengviau jas pakeisti.

Spausdintuvas „Canon PIXMA TR4650“ padeda Jamie atsitraukti nuo kompiuterio ir visą dėmesį sutelkti į reikalingas darbui popierines dokumentų kopijas. „Man labiau patinka skaityti klientų informaciją popieriuje, – sako Jamie, – taip geriau įsigilinu, nes niekas ekrane neblaško – jokie el. laiškai ar komandos pokalbiai internetu. Lengviau susikaupiu skaitydamas, atskiriu, kas svarbu ir pridedu klausimų. Man pavyksta geriau įsigilinti į tai, ką darau ir skaitau.

Peržiūrėdamas gautus iš tyrimų kompanijų apklausų rezultatus su daugybe lentelių ir diagramų pastebėjau, kad lengviau, jei šiuos duomenis matai keliuose popieriaus lapuose ir juos lygini, nei naršai skaidres, nes vienu metu matai tik vieną“, – sako jis.

Dirbant biure iš tiesų nereikia rūpintis spausdintuvo įdiegimu, popieriumi ir rašalu. Taip turėtų būti ir namuose. Dokumentų išėmimo priminimas, patobulintas priekinis popieriaus dėklas, kad būtų patogiau ir greičiau įdėti popierių, paprastai įdedama kasetė – visa tai padaro šį spausdintuvą patogų ir veiksmingą naudoti tokiems specialistams kaip Jamie.

O galėdami valdyti PIXMA TR4650 vien „Canon PRINT“ programėle, taip pat spausdinti, kopijuoti, nuskaityti, prižiūrėti, tikrinti rašalo lygį ir įsigyti naujo rašalo, apsieisite visiškai be kompiuterio.

Sujungti pieštuką ir popierių skaitmena

Žmogus naudojasi išmaniuoju telefonu, norėdamas atsispausdinti darbą „Canon“ namų spausdintuvu.

Dirbdamas iš namų Jamie geriau susikaupia, kai įvairias užduotis atlieka skirtinguose kambariuose. „Jei būnu biure, daug judu – pakeičiu aplinką ir truputį prasiblaškau. Sėdžiu prie savo stalo, o paskui išeinu pasėdėti virtuvėlėje arba stogo terasoje“, – sako jis. – Taip darau ir namuose. Atsispausdinu ir pasitraukiu nuo kompiuterio, nes, nors ir dirbant nuotoliniu būdu, kiti tau nuolat skambina ir rašo žinutes. Pasitraukęs nuo kompiuterio pasitrauki nuo trukdžių. Atsispausdinu, ką reikia, ir einu perskaityti apačioje virtuvėje, kad galėčiau geriau susikaupti.“

Žmogus rašo atspausdintame skaičiuoklės lape.

Jamie dirba su įvairiausiais klientais – nuo sveikatos priežiūros produktų ir maisto bei gaiviųjų gėrimų įmonių iki interneto prieglobos paslaugų teikėjų ir bankų.

Nebrangų spausdintuvą, kurį naudoja Jamie, lengva įdiegti pasinaudojat „Canon PRINT“ programėle, suteikiančia naudotojui patogesnių galimybių. „Įdiegti buvo labai paprasta, o man tai buvo svarbiausia, nes turbūt su visais spausdintuvais, kuriuos kada nors esu diegęs, sugaišdavau apie penkias dienas, kol pagaliau galėdavau naudotis. O šis viską padarė pats“, – džiugiai sako Jamie.

Jame taip pat yra praverčia jungtis su „Easy-Layout Editor“: įvairius dokumentus, pavyzdžiui, PDF ar vaizdo formatų, galima sudėti į vieną puslapį ir atsispausdinti – tai labai praverčia dirbant tokį darbą kaip Jamie.

„Jei rengiu prekių ženklo strategijos projektus arba prekių ženklo koncepciją, dažniausiai rašau ranka, – sako jis. – Tada greitai nuskaitau skaitytuvu ir išsiunčiu kitiems komandos nariams kaip darbo juodraštį, užuot sėdėjęs ir dėliojęs programa „Microsoft® PowerPoint®“.“

Nuskaitymas į debesiją „Canon“ namų spausdintuvu

Vyras sėdi sode ant suoliuko su puodeliu ir nešiojamuoju kompiuteriu.

Kai kada Jamie pasiilgsta bendravimo su komanda biure – tai darbo iš namų trūkumas. „Dirbame kūrybos kompanijoje, tad tikrai pasiilgstame bendro darbo, – sako jis. – Darbas iš namų veikiau kaip sandoris – negali prieiti prie kolegos stalo ar šnektelėti apie ką nors per pietus. Turi pasižymėti susitikimą kalendoriuje ir paskambinti, nes negali tiesiog pasišnekučiuoti.“

Žmogus užsideda dviratininko šalmą.

Darbas iš namų neabejotinai turi privalumų – Jamie važiuodavo į darbą dviračiu, o dabar tai nebūtina, ir jis gali važinėtis vien savo malonumui.

„PIXMA Cloud Link“, įdiegta „Canon PIXMA TR4650“ – tai funkcija, padedanti spausdinti ir nuskaityti į debesiją*, ji puikiai tinka nedidelėms įmonėms, kurios bendrina ir išsaugo turinį bendroje debesijos paslaugoje, pvz., „Google Drive™“, „Dropbox™“ ar „Evernote®“, todėl norėdami atsispausdinti šiuos failus, pasieksite juos iš bet kur.

Kai komandos pateikia projekto sumanymus, pasak Jamie, lengviau įvertinti rengiamas kūrybines idėjas pirma atsispausdinus dokumentus ir brėžinius ir juos peržiūrėjus – tada kabinti ant sienos ar išdėlioti.

„Kai mūsų kūrybinės komandos pateikia mums kūrybinius sumanymus (tai gali būti projektų brėžiniai), dažniausiai tenka padirbėti – mintis sukasi kur nors galvoje, – pasakoja jis. –

Todėl man patinka atsispausdinti juos, tada, matydamas atspausdintą brėžinį ir pakabintą ant sienos ar padėtą ant stalo, galiu ramiai apgalvoti. Taip lengviau – galiu dirstelėti ir toliau galvoti.“

Universalus spausdinimas namuose

„Canon“ spausdintuvas prie kambarinio augalo, telefono ir kelių spaudinių.

Mėgėjas fotografas Jamie Watsonas mėgsta pasiimti apartą ir eiti fotografuoti, o „Canon PIXMA TR4650“ spausdintuvu gali susikurti kokybiškus spaudinius ir eksponuoti juos namuose. „Stengiuosi prifotografuoti, kai tik išsiruošiu“, – sako jis. Anksčiau gyvenau Australijoje, ten ir įpratau taip daryti.

Vyras ant savo namų biuro stalo uždaro krepšį.

Naudodamasis daugiafunkciu „Canon PIXMA TR4650“ Jamie gali visiškai pasinerti į darbo projektus – tarsi dirbtų įmonės biure.

„Canon PIXMA TR4650“ puikiai tinka ne tik darbui, jis gali būti naudojamas ir namų studijai, ir vaikams mokyklos darbams, ir šeimos nuotraukoms spausdinti.

Naudojantis programa „Easy-PhotoPrint Editor“ lengva sukurti įvairius originalius dalykus su nuotraukomis, kaip antai, specialaus dydžio spaudinius, kalendorius ar stačiakampius nuotraukų koliažus, kuriuos galėsite naudoti sau namuose ar projektams darbe.

Didelis fotografijos mėgėjas Jamie naudojasi šia programa kurti spaudiniams ir juos įrėmina, nes vos per kelias sekundes galima atspausdinti 4 x 6 col. nuotraukas be rėmelių. „Spausdina greitai, labai patogu spausdinti nuotraukas – gali įsirėminti ir pasikabinti naujuose namuose, tai man nieko nekainuoja, nes nereikia nešti į profesionalią nuotraukų dirbtuvę“, – aiškina jis.

„Canon PIXMA TR4650“ namų spausdintuvas dailaus ir aptakaus dizaino – tai dar vienas aspektas, į kurį Jamie ir jo partnerė atsižvelgia rinkdamiesi naują daiktą namams. „Ne visi spausdintuvai būna gražūs, bet „Canon PIXMA TR4650“ tikrai dailus. Mano sužadėtinė labai didžiuojasi savo namais, ji – dizainerė-apipavidalintoja ir tikrai moka padaryti, kad viskas būtų gražu. Jai buvo labai svarbu įsigyti gražų spausdintuvą“, – priduria jis.

Padailinkite savo namų biurą šiuo patobulintu „4 viename“ „Canon PIXMA TR4650“ spausdintuvu, kuris tiks visiems nuotolinio darbo ir asmeninių projektų spausdinimo darbams.

*Nuskaitymo į debesijos serverį ir nuskaitymo į el. paštą funkcijos galimos tik originalaus „Canon“ rašalo naudotojams.


Autorė: Lorna Dockerill

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • Du statybininkai spausdina dokumentus su „Canon PIXMA TR150“. Už jų ant stalo padėtas oranžinis šalmas.

  SPAUSDINIMO PATARIMAI

  Su „PIXMA TR150“ galite spausdinti kelyje

  Sužinokite, kaip patogus nešiotis spausdintuvas gali sustiprinti mobilųjį verslą.

 • Sustiprinkite savo verslą su „MAXIFY GX7050“

  SPAUSDINIMAS

  Sustiprinkite savo verslą su „MAXIFY GX7050“

  Puikiai verslui tinkantis „Canon MAXIFY GX7050“ veikia greitai ir yra universalus, todėl už ypač mažą eksploatavimo kainą galite gauti aukščiausios klasės produkciją.

 • A Canon PIXMA TR150 prints out a picture of a small blue vase, the inspiration for which is positioned next to it.

  SPAUSDINIMAS

  Geriausi PIXMA spausdintuvai dizaineriams

  Dizaineriams spausdintuvas yra nepamainomas įrankis – padėsime išsirinkti jūsų poreikiams tinkamiausią modelį.

 • Get-Inspired-PIXMA-TR8550

  SPAUSDINIMAS

  Spausdinimas per belaidį ryšį

  Susikurkite belaidį namų biurą ir spausdinkite iš bet kur – jį įrengti labai paprasta.