VAIZDO TINKLARAŠČIAI

Kokia įranga tinkamiausia turiniui kurti?

Norint, kad turinys internete išsiskirtų, labai svarbi gera fotoaparato įranga – sužinokite, ką naudoja mūsų „Crew Create“ menininkai ir kaip tai padeda kurti jų unikalų turinį.
Ant rankinės kardaninės pakabos pritvirtintas „Canon PowerShot G7 X Mark III“, padėtas šalia sienos greta kelių skardinių su purškiamaisiais dažais.

Jeigu esate pripažintas nuomonės formuotojas arba tiesiog skiriate daugiau laiko savo įrašams socialiniuose tinkluose, tikėtina, kad jau naudojate kažką daugiau, nei vien tik išmanųjį telefoną. Labai svarbu pasirinkti jūsų kūrybiškumo nestabdančią fotoaparato įrangą. Puikia įranga pagerinus turinio kokybę galima išsiskirti iš minios – interneto platformose yra daug įvairiausių kūrėjų, todėl dabar kaip niekad svarbu būti pastebėtam.

„Canon“ kampanija „Crew Create“ suvienijo keturis novatoriškus interneto menininkus, kurie visi naudojasi „Canon“ įranga, pakviesdama juos bendradarbiauti ir įkvėpti kitus peržengti savo kūrybos ribas. Čia mes atskleisime kiekvieno menininko naudojamą vaizdo tinklaraščių kūrimo ir fotografijos įrangą, kodėl jiems ji patinka ir kaip ji padeda kurti tokius išskirtinius jų darbus.

Judesyje su „EOS M50 Mark II“

„Canon EOS M50 Mark II“ ekrane matomas rožinį džemperį vilkinčios moters mėlynais į kaseles suvytais plaukais autoportretas.

„Man reikia fotoaparato, kurį būtų lengva suprasti, kuriuo būtų lengva dirbti ir kuris turėtų pakankamai erdvės mokytis fotografijos ir naujų triukų“, sakė Nifè, kuri naudoja „Canon EOS M50 Mark II“ ir mėgsta jo pakreipiamą jutiklinį ekraną.

Nifè dažnai fotografuojama laikydama fotoaparatą rankose arba kuria vaizdo tinklaraštį judėdama, todėl jai būtinas lengvas, namams ir gatvei tinkantis įrenginys. Jos turinys turi būti šviežias ir unikalus, todėl išmanusis telefonas čia netiktų – jos įranga turi užtikrinti aukštą kokybę ir puikią turinio kontrolę.

Naudoju „Canon EOS M50 Mark II“. „Jis dailus ir lengvas; galiu jį nešiotis rankinėje“, sakė Nifè. „Kokybė tampa vis svarbesnė. Visi mėgsta natūralius telefonu sukurtus įrašus, bet žmonės išties atkreipia dėmesį į kokybišką judesį ir kokybiškus vaizdo įrašus.“

„Jei noriu aukštesnės kokybės ir švaraus vaizdo – naudoju savo fotoaparatą. Tada galiu išbandyti skirtingus objektyvus ir pakeisti turinio vaizdą. Pavyzdžiui, jei noriu sulieti foną, galiu naudoti specialų objektyvą. Jei noriu, kad į kadrą patektų daugiau žmonių, tarkim, kuriu vaizdo tinklaraštį lauke, tada puikiai tinka platesnis objektyvas.“

Mėlynomis kasytėmis pasipuošusi ir rožinį džemperį vilkinti moteris laiko trikojį su ant jo pritvirtintu „Canon“ fotoaparatu.

Nifè

Londone įsikūrusi afrikietiškų ritmų šokėja ir vaizdo tinklaraštininkė.

Socialiniuose tinkluose: 1,5 mln. „TikTok“ sekėjų, pseudonimas – @itsjustnifee
Mėgstamiausias rinkinys:
„Canon EOS M50 Mark II“
„Canon“ trikojo rankena HG-100TBR
„Canon“ EF-M 11-22 mm f / 4-5.6 IS STM
„Canon“ EF-M 15-45 mm f / 3.5-6.3 IS STM

Ir nors jos fotoaparato 24,1 megapikselio jutikliu pasiekiami įspūdingi rezultatai, Nifè nori ne tik ryškaus įrašo. Ryškūs įrašai nieko neverti, jei vaizdas juose dreba. „Mano rankos nėra labai tvirtos“, pripažįsta ji. „Kurdama vaizdo tinklaraštį, šokdama ar kažką kitą filmuodama džiaugiuosi, kad mano objektyvuose yra vidinis stabilizatorius. Man nebereikia sukti galvos dėl tobulumo.“

Nifè naudoja „Canon“ trikojo rankeną HG-100TBR, kuri veikia kaip tvirtas trikojis arba vaizdo tinklaraščių kūrimo rankena ir turi nuimamą „Bluetooth“ nuotolinio valdymo pultą. Kartu su fotoaparato pakreipiamu jutikliniu ekranu tai suteikia jai neįtikėtiną lankstumą.

„Galiu paruošti fotoaparatą, nuimti nuotolinio valdymo pultą ir pradėti įrašą ten, kur tik noriu. Tai ypač naudinga, nes kuriu labai įvairų turinį“, sakė ji. „Dirbu su muzika ir šoku, todėl mėgstu prieš atsitraukdama nuo fotoaparato paleisti laikmatį, atsistoti į reikiamą vietą ir žinoti, kaip pradėdama judėti atrodau.“

Kūrybingumas su EOS RP

Tamsia palaidine vilkintis vyras sėdi priešais stalą savo namų įrašų studijoje ir laiko prie akies priglaudęs fotoaparatą „Canon EOS RP“.

„Tikrai nesu profesionalus fotografas. Naudoju „Canon EOS RP“ – iškart pastebėjau, kad šiuo fotoaparatu yra nuostabu dirbti“, sakė Jackas Garrattas, kuriam patinka, kad jo fotoaparatas verčia jį plėsti savo kūrybos horizontus, nors pats įrenginys yra intuityviai ir lengvai valdomas.

Norint tapti išskirtiniu kūrėju, reikia peržengti savo paties ribas. Nuolat savo kūrybos ribas plečiančiam muzikantui Jackui Garrattui bet kokia jo įranga – muzikos instrumentas ar fotoaparatas – turi būti pasiruošę priimti jo kūrybinį iššūkį. „Canon EOS RP“ jo lūkesčius atitinka, nors yra pakankamai paprastas, kad jo intuityvus išdėstymas ir belaidis veikimas netrukdytų vešėti kūrybai.

„Jis naudojamas išties instinktyviai“, sakė Jackas. „Labai greitai pastebėjau, kad nuotraukos pavyksta lygiai taip, kaip jas įsivaizdavau, ir tai yra puiku. Tai stiprina pasitikėjimą ir skatina labiau pasigilinti.“ Intuityviai valdomas fotoaparatas skatina Jacką nerti giliau į nustatymus ir dirbti fotoaparatu kaip kūrybos įrankiu.

Norėdami daugiau sužinoti apie savo fotoaparatą, atsisiųskite programėlę „Canon Photo Companion“.

Vaizdas iš už garbanoto rudaplaukio vyro nugaros, kuris pasisukęs į kairę žiūri pro „Canon EOS RP“ vaizdo ieškiklį.

Jack Garratt

„Brit Awards“ laimėjęs muzikantas ir prodiuseris.

Socialiniuose tinkluose: 90,9 tūkst. „Instagram“ sekėjų, pseudonimas – @jackgarratt
„Canon“ rinkinys:
„Canon EOS RP“
„Canon“ RF 35mm F1.8 MACRO IS STM
Canon RF 50mm F1.8 STM
„Canon“ RF 85mm F2 MACRO IS STM
„Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM“

„Greitis išties labai svarbus, nes idėja yra nauja tik tol, kol ji yra tavo galvoje. Galėdamas padaryti nuotrauką, persisiųsti ją iškart į telefoną ir tada ja pasidalyti, užtikrinu nuolatinį veiksmą ir tą unikalią akimirką šiek tiek pailginu.“

Nuotraukas galite bendrinti savo išmaniuoju telefonu per programėlę „Canon Camera Connect“ ir jas galite įrašyti naudodamiesi „Canon“ laikmenų persiuntimo ir debesijos saugyklos sistema image.canon – ji paima nuotraukas iš fotoaparato ir užtikrina jų prieigą jūsų įrenginiuose ir debesijos bendrinimo platformose.

Pasirinkdami tinkamiausią vaizdo tinklaraščiams kurti ir fotografijai fotoaparatą galite pasiekti aukštesnį savo turinio standartą. Naudodami gausybę funkcijų turintį „Canon EOS RP“ ir jo didelį viso kadro jutiklį jus niekada nesijausite ribojami. „Žinodamas, kad galiu filmuoti 4K raiška, aš nesijaučiu varžomas“, sakė Jackas.

„Transliuodamas daug judu“, sakė jis. „Akių ir veido sekimo AF suteikia man galimybę kurti tokį turinį, kokio aš noriu.“

Itin greitas sportas su EOS R6

Žmogus, iš šalia futbolo kamuolio padėto įrangos krepšio traukiantis „Canon EOS R6“.

Ewanui Baggotui patinka neįtikėtina turinio kokybė, kurią suteikia „Canon EOS R6“. „Man svarbiausia yra vaizdo kokybė. Šiais laikais interneto platformos yra tokios perpildytos, kad būtina jose išsiskirti.

„Mėgstu naudoti „Canon EOS R6“, nes jis toks universalus“, sakė jis. „Turiu objektyvą „Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM“, kuriuo galiu priartinti iki 240 mm. Tai tiesiog beprotiška. Galiu padėti jį ties vidurio linija ir vis tiek priartinti iki baudos aikštelės. Galiu atitolinti labai toli arba priartinti ypač arti.

„Vaizdo kokybė yra fantastiška. 4K su 60 k./sek. atrodo gražiai: sklandžiai ir be trukdžių. O 120 k./sek. tinka ypač sulėtintam judesiui, kuris irgi atrodo dailiai“, tęsė jis. „Sekimas automatiškai fokusuojant veikia tobulai. Su futbolo kamuoliu judu taip greitai, kad dažnai kyla rizika likti nesufokusuotam. Bet automatiškai fokusuojama irgi greitai: ši funkcija gali sekti mano akis, pėdas, kojas – ką tik aš noriu.“

Baltą džemperį su kapišonu vilkintis vyras kairėje rankoje laiko futbolo kamuolį, o dešinėje – „Canon“ fotoaparatą.

Ewan Baggott

Futbolo laisvo stiliaus akrobatas, vedėjas ir prodiuseris.

Socialiniuose tinkluose: 107 tūkst. „Instagram“ sekėjų, pseudonimas – @eabskills
„Canon“ rinkinys:
„Canon EOS R6“
„Canon“ RF 35mm F1.8 MACRO IS STM
Canon RF 50mm F1.8 STM
„Canon“ RF 85mm F2 MACRO IS STM
„Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM“

Bet Ewanui „Canon EOS R6“ yra tobulas ne tik dėl vaizdo specifikacijų. Kuriant turinį praktiškumas ir valdymo patogumas taip pat yra labai svarbūs – šis fotoaparatas pasižymi puikiais rezultatais ir šiose srityse.

„Galiu apversti ekraną ir matyti, ką darau“, džiaugėsi Ewanas. „Kai treniruojiesi kažką padaryti, norisi tai iškart matyti.

Man patinka, kad gali pasirinkti bet kurį „Canon“ fotoaparatą ir meniu visada bus panašus. Man išties patinka, kai gali paimti kitą fotoaparatą ir atpažinti jo sąsają. Žinai, kur esi, ir gali tiesiog fotografuoti.“

Menas be vargo su „PowerShot G7 X Mark III“

Priešais grafičiais išpuoštą sieną prie „Canon PowerShot G7 X Mark III“ pritūpęs vyras.

Gatvės menininkui Fat Cap Sprays fotoaparatas turi užtikrinti kuo lengvesnę galimybę kurti stulbinamą turinį, kuriuo jis dalijasi internete. „Aš tenoriu skirti dėmesį savo kūrybai“, sakė jis. „Su „Canon PowerShot G7 X Mark III“ galiu būti ramus kaip menininkas. Žinau, kad įrašytas turinys bus puikus, todėl galiu sutelkti visą dėmesį į kūrybą.

Tokiems kūrėjams kaip Fat Cap Sprays, kurie nuolat juda kurdami meną ir vaizdo įrašus, bet kokiai įrangai svarbi yra jos fizinė forma. Jei neturėtų tokio patogaus nešiotis ir lengvo fotoaparato, kaip „Canon PowerShot G7X Mark III“, kurti neįtikėtiną turinį gatvėse būtų gana sunku.

„Savo menui kurti nešiojuosi daugybę medžiagų ir visada žiūriu, kad nepamirščiau kokios spalvos. Todėl man svarbu, kad fotoaparatas būtų pakankamai mažas ir tilptų krepšyje su kitomis medžiagomis“, sakė jis.

Ant trikojo pritaisytas „Canon“ fotoaparatas yra nukreiptas į juodai vilkintį gatvės menininką, kuris yra pritūpęs priešais grafičiais ištapytą sieną su purškiamųjų dažų rinkiniu.

Fat Cap Sprays

Rytų Londono gatvės menininkas, pagarsėjęs savo švytinčio neono dizainais.

Socialiniuose tinkluose: 5,3 mln. „TikTok“ sekėjų, pseudonimas – @fatcapsprays
„Canon“ rinkinys:
„Canon PowerShot G7 X Mark III“
„Canon“ trikojo rankena HG-100TBR
„Canon“ stereofoninis mikrofonas DM-E100

„Kadrams stambiu planu naudoju „Canon“ trikojo rankeną HG-100TBR – viena ranka jį laikau, o kita ranka tapau. Man patinka dydis ir tai, kad jis išties kompaktiškas ir lengvas. Kitoje rankoje laikau purškiamųjų dažų skardinę, todėl negaliu turėti nieko pernelyg sunkaus, kas sugriautų mano pusiausvyrą.“

Žinoma, yra daugybė labai lengvų įrenginių vaizdo įrašams kurti, bet Fat Cap Sprays nori turėti fotoaparatą, kuriuo galėtų kurti sklandų vaizdo įrašą ir – dar svarbiau – tobulai tikroviškai perteikti spalvas.

„Fotoaparato „Canon PowerShot G7 X Mark III“ vidinis stabilizatorius puikiai veikia, kai filmuoju procesą ir viskas turi vykti itin sklandžiai“, sakė jis. „Ir man tikrai patinka vaizdo kokybė. Dirbu su daugybe ryškių spalvų ir šis fotoaparatas užfiksuoja jas taip, kaip aš noriu jas parodyti. Svarbu, kad turinys tikroviškai parodytų mano kūrybą, nes aš kuriu gatvės meną, kurį žmonės mato asmeniškai.“


Autorius: Peter Wolinski

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • Vaizdas per fotografo petį į fotoaparato „Canon EOS R10“ LCD ekraną, kuriame matyti filmuojamos dvi flamenko šokėjos.

  TECHNOLOGIJA

  DSLR ir beveidrodinių fotoaparatų palyginimas

  Galvojate pereiti prie beveidrodinio fotoaparato? Palyginame jų skirtumus, kad padėtume jums nuspręsti.

 • Jauna moteris mėlynomis kasytėmis filmuoja save priešais geležinkelio liniją ant rankenos pritvirtintu fotoaparatu.

  VAIZDO TINKLARAŠČIAI

  Pakelkite savo internetinio turinio lygį

  Šeši ekspertų patarimai ir metodai, kaip kurti išskirtinį socialinių tinklų turinį.

 • Vaizdo tinklaraštininkas Matt Adlard sėdėdamas prie virtuvės stalo filmuoja su „EOS M50 Mark II“.

  VAIZDO TINKLARAŠČIAI

  Vaizdo tinklaraščiams tinkamiausi „Canon“ fotoaparatai

  Sužinokite, kaip „PowerShot G7 X Mark III“ gali padėti jums sužadinti savo kūrybiškumą kasdienybėje.

 • VAIZDO TINKLARAŠČIAI

  Kelionių vaizdo tinklaraščiai naudojant ypač plataus kampo objektyvą

  Kelionių vaizdo tinklaraštininkė Chloe Gunning fotografuoja dienos iškylą mieste naudodama „Canon RF 16mm F2.8 STM“.