NEŠIOJAMIEJI FOTOAPARATAI

Idealus jūsų naujų nuotykių palydovas: „Canon IVY REC“

Sužinokite, kaip šis mažas, lengvas ir patogus nešiotis veiksmo fotoaparatas „Canon IVY REC“ įveikė kopimo uolomis iššūkį.
Alpinistė Molly Thompson-Smith stovi ant uolos ir žvelgia per veiksmo fotoaparato „Canon IVY REC“ vaizdo ieškiklį.

Nuotykiai padeda atitrūkti nuo kasdienio gyvenimo, suteikia galimybę plačiau pažinti gamtos pasaulį ir gyventi šia akimirka. Kopiant į kalną, bėgant miškais ar plaukiant kajaku upe šis ypač patogus nešiotis ir tvirtas fotoaparatas „Canon IVY REC“ jūsų neapsunkins. Sukurtas taip, kad jį būtų galima prisegti prie kuprinės, diržo ar apsauginių diržų, atsparus smūgiams1 ir vandeniui2, „Canon IVY REC“ suteikia galimybę dviratininkams, turistams, alpinistams ir plaukimo kalnų upėmis mėgėjams palikti sunkius fotoaparatus ir brangius išmaniuosius telefonus namuose ir paprastai fotografuoti keliaujant.

Atidavėme „Canon IVY REC“ į tvirtas ir vikrias 22 metų profesionalios alpinistės Molly Thompson-Smith rankas ir paprašėme jos išbandyti šį fotoaparatą kopiant į vienus sudėtingiausių riedulių Jungtinės Karalystės Pik Distrikto nacionaliniame parke. Štai kaip jai sekėsi.

Prisekite ir judėkite

Alpinistė „Molly Thompson-Smith“ prieš kopimą trinasi delnus kreida.

Alpinistė Molly Thompson-Smith leisdamasi į žygį stengiasi imti kuo mažiau įrangos, todėl jei reikia neapsunkinančio prietaiso.

Kopimo batai, virvė ir karabinas ant žemės šalia veiksmo fotoaparato „Canon IVY REC“, kuris yra prisegtas prie diržo kilpos.

Prisegamą lengvą „Canon IVY REC“ galima prisisegti prie diržo ar krepšio, todėl net nereikia kišenių.

„Manau, kad ilgas dienas lauke praleidžiantiems žmonėms vis svarbesnė tampa galimybė turėti su savimi kažką mažo ir patogaus nešiotis“, sakė Molly. „Kai ruošiuosi kopti, turiu pasiimti batus, padus, diržus... daugybę man reikalingų daiktų.

„Kai buvo išvykusi į kalnų žygį Prancūzijoje, vien iki uolos teko valandą laiko lipti į įkalnę. Pirmą dieną pasiėmiau savo DSLR, bet antrą dieną pagalvojau, kad tiesiog neverta – jis užima per daug vietos kuprinėje ir per daug sveria. Nors buvo iš ties gaila, nes vaizdai buvo tiesiog neįtikėtini.“

„Canon IVY REC“ yra sukurtas nuotykiams ir atsižvelgiant į patogumą nešiotis. Vos 110,5 mm pločio ir sveriantis tik 90 gramų prietaisas praktiškai nepridėjo papildomo svorio prie Molly‘ės rinkinio. Ji prisisegė fotoaparatą prie diržo segtuku, kurį galima naudoti ir kaip vaizdo ieškiklį. „Kopiu prie šono prisitvirtinusi kopimo įrangos rinkinį“, sako ji, „todėl mažas fotoaparatas ant nugaros man visiškai netrukdė“.

Mažas, bet tvirtas

Ant uolos kybanti alpinistė Molly Thompson-Smith su prie diržo prisegtu veiksmo fotoaparatu „Canon IVY REC“.

Kopdama į kalnus Molly vengdavo imti išmanųjį telefoną, nes bijojo jį išmesti, tačiau ji vis tiek norėjo turėti galimybę fotografuoti savo nuotykius.

Alpinistė Molly Thompson-Smith, kopianti uolos paviršiumi.

Molly norėjo laukui skirto veiksmo fotoaparato savo įspūdingiems laimėjimams įamžinti – ir „Canon IVY REC“ pranoko jos lūkesčius.

Molly dažnai nori įamžinti akimirką, kai pavyksta įkopti į viršūnę – ypač, jei tai yra išties reikšmingas laimėjimas, bet jei visada neramu neštis su savimi išmanųjį telefoną. „Tiesiog tai kelia per daug streso“, sakė ji. „Nerimauju, kad numesiu jį arba sudaužysiu į uolą“.

Molly laimei, su „Canon IVY REC“ ji gali būti rami. Jis ne tik neturi ekrano, kuris galėtų sudužti, bet ir yra sukurtas atlaikyti smūgį, jei būtų išmestas iš dviejų metrų aukščio1, taip pat gali atlaikyti 30 minučių panardinimą iki dviejų metrų gėlame vandenyje2, todėl idealiai tinka tokiems nuotykiams kaip plaukimas kanoja ar irklente.

„Džiaugiausi galėdama ramiai prisikabinti „Canon IVY REC“ ant apsauginių diržų ar kreidos maišelio ir žinoti, kad jam nebaisūs keli trinktelėjimai“, sakė Molly. „Buvo taip gera, kai užlipusi į viršų galėjau padaryti paskutinį kadrą“.

Paprastas naudoti

Molly Thompson-Smith laiko pilką veiksmo fotoaparatą „Canon IVY REC“.

„Canon IVY REC“ segtukas veikia ir kaip vaizdo ieškiklis komponuojant kadrą. O jeigu fotoaparatas išsipurvintų, galite jį nuplauti gėlu vandeniu ir sausai nušluostyti.

Moteris, laikanti pilką veiksmo fotoaparatą „Canon IVY REC“ ir išmanųjį telefoną.

„Canon IVY REC“ palaiko „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšį, todėl galite naudoti išmanųjį telefoną kaip nuotolinį užraktą ir akimirksniu pasidalyti nuotraukomis socialiniuose tinkluose.

Nors save vadina fotografijos „mėgėja“, Molly‘ei nekilo problemų priprasti prie 13 MP „Canon IVY REC“, kuriuo galima filmuoti „Full HD“ 1080p vaizdo įrašus iki 60 k./s ir fotografuoti. „Šiame fotoaparate viskas yra savaime suprantama ir jį labai paprasta naudoti“, sakė ji. „Tiesiog prisikabini ir naudoji viena ranka ratuką. Simbolius lengva pasirinkti, nėra sunkiai sugraibomo jutiklinio ekrano, ir šį fotoaparatą galima valyti, todėl jį galima drąsiai naudoti kreiduotomis ar purvinomis rankomis.

„Treniruodamiesi žmonės sporto salėse atkuria realaus kopimo situacijas“, tęsė Molly. „Kol neturėjau šio fotoaparato, daugybę kartų esu sėdėjusi ant virvės žvelgdama į įsikibimo vietą ir galvodama „kaip norėčiau dabar tai nufotografuoti, kad galėčiau šią situaciją atkurti“. Galimybė nufotografuoti aukščiau nei 40 metrų esančias įsikibimo vietas yra tiesiog fantastiška, ypač jei tai yra sudėtingiausia kopimo vieta. Šis fotoaparatas išties yra labai naudingas.“

Kūrybiškesnėms nuotraukoms, įskaitant stulbinamas asmenukes, „Canon IVY REC“ turi „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšį, todėl jį galima prijungti prie išmaniojo telefono ir naudoti nemokamą programėlę „Canon Mini Cam“3 kaip nuotolinio valdymo paleidiklį. Ši programėlė padėjo Molly‘ei nudžiuginti savo stebėtojus – iškart po kopimo ji galėjo perkelti nuotraukas į savo išmanųjį telefoną ir pasidalyti jomis socialiniuose tinkluose.

Nebrangus „Canon IVY REC“ siūlomas keturių ryškių spalvų – pilkos, rožinės, žalios ir mėlynos – todėl galite išsirinkti atspalvį, kuris išsiskirs pasirinktoje aplinkoje, ar tai būtų uolos, purvas, smėlis, ar vanduo. „Jaučiu, kad galiu jį imti visur, kur tik eičiau“, sakė Molly.


Autorė: Natalie Denton

 1. Atsparumas smūgiams iki dviejų metrų. Šio gaminio atsparumo smūgiams bandymų metodai yra specifiniai ir neužtikrina gaminio apsaugos nuo gedimo ar veikimo sutrikimo.
 2. Atsparumas vandeniui iki 30 minučių dviejų metrų gylyje. Išbandytas tik gėlame vandenyje. Jei ant jo pateko ne gėlo vandens, rekomenduojama nedelsiant nuplauti gėlu vandeniu.
 3. Norint naudoti pasirenkamą programėlę „Canon Mini Cam“, „Bluetooth®“ arba „Wi-Fi®“ ryšiu reikia prijungti suderinamą įrenginį prie „Canon IVY REC“. Programėlę „Canon Mini Cam“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Gali būti taikomi duomenų mokesčiai. Suderinama su mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS 11“ arba naujesnė versija, ir „Android“ įrenginiais, kuriuose veikia „Android 5.1“ arba naujesnė versija.

Susiję straipsniai

 • Banglentininkas laiko iškėlęs IVY REC ir žiūri per vaizdo ieškiklį.

  NEŠIOJAMIEJI FOTOAPARATAI

  Susipažinkite su „Canon IVY REC“

  Fotografuokite veiksmą nesustodami su šiuo nebrangiu ir patogiu nešiotis fotoaparatu, kurį galite prisisegti prie rūbų

 • Megztą kepurę dėvinti mergina sėdi su savo tėvais miške ir visi trys žiūri į kažką už kadro, jos tėvui naudojant „Canon PowerShot ZOOM“.

  NEŠIOJAMIEJI FOTOAPARATAI

  Žr. toliau: „PowerShot ZOOM“

  Sužinokite, kodėl šis kišeninis kompaktiškas fotoaparatas puikiai tinka šeimos nuotykiams.

 • Du vyrai su kuprinėmis čiuožia per užšalusį ežerą.

  NUOTYKIŲ FOTOGRAFIJA

  Nuotykių fotografijos patarimai

  Penki patarimai fotografuojantiems nuotykius gamtoje su „EOS M6 Mark II“.

 • FOTOGRAFIJA LAUKE

  5 svarbiausi patarimai fotografuojantiems veiklą lauke

  Pasinaudokite šiais profesionalaus fotografo Tomo Bingo patarimais ir sužinokite, kaip kūrybingiau įamžinti kasdienius nuotykius.