Cat and koala printed on PIXMA TS5350 printer

Spausdinimas ir rankdarbiai

Rankdarbiai, kūryba, idėjų puoselėjimas su @paperboyo

Nenuostabu, kad Rich McCor, geriau žinomas savo „Instagram“ vardu Paperboyo, mėgsta popierių.

Ir beveik pusė milijono žmonių jį stebi norėdami pamatyti jo naujus popierinius darbus.

Užduotis buvo paprasta – pasitelkti kūrybiškumą, pasilinksminti ir daryti tai, ką norisi.

„Buvau išties sujaudintas, kai „Canon“ paprašė panaudoti kūrybai PIXMA TS5350 serijos spausdintuvą ir jų PIXMA popieriaus asortimentą. Man atsivėre visiškai naujas pasaulis. Išties mėgstu daryti tai, ką darau su trafaretais, bet noriu išbandyti kur kas daugiau. „Canon“ pateikta užduotis leido smagiai atitrūkti nuo to, kuo jau kurį laiką užsiimu.

„Užduotyje man patiko tai, kad galėjau kūrybiškai panaudoti popierių, tačiau išlaikyti savo stilių ir humoro jausmą. Taip pat turėjau galimybę išbandyti save ir naujose srityse, į kurias paprastai nebūčiau kėlęs kojos.“

Picture of hashtag #liveandcreate printed on PIXMA TS5350 printer.

Visų pirma @paperboyo nustebino PIXMA TS5350 serijos spausdintuvo nuotraukų kokybė.

„Jau buvau pamiršęs, kokios įspūdingos gali būti geru spausdintuvu išspausdintos nuotraukos: man tikrai padarė įspūdį kelios ant blizgaus fotopopieriaus išspausdintos nuotraukos. Be to, nors galvojant apie spausdintas nuotraukas visų pirma galvojama apie blizgų fotopopierių, mane nustebino ir puiki dvipusio matinio popieriaus kokybė. Jis atrodė labai senoviškai ir šauniai!“

Nustebino ir tai, kiek spontaniškų idėjų kyla naudojant skirtingo tipo popierių.

„Vienos mano idėjos pavyko, kitos ne, bet buvo smagu galvoti, ką naujo padarius. Nemažai sumanymų buvo iš darbalaukio aplanko „idėjos, kurios kažkada reikės išbandyti“! Buvo labai įdomu suderinti senas ir naujas savo idėjas.

„Pavyzdžiui, jei į savo paskelbtą „Insta“ istoriją būčiau sudėjęs visas savo idėjas, ji būtų trukusi 5 minutes. Galiausiai naudojau tokius dalykus, kaip iš popieriaus iššokantys pieštukai ir raidės, ir tai buvo kur kas efektyviau, nei maniau iš pradžių. Daugiausia dėl to, kad spaudiniai buvo tokie detalūs, jog dvimačiai vaizdai buvo tokios trimatės kokybės, kokios dar nebuvau matęs.“

„Idėja kilo iš mano pomėgio magijos triukams, optinėms iliuzijoms ir netikros perspektyvos fotografijai. Mano Paperboyo meno triukų pagrindas gimė iš šios aistros magijai ir iliuzijai. Fotopopierius suteikė man galimybę prisiminti senus pomėgius, kurie jau ilgus metus dulkėjo lentynoje.

Viena iš jau kurį laiką puoselėtų @paperboyo idėjų – spausdinti savo firminius „Paperboyo“ trafaretus ant marškinėlių, kur jie sąveikautų su kišene.

 GIF of cat printed in pocket of T-Shirt using Fabric Iron-On Transfers.

„Esu kalbėjęs su įvairiais marškinėlių spausdintojais. Visi sakė, kad dirbti su kišenėmis per daug sudėtinga ir per brangu, todėl visi atsisakė to imtis. Taip ši idėja ir liko neįgyvendinta.“

Ant audinio užlyginamų lipdukų popierius suteikė galimybę prikelti šią seną idėją. Ir ji atgijo.

GIF of Koala printed in pocket of T-Shirt using Fabric Iron-On Transfers.

„Pavyko kur kas geriau, nei tikėjausi: paveikslėliai labai tvirti ir atrodo profesionaliai, be to, juos labai lengva gaminti. Tai mane išties nustebino, žinant, ką sakė spausdintojai.“

@paperboyo sulaukė daug puikių atsiliepimų.

„Man išties patiko dirbti suPIXMA TS5350 serijos spausdintuvu ir originaliomis „Canon“ laikmenomis. Rankdarbių spausdinimas yra smagus dėl jų turinio ir dėl fantastiškų komentarų, kurių sulaukiu.

„Aš tikrai ir toliau eksperimentuosiu su origamiais, sustabdyto kadro animacija ir daugiausiai – su marškinėliais.“

Tad nedvejokite, pasisemkite įkvėpimo rankdarbiams, kūrybai ir idėjų puoselėjimui su @paperboyo, o tada pasidalykite jomis su grotažyme #LiveAndCreate.

Susiję straipsniai
Printer fun for everyone

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Džiaugsmai, naudojant spausdintuvą, visiems

Šeši būdai, kaip PIXMA spausdintuvas gali suteikti energijos jūsų namams, jūsų šeimos veiklai ir jūsų įrenginiams.

A lemon hovers in the air above an illustrated print of a tennis player about to serve. The effect makes it look as if the player is about to hit the lemon.

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Žaismingi spaudiniai su Paperboyo

Žaiskite, spausdinkite ir skelbkite: „Instagram“ žvaigždė Paperboyo eksperimentuoja su „Canon SELPHY Square QX10“.

Create a papercraft safari

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Sukurkite popierinį safarį

Pasinaudokite „Canon Creative Park“ ir išsispausdinkite užsiėmimą šeimai gyvūnų tema – pasisemkite įkvėpimo iš gamtos.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visas istorijas