SPAUSDINIMAS

5 priežastys, dėl kurių „MAXIFY GX7050“ gali sutaupyti laiko ir pinigų

Puikiai verslui tinkantis „Canon MAXIFY GX7050“ veikia greitai ir yra universalus, nes turi papildomų prisijungimo galimybių, todėl už ypač mažą eksploatavimo kainą galite gauti aukščiausios klasės produkciją.
„Canon MAXIFY“ spausdintuvas ant medinio stalo.

„Mūsų dokumentai turi atitikti mūsų brėžinių kokybę“, sakė Ianas Scullionas, vienas iš trijų architektų komandos, dirbančios bendrovėje „Fasciato Architects“ Jungtinėje Karalystėje, Didžiajame Mančesteryje, Altrinčeme. „Prekės ženklui svarbi vienoda išvaizda visoje mūsų spausdintoje medžiagoje.“

Neskaitant A3 ir A0 formato architektūrinių brėžinių, kuriuos ši firma kuria projektams, jai taip pat tenka išspausdinti daug įprasto dydžio spaudinių – tiek dokumentų klientams, tiek planavimo paraiškų.

Konkurencingoje rinkoje kiekviena įmonė turi puikiai atrodyti popieriuje. „Canon“ verslo spausdintuvai „MAXIFY“ veikia greitai, juos paprasta naudoti ir jie užtikrina aukščiausio lygio kokybę už labai mažą nuosavybės kainą.

Šiandien Ianas ir „Canon“ produktų specialistas Zubairas Rahimas atskleis, kuo spausdintuvas „Canon MAXIFY GX7050“ gali būti naudingas jūsų darbo vietoje.

1. Greitas ir patogus naudoti

„Canon“ spausdintuvo „MAXIFY“ jutiklinis ekranas iš arti.

Naujasis „MAXIFY“ spausdintuvas (ir jo šeimos modelis) yra pirmieji „Canon“ spausdintuvai „MegaTank“ su jutikliniu ekranu. „Jis tikrai naudingas, jame viskas taip paprasta – nuo spausdintuvo sąrankos iš pradžių ir belaidžio ryšio prijungimo iki nuskaitymo ir kopijavimo“, sakė architektas Ianas Scullionas.

Į „Canon“ spausdintuvą „MAXIFY“ popierių dedantis žmogus.

Naujasis „MAXIFY“ modelis turi dvi 250 lapų talpos popieriaus įdėjimo kasetes ir galinį tiekimo bloką, taip pat 50 lapų D-ADF (automatinį dokumentų tiektuvą), su kuriuo dvipusius dokumentus galima nuskaityti per vieną kartą.

Ianui ypatingą įspūdį padarė greita ir paprasta spausdintuvo „MAXIFY GX7050“ sąranka. „Visas įdiegimo procesas užtruko tik maždaug 10–15 minučių“, sakė jis. „Visi keturi rašalo buteliukai turi atskirą užraktą ir skirtingą spalvą, todėl fiziškai neįmanoma įpilti rašalo ne į tą rašalinę. Buteliukų nereikia spausti, o rašalas automatiškai nustoja tekėti, kai rašalinė užpildoma, taigi, nėra jokių terlionių.“

Jam taip pat patiko spausdinimo ir nuskaitymo sparta, nes jam ir jo bendradarbiams dažnai tenka dirbti su įtemptais terminais. Vieną puslapį išspausdinti užtrunka apie septynias sekundes, o kelių puslapių vienspalvis arba spalvinis spausdinimas vyksta maždaug 24 arba 15,5 v./min. greičiu¹.

„Vienas iš „GX7050“ pranašumų, palyginti su „GX6050“, jo galimybė per vieną kartą nuskaityti abi dokumento puses“, aiškino Zubairas. „Dėl dviejų nuskaitymo elementų jums nereikia nuskaityti vienos pusės, apversti puslapio ir vėl nuskaityti kitą jo pusę. Jei turite dvipusių dokumentų šūsnį, tai sutaupo daug laiko ir pastangų.“

Jei norite mažesnio ir pigesnio „MAXIFY“ spausdintuvo, jums tiks GX6050.

2. Puiki kokybė puikiai išvaizdai ant popieriaus

Nešiojamuoju kompiuteriu rašantis asmuo prie architektūros dokumentais nukloto stalo.

„Geresnis spalvų sotis akivaizdžiai matėsi mūsų firminiuose blankuose“, sakė Ianas. „O rašalo patvarumas išties bus naudingas, kai aptarinėsime dokumentus statybų aikštelėje.“

Įmonės siunčiamų dokumentų kokybė gali lemti jos įvaizdį jos klientų akyse. „Kartais teikiame paraiškas apdovanojimams ar konkursams, taip pat mėgstame spausdinti nuotraukas biurui ant įvairių tipų popieriaus“, sakė Ianas. „MAXIFY GX7050“ spausdinimo kokybė yra daug geresnė, nei mūsų anksčiau naudotų spausdintuvų.

„GX7050 ir GX6050 – pirmieji užpildomų „MegaTank“ rašalinių serijos spausdintuvai, kuriuose visoms trims spalvoms ir juodai spalvai naudojamas pigmentinis rašalas“, pridūrė Zubairas. „Todėl šiais spausdintuvais galima išspausdinti ryškų, solidžiai atrodantį tekstą ir sodriomis, ryškiomis spalvomis atvaizduoti grafikus, kurie bus tokie detalūs, kad bus išsaugota net smulkiausių šriftų, kurie naudojami smulkiam teisinių dokumentų tekstui, išvaizda.“

3. Intuityviai valdomos funkcijos produktyvumui padidinti

Vyras, laikantis spaudinį ir spausdinantis iš savo telefono spausdintuvu „Canon MAXIFY“.

„MAXIFY“ naudojamas pigmentinis rašalas užtikrina dokumentų patvarumą versle ir atsparumą dėmėms, vandeniui ir žymekliui.

Biure prie stalo sėdintis vyras ir „Canon MAXIFY“ spausdintuvas, kuris stovi jam už nugaros ant medinio stalo.

„Šie „MAXIFY“ spausdintuvai taip pat turi naudotojo keičiamą rašalinę, kurioje kaupiasi valant spausdintuvo galvutę išmestas rašalas“, sakė „Canon“ produktų specialistas Zubairas Rahimas. „Pakeisti gali tekti kartą per metus ar panašiai – priklauso nuo naudojimo, ir tai padaryti labai paprasta.“

„MAXIFY GX7050“ turi tris popieriaus įvesties dėklus. Dviejose priekinėse kasetėse telpa po 250 lapų (GX6050 turi tik vieną priekinę kasetę), o galiniame dėkle telpa 100 lapų. „Mums patinka universalumas, kurį gauname su keliais dėklais“, sakė Ianas. „Galinis dėklas ypač tinkamas specialios rūšies laikmenoms, kad būtų galima spausdinti ant blizgaus ar matinio fotopopieriaus, vokų, etikečių, vizitinių kortelių, magnetinių kanceliarinių priemonių ir netgi iki 1,2 metro ilgio plakatų. Tai tarsi vienas sprendimas visiems jūsų spausdinimo poreikiams.

„Man išties patinka galimybė spausdinti dokumentus tiesiai iš savo telefono“, pridūrė jis. „Taip pat puiku, kad naudodamasis jutikliniu ekranu galiu nuskaityti dokumentus ir nusiųsti juos tiesiai el. paštu arba įrašyti į spausdintuvo priekyje prijungtą USB atmintinę. Galima juos nuskaityti ir į tinklo aplanką. Viskas veikia taip intuityviai, o visas procesas yra išties supaprastintas.“

4. Universalios prisijungimo galimybės

Žmogus, naudojantis telefoną, kad galėtų išspausdinti „Canon“ spausdintuvu „MAXIFY“.

Su programėle „Canon PRINT“ galite spausdinti, kopijuoti ir nuskaityti išmaniaisiais įrenginiais, taip pat keisti spausdinimo nustatymus, patikrinti rašalo lygį ir vykdyti įprastos priežiūros užduotis. Šie „MAXIFY“ spausdintuvai yra visiškai suderinami su „Apple AirPrint“ („iOS“) ir „Mopria“ („Android“).

„Bendravimui su klientais naudojame „WhatsApp“ ir jie kartais per šią programėlę mums siunčia nuotraukas ir dokumentus, todėl galimybė spausdinti iš telefonų yra išties labai naudinga“, sakė Ianas. „Naudojame ir planšetinį kompiuterį, todėl aptardami su klientu problemą galime lengvai išspausdinti dokumentą ar brėžinį ir jį koreguoti. Be to, nuskaičius popierinius dokumentus į USB atmintinę, jie saugomi kur kas efektyviau, nei didelėse popierinėse bylose.“

Naudinga ir tai, kad ne biure dirbantys žmonės gali išspausdinti dokumentus biure, kad juos būtų galima išplatinti arba pasirašyti. „PIXMA Cloud Link“ suteikia galimybę spausdinti iš bet kur naudojantis programėle „Canon PRINT““, priduria Zubairas. „Dokumentus galima nuskaityti ir nuotoliniu būdu su savo išmaniojo įrenginio fotoaparatu, o tada grįžus juos išspausdinti, arba galima nuskaityti dokumentus biure spausdintuvu ir nusiųsti juos į išmanųjį telefoną.“

5. Maža nuosavybės kaina

Biure prie stalo sėdintis architektas sklaido popierius.

Su šiais „MAXIFY“ spausdintuvais verslas gali sumažinti sąnaudas daugiausiai dėl jų „MegaTank“ dizaino, kuriame naudojamos didelės išeigos rašalinės, o ne įprastinės kasetės.

„Canon MAXIFY“ spausdintuvas iš arti, matomos priekyje esančios rašalinės.

„Iš verslui skirto rašalinio spausdintuvo paprastai tikėtumėtės su didelės išeigos kasečių rinkiniu išspausdinti maždaug 1 000–1 500 puslapių“, sakė Zubairas. „Su šiais „MAXIFY GX“ spausdintuvais išspausdinsite iki 14 000 puslapių² ar net iki 21 000, jei naudositės ekonominiu režimu³. Net jei spausdinate 1 000 puslapių per mėnesį, metus laiko nereikės rūpintis rašalo keitimu. Sutaupote laiko ir pastangų, bet to, išmetama mažiau plastiko atliekų.“

Pagrindiniai GX7050 (ir GX6050) pranašumai – mažos eksploatavimo išlaidos ir maža bendra savikaina. „Mes padalijame tai į vidutinę puslapio kainą ir vidutinę kainą verslui per maždaug penkerius metus, įskaitant paties spausdintuvo ir eksploatacinių medžiagų kainą“, paaiškino Zubairas. „Abu šie rodikliai yra išties žemi šiems spausdintuvams. Palyginti su 10 pagrindinių lazerinių ir rašalinių spausdintuvų, galite tikėtis 85 proc. mažesnės bendros savikainos.“

Tai puiki naujiena tokioms įmonėms, kaip Iano. „Mes tikrai džiaugiamės, kad su GX7050 galėsime tiek sutaupyti“, sakė jis.

Autorius: Matthew Richards

 1. Dokumentų spausdinimo greičiai yra ESAT vidurkiai („Word“, „Excel“, PDF) atliekant numatytojo vienpusio režimo biuro kategorijos bandymą, ISO/IEC 24734.

  Spausdinimo sparta priklauso nuo sistemos konfigūracijos, sąsajos, programinės įrangos, dokumentų sudėtingumo, spausdinimo režimo, puslapio užpildymo, naudojamo popieriaus tipo ir pan.

 2. Pirminei sąrankai naudojamo rašalo butelio išnaudojama daugiau, nei pakaitinio, nes dalis rašalo sunaudojama spausdinimo galvutei sąrankos metu užpildyti. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 24712 spalvų diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.

  Juodo ir spalvoto puslapio išeigos nesumuojamos.

  Puslapių išeiga labai priklauso nuo spausdinamo turinio ir kitų veiksnių.

 3. Ekonominiu režimu sumažinant tankį sumažinamos rašalo sąnaudos, todėl galima išspausdinti 50 % daugiau puslapių nei standartiniu režimu.
 4. Apskaičiuotas vidutinis taupymas spausdinant 1 000 puslapių per mėnesį per 5 metus, remiantis pradinėmis įrangos pirkimo sąnaudomis ir rašalo ar tonerio sąnaudomis. Skaičiuojant bendrai mažesnę nuosavybės kainą buvo naudoti 10 geriausiai parduodamų spalvinių lazerinių spausdintuvų ir 10 geriausiai parduodamų rašalinių spausdintuvų „IDC EMEA Hardcopy Tracker“ duomenimis (2020 m. I–III ketvirčio duomenimis). Daugiau informacijos rasite Canon interneto svetainėje.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • A small office with a printer positioned in the middle compartment of a grey wall unit.

  SPAUSDINIMO PATARIMAI

  „MegaTank“ spausdintuvai ir jų privalumai

  Sužinokite šešias priežastis, kodėl jums reikalingas „MegaTank“ spausdintuvas.

 • Du statybininkai spausdina dokumentus su „Canon PIXMA TR150“. Už jų ant stalo padėtas oranžinis šalmas.

  SPAUSDINIMO PATARIMAI

  Su „PIXMA TR150“ galite spausdinti kelyje

  Sužinokite, kaip patogus nešiotis spausdintuvas gali sustiprinti mobilųjį verslą.

 • SPAUSDINIMAS

  Rašalinis ar lazerinis spausdintuvas – kuris iš jų tinkamiausias jums?

  Sužinokite „Canon“ rašalinių ir lazerinių spausdintuvų skirtumus ir atsižvelgdami į savo poreikius išsiaiškinkite, kuris geriausiai tinka jums.

 • Asmuo planšetiniame kompiuteryje naudoja programėlę „Easy-PhotoPrint Editor“, kad ant stalo stovinčiu „Canon PIXMA“ spausdintuvu belaidžiu ryšiu išspausdintų šeimos nuotrauką.

  SPAUSDINIMAS

  Kaip naudoti spausdintuvą su belaidžio ryšio funkcija

  Išmanūs būdai išnaudoti visas savo spausdintuvo su belaidžio ryšio funkcija galimybes.