A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

Rankdarbių spausdinimas

Laikas kūrybai – štai šeši dalykai, kuriuos naudodamiesi spausdintuvu galite pasidaryti šioms Kalėdoms patys.

Daugumai mūsų nuo vaikystės šventinis laikotarpis yra susijęs su popieriniais rankdarbiais. Kad ir kiek mums būtų metų, kuriant kalėdines dovanas ir papuošimus visada linksmai ir maloniai leidžiamas laikas su artimaisiais ir galima padaryti išties asmeniškas dovanas šeimai ir draugams. Rankdarbiai taip pat padeda rasti laiko sau, kai pasiruošimas Kalėdoms pradeda pernelyg varginti.

Ir nesvarbu, ar rankdarbiais užsiimate su visa šeima, ar tai yra jūsų asmeninis užsiėmimas, „Canon“ interneto svetainėje Creative Park rasite daugybę šablonų, kuriuos naudodami galėsite lengvai išspausdinti ir sukurti įvairiausių dalykų – nuo dovanų dėžučių iki advento kalendorių ir žaislų vaikams. Jums tereikia spausdintuvo, popieriaus ir pagrindinių įrankių darbams su popieriumi (žr. toliau). Tad išsitraukite ką tik iškeptų sausainių ir pristabdykite visus kitus darbus – laikas rankdarbiams!

Jums reikės:

  • Spausdintuvas – sužinokite, kuris spausdintuvas labiausiai tiktų jums.
  • Popierius 
  • Žirklės, rankdarbių peilis
  • Pieštukiniai klijai ir medienos klijai
  • Pailga arba trikampė liniuotė
  • Pieštukas
  • Daiktas smailu galu
  • Dantų krapštukas
  • Pincetas

1. Pasidarykite kalėdinių papuošimų

Two homemade cardboard snowman decorations, one with a blue scarf and one with red.

Papuoškite patalpas žvaigždėmis, varpeliais, kojinėmis ar Kalėdų seniais – svetainės „Creative Park“ skiltyje „Home and Living“ rasite daug kalėdinių papuošimų, kuriuos galėsite lengvai išspausdinti, iškirpti ir surinkti. Šie žavingi sniego seniai puošniai atrodys ant eglutės arba ant židinio atbrailos. Tiesiog išspausdinkite šabloną ir vadovaukitės iliustruotomis instrukcijomis.

Rankdarbių patarimas: prieš klijuodami, sulenkite pagal lenkimo linijas ir išlankstykite, kaip nurodyta.

2. Skaičiuokite iki švenčių likusias dienas advento kalendoriuje

A homemade advent calendar shaped like a Christmas house.

Parduotuvėse yra daug advento kalendorių, bet jie nėra tokie asmeniški, kaip pačių pasigaminti. Ir nesvarbu, ar lepinate artimuosius, ar darbe žaidžiate slaptą Kalėdų senį, bet kas nudžiugtų gavęs saldumynais užpildytą rankų darbo kalendorių.

Rankdarbių patarimas: nepamirškite, kur kokia dalis, pieštuku užrašydami dalies numerį ant nugarėlės.

3. Dovanokite dovanas jūsų pagamintose dėžutėse

Susiję straipsniai
Christmas card printing

SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

Kalėdinio atviruko spausdinimas

Sukurkite savo šventinės fotosesijos stilių ir išspausdinkite išskirtinius kalėdinius atvirukus.

How to shoot festive pet portraits

AUGINTINIŲ PORTRETAI

Kaip fotografuoti šventinius augintinių portretus

Pasinaudokite šiais svarbiausiais patarimais ir sužinokite, kaip kuo geriau panaudoti savo augintinių nuotraukas ir kaip fotografuoti kalėdinius portretus.

Lena Petrova's top 10 Christmas photography tips

ŠEIMOS FOTOGRAFIJOS

10 geriausių Lenos Petrovos patarimų dėl kalėdinių nuotraukų

Pasinaudokite šiais 10 šeimos fotografės patarimų, kad linksmuose ir natūraliuose portretuose įamžintumėte Kalėdų dvasią.

Three homemade decorative gift boxes in different shapes.

Rankų darbo dėžutes ne tik smagu ir lengva kurti, bet ir dovanos jose yra ypatingesnės. Be to, jos bus kur kas pigesnės už parduotuvines dovanų dėžutes. Svetainėje „Creative Park“ rasite kalėdinės eglutės ar žvaigždės formos dėžučių arba elegantiškų šventiškų dėžučių, taip pat įvairiausių kitų linksmų ir dailių dėžučių, kurias galėsite naudoti visus metus. Galite netgi išspausdinti savo dovanų korteles arba visus nustebinti kalėdiniu atviruku su siurprizu.

Rankdarbių patarimas: visas dalis klijuokite vadovaudamiesi skaičiais nurodyta tvarka.

4. Pramogaukite žaisdami rankų darbo žaidimus

A homemade block puzzle depicting Santa on his sleigh being drawn by two reindeer in a winter scene.

Laisvą laiką per atostogas smagu leisti drauge su šeima. Svetainėje „Creative Park“ galite rasti įvairių žaidimų šablonų. Juos galite kartu su šeima surinkti ir vėliau pažaisti. Čia rasite ne tik šią kalėdinę dėlionę, bet ir blokinių dėlionių mažiesiems, geometrinių dėlionių vyresniems vaikams ir bingo ar ruletės žaidimų, kurie bus smagūs visai šeimai.

Rankdarbių patarimas: naudokite pincetą mažoms dalims paimti ir pritvirtinti.

5. Papuoškite kūdikio kambarį judančiomis kalėdinėmis dekoracijomis

A variety of homemade Christmas decorations including Santa, a reindeer, and a mobile with a twirling Christmas tree and snowflakes.

Kūdikio žaislai nebūtinai turi būti pirkti parduotuvėje. Šis mielas pakabinamas žaislas su besisukančia kalėdine eglute ir snaigėmis suteiks jūsų ar jūsų artimųjų kūdikio kambariui šventinės dvasios, o svetainėje „Creative Park“ rasite ir kitų įvairių judančių papuošimų – su drambliais, paukščiais, balionais ir kosmosu.

Rankdarbių patarimas: naudodami liniuotę perbraukite aštriu daiktu, pvz., rašikliu be rašalo, per sulenkimo linijas, kad lenkimas būtų aštresnis ir lengvesnis.

6. Sukurkite jaunam tyrinėtojui naminių žaislų

A papercraft model stegosaurus.

Dinozaurai, didieji žinduoliai, paukščiai, lėktuvai ar traukiniai – kad ir kuo šiuo metu jūsų vaikas domisi, svetainėje „Creative Park“ pakaks žaislinių figūrų smalsaus vaiko susidomėjimui patenkinti. Galite išspausdinti ir surinkti žaislus patys arba paversti tai atostogų užsiėmimu savo vaikams, taip pat galite išspausdinti šablonų ir padovanoti jų kūrybiškam vaikui kartu su rankdarbių įrankiais (pvz., klijais ir žirklėmis).

Rankdarbių patarimas: klijus tepkite dantų krapštuku. Plonai užtepus klijus gaunamas dailesnis rezultatas.

Autorė: Kathrine Anker

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus