A hand holding a smartphone displaying the Creative Park app. Canon printer paper and Creative Park templates and designs are arranged on the table.

SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

Penki dalykai, kuriuos verta žinoti apie „Creative Park“

Su programėle „Creative Park“ galėsite smagiai leisti ištisas valandas ir pasisemti įkvėpimo – nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ar įgūdžių. Patogiai sėdėdami namuose galėsite rasti kažką įdomaus pasigaminti patys arba su savo šeima ir draugais – iš plačios rankdarbių projektų pasiūlos galėsite pasirinkti smagius būdus savo daiktams suasmeninti, popierinius modelius ar net žaidimus. Naudodami programėlę „Creative Park“ galėsite paprastai rasti ir išsispausdinti įkvepiančius sumanymus tiesiog iš savo mobiliojo telefono. Ši programėlė veikia daugybe kalbų tiek „iOS“, tiek „Android“ sistemose. Norint pradėti tereikia atsisiųsti programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“. Čia pateikiame penkis mums labiausiai patinkančius dalykus, kurių galbūt nežinote apie programėlę „Creative Park“, ir kelis patarimus pradžiai.

1. Ji nemokama ir ją paprasta naudoti

 A personalised card on the paper tray of a Canon printer.
Programėlę „Creative Park“ galite naudoti visiškai nemokamai – jums reikia tik „Canon ID“ ir palaikomo „Canon“ spausdintuvo .

Programėlė „Creative Park“ yra visiškai nemokama! Tiesiog atsisiųskite ją į savo išmanųjį įrenginį. Pirmą kartą paleidus, programėlė turėtų automatiškai perkelti jus į žiniatinklio puslapį, kad galėtumėte paprastai užsiregistruoti savo „Canon ID“. Taip pat galite užsiregistruoti (arba prisijungti, jeigu jau turite „Canon ID“) pasirinkdami viršutiniojo dešiniojo meniu skirtuką ir bakstelėdami „Confirm/Create Canon ID“ (patvirtinti / sukurti „Canon ID“).
Norėdami spausdinti iš programėlės „Creative Park“, turėsite prijungti suderinamą „Canon PIXMA“ rašalinį spausdintuvą (žr. palaikomų spausdintuvų modelių* sąrašą). Norėdami prisijungti prie spausdintuvo, eikite į dešiniojo meniu skirtuką ir per parinktis „Settings“ (nustatymai) pasirinkite „Add Printer“ (pridėti spausdintuvą).

2. Lengva rasti įkvėpimą

Susiję straipsniai
A child sat at a table with an adult creating colourful papercrafts using a Canon printer.

SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

Atraskite šimtus nemokamų, linksmų popierinių rankdarbių projektų

Nuo lėlių spektaklių iki stalo žaidimų, mokomųjų pagalbinių priemonių ir prasmingų galvosūkių – naudokite įvairius „Creative Park“ popierinius rankdarbius, kad jūsų vaikai visą dieną turėtų įdomios veiklos.

Easy-PhotoPrint Editor app

SPAUSDINIMO PATARIMAI

Programėlė „Easy-PhotoPrint Editor“

Išmokite dirbti su smagia ir intuityviai valdoma „Canon“ programėle „Easy-PhotoPrint Editor“.

A tablet displaying the Creative Park app sits on botanical themed paper, next to custom invitations and colourful bunting.

SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

Pasiruoškite šventei su „Creative Park“ spaudiniais

Įgyvendinkite savo planus su šventinėmis dekoracijomis ir suvenyrais, kuriuos galite išsispausdinti namuose su programėle „Creative Park“.

A smartphone displaying the Creative Park app surrounded by Canon printer paper, Creative Park designs and crafting tools.
„Creative Park“ rasite visko – šventinių dekoracijų, asmeninių sveikinimo atvirukų arba žaidimų visai šeimai.

„Creative Park“ turi visko – nuo popierinių rankdarbių iki pritaikomų sveikinimo atvirukų, šventinių dekoracijų ir trimačių modelių. Be to, programėlėje „Creative Park“ paprasta naršyti, todėl lengvai rasite bet kokių rankdarbių ar teminių šablonų. Pradžios puslapio pagrindinis meniu turi keturias dalis: „Top“ (populiariausi), „Featured“ (atrinkti), „Category“ (kategorija) ir „New“ (nauji). Šiuo metu populiarios sezoninės temos bus atrinktos skyriuje „Featured“ (atrinkti), o naujienos visada bus skyriuje „New“ (nauji). Jei ieškote kažko konkretaus, skyriuje „Category“ (kategorija) visi šablonai yra sugrupuoti į papildomas kategorijas, kurias pasieksite keliais bakstelėjimais ekrane. Įrašykite šabloną bakstelėdami žvaigždutę – taip pridėsite jį į „Favourites“ (parankinius).

3. Rankdarbių yra labai įvairių

A Creative Park template emerging from a Canon printer.
Visas pasaulis jūsų rankose – pasinaudokite plačia „Creative Park“ rankdarbių projektų įvairove, įskaitant 3D modelius ir kt.

Galite išspausdinti ir išlankstyti origamio pingvinų šeimyną, sukurti stilingą laiškų rinkinį su flamingais ar net išspausdinti lygintuvu užklijuojamą plėvelę su kaktusu ir sukurti unikalius marškinėlius. Naršykite po programėlę „Creative Park“ ir rasite tiek visko, kad laikas tikrai neprailgs. Visiems darbams su rankdarbiais, pvz., origamio lėlei, rekomenduojame naudoti MP-101 popierių, aštrias žirkles ir stiprius popieriaus klijus. Vaikams ir jų tėvams yra skyrius „Kids“ (vaikai), kurį rasite meniu „Category“ (kategorija). Šiame skyriuje yra daug veiklos vaikams – nuo lentelių lipdukams, skaičių ir raidžių plakatų iki trimačių automobilių, gyvūnų ir maisto produktų, kuriuos galima išspausdinti ir išlankstyti. Su programėle „Creative Park“ galimybės yra beribės, įkvėpimo joje gali rasti ir jauni, ir seni.

4. Pritaikyti galima beveik viską

A hand holding a smartphone displaying the Creative Park app. A personalised card is on the table.
Kurkite suasmenintas korteles ir dovanas – tiesiog parašykite savo tekstą ir įkelkite nuotraukų iš savo išmaniojo įrenginio.

Vienas iš programėlės „Creative Park“ privalumų – galimybė keisti beveik visus šablonus ir susikurti iš jų unikalius savo dalykus. Atsidarę pasirinktą šabloną bakstelėkite „Edit“ (redaguoti) ir bus pradėtas jo atsisiuntimas. Atsisiųstame šablone galėsite įrašyti savo tekstą arba pridėti nuotraukų iš išmaniojo įrenginio – bakstelėkite skirtukus su pliuso ženklu (+). O tada telieka patobulinti šabloną tiek, kad jis jums patiktų. Jį galite priartinti ir atitolinti, o naudodami „rankos“ įrankį, galėsite jame laisvai judėti.

5. Jums nereikia uždaryti programėlės

A personalised card created with the Creative Park app next to a Canon printer.
Pritaikykite stilių, parašykite savo žinutę ir įdėkite nuotraukų, o tada išspausdinkite tiesiai iš savo išmaniojo įrenginio suderinamu „Canon“ spausdintuvu – visa tai lengvai padarysite per programėlę „Creative Park“.

Programėlė „Creative Park“ yra ne tik instinktyviai ir lengvai naršoma, bet ir suteikia galimybę įkelti nuotraukų ir stilių tiesiai iš savo išmaniojo įrenginio. O kai rezultatas jus tenkins, tiesiog pačioje programėlėje spustelėkite „Print“ (spausdinti) ir viskuo kitu pasirūpins „Canon“ PIXMA spausdintuvas. O jei norite grįžti prie šablono vėliau ir jį dar patobulinti, tiesiog bakstelėkite „Save“ (įrašyti) ir šablonas bus įrašytas meniu „Your Items“ (jūsų šablonai).

Dabar jau žinote, kaip programėlė „Creative Park“ veikia, taigi, nebėra jokių kliūčių! Pasinerkite, išlaisvinkite kūrybiškumą ir pradėkite darbus su popieriumi ir savo „Canon“ rašaliniu spausdintuvu. Atsisiųskite programėlę ir pradėkite jau šiandien!

Autorė: Claire Gillo

*Jeigu jūsų spausdintuvas nėra palaikomas, žr. „Creative Park“ svetainę.

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus