get-inspired-spring-hero-tinted-max-sjsjak-7hkh-3jj3j

SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

Užpildykite pavasariniu džiaugsmu savo namus su „Creative Park“

Popieriniai rankdarbiai ne tik ramina, bet ir sužadina vaizduotę, be to, tai nuostabus būdas užimti, linksminti ir lavinti jaunus (ir senus) protus. Juos darant ne tik pramogaujama, bet ir kuriama, o „Canon“ interneto svetainėje „Creative Park“ galite nemokamai atsisiųsti įvairių įdomių visai šeimai popierinių užduočių. Jums tereikia „Canon“ spausdintuvo, popieriaus ir pagrindinių įrankių popieriniams rankdarbiams, kurių sąrašas pateikiamas toliau. 


Ko gi laukiate? Pradėkite nuo šių įkvepiančių idėjų.

Jums reikės: 

1. Praskaidrinkite namus gėlėmis

Create delicate hand-crafted flowers for a fun, interactive way to get the whole family involved in brightening up your home.
Smagiai leiskite laiką kurdami gležnas rankų darbo gėles – tai puikus būdas įtraukti visą šeimą ir nuspalvinti savo namus.

Gėlės gali praskaidrinti net pačią niūriausią dieną. Šviežiai skintų gėlių puokštė džiugins spalvomis kelias dienas, o šviežiai išspausdinta puokštė išliks kur kas ilgiau! Paprastą ir ryškų vienos gerberos popierinio rankdarbio projektą rasite „Creative Park“ augalų skyriuje kartu su daugybe kitų gėlių rūšių, pvz., puansetijų, rožių, netgi kaktusų ir bonzai medelių.

Rankdarbių patarimas: naudokite „Canon“ matinį fotopopierių, kad žiedlapiai būtų tikroviškos tekstūros.

2. Įkurkite popierinį zoologijos sodą

A papercraft bunny rabbit.
Galite pasirinkti įvairiausius gyvūnus – nuo naminių augintinių iki laukinės pelėdos – ir sukurti kažką prisiminimui.

Gali būti sunku pasirinkti, nuo ko pradėti, kai galima rinktis daugiau kaip iš 180 popierinių gyvūnų, bet koks dar gyvūnas geriau atspindi atėjusį pavasarį, jei ne mielas ir smalsus triušiukas? Šį modelį iš Pradedančiųjų serijos labiausiai mėgsta mūsų mažieji rankdarbių naujokai, nes jis padeda jiems suvokti lankstymo ir karpymo pagrindus.

Rankdarbių patarimas: priklijuokite ausis taip, kaip tik norite – nukreipkite jas į priekį, kad triušiukas atrodytų meilesnis, arba atgal, kad suteiktumėte budrumo.

3. Žaismingas pavasario dvelksmas

A colourful papercraft merry-go-round.
Jei norite didesnio iššūkio, pabandykite pagaminti kažką su judančiomis dalimis, pvz., karuselę, apžvalgos ratą ar netgi linksmuosius kalnelius.

Perkelkite į namus mugės linksmybes – sukurkite judančią žaislinę karuselę, kurioje rasite šešis ryškiaspalvius gyvūnus, įskaitant dramblį, pandą ir liūtą. Atverkite langus ir duris, leiskite šiltam pavasario vėjui atgaivinti namus ir žiūrėkite, kai šis rankų darbo žaislas atgyja. Kaip ir tuzinas kitų vėju varomų mokomųjų rankdarbių, kuriuos rasite „Creative Park“ skyriuje „Žaidimas“, šis kūrinys padės paminėti besikeičiančius metų laikus.

Rankdarbių patarimas: pasirūpinkite, kad jūsų karuselė būtų spalvota iš visų pusių – naudokite „Canon“ dvipusį matinį popierių.

4. Atverkite gamtai namus

A wall decorated with blue butterflies.
Sienų dekoracijos, pvz., skraidantys drugeliai, gali pagyvinti jūsų namus, o jas pagaminti bus kur kas lengviau, negu manote.

Lauke atgyjant gyvybei, įneškite šiek tiek tų ryškių spalvų į savo namus, papuošdami sienas 3D lipdukais. Aplink pavasario gėles skrajojančių drugelių žavesį galima atkartoti ant savo sienų – išspausdinkite šiuos drugelius, kurie judės pūstelėjus vėjeliui ar einant pro šalį.

Rankdarbių patarimas: pradėkite nuo kelių mažesnių drugelių palei grindis ir palaipsniui kildami į viršų didinkite drugelius ir jų skaičių, kad sukurtumėte skriejančio kaleidoskopo (oficialus drugelių grupės pavadinimas) iliuziją.

5. Įrėminkite mėgstamiausias nuotraukas

A pale pink papercraft photo frame.
Atgaivinkite atsiminimus pasirinkę iš įvairių dizaino variantų. Pasirinkite tobulą rėmelį kiekvienai akimirkai, kuria norite dalytis.

Nuotraukų demonstravimas – puikus būdas priminti sau ir artimiesiems apie gerus laikus, jos taip pat sužadina norą laukti tokių dalykų kaip gimtadieniai ar atostogos. „Creative Park“ rasite kelias popierinių nuotraukų rėmelių versijas, įskaitant šį gražų rožinį rėmelį, japoniško stiliaus vinjetę, tobulai tinkantį pavasariui ir vasarai ar dovanų Motinos dienai.

Rankdarbių patarimas: jei apskritai norite atsisakyti rėmelio, nuotraukas galite išspausdinti ant „Canon“ magnetinio fotopopieriaus ir suklijuoti ant šaldytuvo durelių, kad visi galėtų matyti.

Neskaitant magnetinio popieriaus, galite spausdinti ir ant daugkartinio lipduko, kad mėgstamiausiomis nuotraukomis galėtumėte dekoruoti iškarpines ar miegamąjį, arba ant lygintuvu užlyginamos įvairaus dizaino plėvelės, kad susikurtumėte individualius drabužius. Daugiau „Creative Park“ panaudojimo būdų gyvenimui paįvairinti rasite atsisiuntę programėlę „Creative Park App“ „iOS“ arba „Android“ įrenginiui.

Autorė: Natalie Denton

Susiję straipsniai
Craft butterflies

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Išsispausdinkite ir susikurkite menišką drugelių sieną

Popierinių rankdarbių kūrėja Aimee Graham atskleidžia, kaip sukurti išskirtinių dekoracijų naudojantis spausdintuvu.

Create a papercraft safari

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Sukurkite popierinį safarį

Pasinaudokite „Canon Creative Park“ ir išsispausdinkite užsiėmimą šeimai gyvūnų tema – pasisemkite įkvėpimo iš gamtos.

Paper cutting craft

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Kurkite vaizdingą popieriaus karpinių meną

Susipažinkite su žinovo patarimais, kaip sukurti dekoratyvinių paveikslėlių pjaustant popierių.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus