Rugby World Cup 2019™ mascots Ren and G created with Canon's Creative Park.

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Penki smagūs būdai įsijausti į 2019 m. pasaulio regbio čempionato („Rugby World Cup 2019™“) dvasią

Didelis 2019 m. sporto renginys jau ant nosies: rugsėjo 20 d. prasideda Japonijoje vyksiantis 2019 m. pasaulio regbio čempionatas („Rugby World Cup 2019™“). „Canon“ yra čempionato* rėmėja, o tai, atrodo, kaskart prideda daugiau įtampos ir jaudulio.
Visos 48 rungtynės vyks šalyje, garsėjančioje origami, lankstymo iš popieriaus menu, todėl „Canon“ kūrybos parke yra puikių idėjų, kaip įsijausti į varžybų dvasią, tiek stebint jas gyvai Japonijoje, tiek iš anksto ruošiantis žiūrėti varžybas per televizorių. Tiesiog atsisiųskite šablonus, juos išspausdinkite ir imkitės lankstymo iki sugiedant jūsų komandos nacionalinį himną varžybų dieną.
Detaliuose šablonuose yra aiškios instrukcijos, kaip juos surinkti, tad jums prireiks nurodytų daiktų (ir šiek tiek atsargumo naudojantis aštriais daiktais):

• Spausdintuvas – sužinokite, kuris spausdintuvas labiausiai tiktų jums
• Popierius
• Žirklės, rankdarbių peilis
• Pieštukiniai klijai ir medienos klijai
• Pailga arba trikampė liniuotė
• Pieštukas
• Daiktas smailu galu
• Dantų krapštukas
• Pincetas

1. Kurkite savo talismanus

Rugby World Cup 2019™ mascots Ren and G created with Canon's Creative Park.

Joks sporto renginys neišsiverčia be talismano, o Japonija garsėja daugybe mielų būtybių. 2019 m. pasaulio regbio čempionate („Rugby World Cup 2019™“) su komandomis ir jų fanais kartu džiūgauja Ren ir G. Abu paprasta surinkti, tad jums telieka pasirinkti tvirtą baltaplaukį ūso pozicijoje žaidžiantį Ren arba prašmatnųjį raudonplaukį kraštą G.

2. Pabandykite įmušti įvartį

Susiję straipsniai
A printer on a table next to pens, pencils and desk toys.

SPAUSDINIMO GALIMYBĖS

Atraskite spausdinimo galimybes

Šiuolaikiniai spausdintuvai gali daugiau, nei galėtumėte tikėtis. Sužinokite, kiek kūrybinių dalykų galite jais padaryti.

A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

RANKDARBIŲ SPAUSDINIMAS

Šeši nuostabūs dalykai, kuriuos, pasirodo, galima padaryti spausdintuvu

Pasitelkite kūrybiškumą ir kalėdines dovanas, papuošimus ir žaidimus padarykite patys. Visus šablonus galima nemokamai atsisiųsti ir išspausdinti.

The Rugby Goal Kick Game created with Canon's Creative Park.

Regbio įvarčių mušimo žaidimą šiek tiek sudėtingiau surinkti, tačiau jį žaisdami išbandysite savo įgūdžius aikštelėje ir patikrinsite šaltakraujiškumą įtemptai kovodami su draugais. Pateiktos aiškios instrukcijos, kaip žaisti žaidimą, kad būtumėte pasirengę pasijausti Velso legendos Dan Biggar kailyje, kai įmušate pergalę lemiantį įvartį.

3. Plokite ir tuo pačiu palaikykite

Rugby World Cup 2019™ Cheer Sticks and a hat created with Canon's Creative Park.

Kadangi sergant už savo šalį sukyla emocijos, jums bus atleista už šaukimą ir triukšmo kėlimą varžybų metu. Šios paprastos pasidaryti palaikymo lazdelės ir megafonas su Ren ir G puikiai prisideda kuriant gerą nuotaiką prie televizoriaus ekrano, nors Japonijoje esantys žaidėjai yra per toli, kad girdėtų jūsų padrąsinimus.

4. Padarykite dovaną

A Rugby World Cup 2019™ Money Envelope and Tags created with Canon's Creative Park.

Nors galite sukonstruoti bet kurią iš šių popierinių gėrybių ir padrąsinti savo draugus ir šeimos narius įsijausti į 2019 m. pasaulio regbio čempionato („Rugby World Cup 2019™“) dvasią, yra ir kitų dovanų, kurias galite padaryti. Kaip jums šie paprastai sukonstruojami vokai pinigams? Jie puikiai tinka norint padovanoti pinigų žmogui, taupančiam kitam pasaulio regbio čempionatui. Argi šie regbio kamuolio formos pakabukai nėra ideali su regbiu susijusi dovana bet kuriam jūsų šeimos sporto aistruoliui?

5. Susilankstykite taupyklę

A Rugby Ball Money Box created with Canon's Creative Park.

Jei negalėjote sau leisti atvykti į Japoniją ir stebėti šių metų čempionatą, pradėkite taupyti 2023 m. čempionatui, kuris vyks Prancūzijoje. Ši šauni regbio kamuolio formos taupyklė tikrai padės jums taupyti smulkias monetas. Monetos kaupiamos stovo kamuoliui apačioje, tad kai ateis laikas, galėsite iškilmingai atidaryti taupyklę nuspirdami kamuolį.

Parašė Adam Rees


*„Canon“ yra oficiali 2019 m. pasaulio regbio čempionato („Rugby World Cup 2019™“), kuris vyks nuo rugsėjo 20 d. iki lapkričio 2 d. Japonijoje, rėmėja. 2019 m. pasaulio regbio čempionato („Rugby World Cup 2019“) logotipas yra prekės ženklas (™) ir jį saugo autorių teisės (© ), „Rugby World Cup Limited 2015“. Visos teisės saugomos.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniaiSkiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus