A green cutting mat with printed stickers resting on top, with a smartphone and tablet.

SPAUSDINIMO PATARIMAI

Transformuokite spaudiniais savo telefoną ir dar daugiau

Visi mėgstame savo išmaniuosius telefonus, planšetinius ir nešiojamuosius kompiuterius, bet vos išimti iš dėžutės jie yra tokie beveidžiai. Gerai, kad tai galima išspręsti panaudojus savo mėgstamas nuotraukas, dizaino elementus ar raštus ir pasitelkus „Canon“ daugkartinį lipnųjį fotopopierių RP-101 ir „Canon PIXMA“ spausdintuvą. Ir daugkartinis lipnusis fotopopierius ne veltui taip vadinamas – įrenginių išvaizdą galėsite keisti taip dažnai, kaip tik norite, galėsite ją netgi derinti prie savo aprangos!

O kai jūsų telefonas, planšetinis ir nešiojamasis kompiuteriai jau atrodys gerai, pradėsite pastebėti ir kitus namuose tobulintinus dalykus. Pavyzdžiui, galite visiškai transformuoti savo virtuvės vaizdą, papuošę šaldytuvą mėgstamiausiomis ant daugkartinio lipniojo fotopopieriaus išspausdintomis nuotraukomis, arba galite išbandyti magnetinį fotopopierių MG-101, kuris puikiai tinka daugumai metalinių daiktų.

Ko jums reikia:

Spaudinių kūrimas

„Canon“ magnetinis fotopopierius ir daugkartinis lipnusis fotopopierius yra 4x6 col. (10,16 x 15,24 cm) dydžio, ir toks formatas tobulai tinka nuotraukoms, bet jį galima apkirpti, jei reikia mažesnių lipdukų arba norite sukurti išskirtinės formos magnetus. Protingai išdėstę, ant vieno popieriaus lapo galite išspausdinti daugiau nei vieną lipduką ar magnetą.

Štai ką reikia padaryti:

1. Pasirinkite dizainą

A smartphone showing Creative Park, a tablet with printed stickers on it and a green cutting mat.
Ir nesvarbu, ar savo įrangai papuošti norėsite išsispausdinti savo nuotraukas, ar grafikos elementą iš „Creative Park“ – galimybės yra beribės.

Lipdukams puikiai tinka šeimos nuotraukos, bet galite fotografuoti ir kitus dalykus, pvz., vaikų piešinius, ranka rašytą žinutę ar daiktus, pvz., lapus ar gėles. Jei nenorite tikroviškos nuotraukos išvaizdos, telefone arba kompiuteryje galite pritaikyti atitinkamą filtrą.

Patrauklių dizaino elementų galite atsisiųsti ir iš svetainės „Creative Park“. Čia rasite įvairių gražių motyvų ir raštų bei tam tikrų bendro pobūdžio šablonų išmaniųjų telefonų viršeliams, kuriuos atidžiai iškirpus ir priderinus galima uždengti telefono nugarėlę arba dabartinį dangtelį.

2. Paruoškite naudoti spausdintuvą

Susiję straipsniai
A tablet displays the Easy-PhotoPrint App while a printer rests on a table in the background.

SPAUSDINIMO PATARIMAI

Programėlė „Easy-PhotoPrint Editor“

Išmokite dirbti su smagia ir intuityviai valdoma „Canon“ programėle „Easy-PhotoPrint Editor“.

A woman wears a cotton tote bag, adorned with an iron-on transfer of a panda.

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Susikurkite naują garderobą

Išskirtiniai marškinėliai, asmeninio dizaino rankinės... paprastas spausdinimo ant tekstilės vadovas.

A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear, and different print applications: smartphone, cloth bag, T-shirt, party glasses

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Pasinaudokite spausdintuvu savo kūrybiškumui išlaisvinti

Sužinokite, kaip naudodami „Canon“ spausdintuvą, popierių ir programėles galite pakeisti savo namus ir suasmeninti viską – nuo telefono iki šaldytuvo.

A woman loading photo paper into a white Canon PIXMA printer.
Prieš pradėdami spausdinti, nepamirškite pasirinkti tinkamos laikmenos: galbūt savo kadrus norėsite pademonstruoti šaldytuvo magnetukais, o galbūt juos prilipinsite ant savo nešiojamojo kompiuterio.

Tada turite nuspręsti, ant kokios laikmenos spausdinsite, ir įdėti ją į savo PIXMA spausdintuvą. Daugkartinis lipnusis fotopopierius puikiai tinka įvairiausiems paviršiams, įskaitant delikačius elektrinius daiktus, o „Canon“ magnetinis fotopopierius tinka daugumai metalinių objektų. Prieš nuspręsdami spausdinti ant magnetinio fotopopieriaus, patikrinkite, ar daiktas, kurį norite dekoruoti, yra magnetinis.

3. Išspausdinkite savo dizainą

A woman holding a printed photo of a flamingo graphic next to a Canon printer.
Naudodamiesi „Canon PIXMA“ serijos gaminių „Wi-Fi“ ryšio galimybėmis, galite savo dizainą išspausdinti tiesiog iš telefono.

Naudodamiesi programėle „Canon PRINT“ galite suderinamu PIXMA spausdintuvu spausdinti tiesiai iš savo išmaniojo telefono – arba, jei norite, galite spausdinti iš kompiuterio. Jeigu jūsų spausdintuvas yra suderinamas su „Canon PIXMA Cloud Link“, per programėlę „Canon PRINT“ galite spausdinti tiesiai iš savo socialinių tinklų, įskaitant „Instagram“ ir „Facebook“.

4. Iškirpkite dizaino elementą

A printed graphic of a flamingo being cut out on a green cutting mat.
Nepamirškite spaudinio apkirpti, kad jis atitiktų jūsų išmaniojo telefono matmenis. Jei dekoruojate didesnį daiktą, pvz., nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterį, galbūt nereiks nieko kirpti ir galėsite klijuoti iš karto.

Jeigu nuotrauką išspausdinote per visą popieriaus lapą, galite iškart pereiti prie kito veiksmo, bet jei dizaino elementas yra mažesnis, reikės apkirpti lipduką iki tinkamo dydžio. Geros aštrios žirklės puikiai tinka daugkartiniam lipniajam popieriui kirpti, bet neskubėkite ir kirpkite iš lėto, kad dailiai atrodytų nukirptas kraštas. Jei kerpate dangtelį išmaniajam telefonui, nepamirškite patikrinti, kurioje vietoje yra kamera, sulygiuoti ir atitinkamai iškirpti jai angą. Pravartu būtų iš pradžių pasidaryti šabloną iš paprasto popieriaus ar kartono. Tada galėsite apibrėžti šabloną pieštuku ir pagal linijas iškirpti.

„Canon“ magnetiniam fotopopieriui kirpti labiau tinka rankdarbių peilis, bet būtinai naudokite pjovimo kilimėlį, švarią pjaustymo lentelę arba storą laikraštį, kad apsaugotumėte po juo esantį paviršių. Pjaunant tiesias vietas patogu naudotis metaline liniuote ar panašiu daiktu. Stenkitės pjauti ramiu ir tolygiu judesiu.

5. Nuplėškite ir priklijuokite

A person peeling a printed sticker off the backing paper.
Atsargiai nuplėškite lipduką nuo pagrindo popieriaus ir priklijuokite prie įrenginio. Jei naudojate magnetinį popierių, nieko nuplėšti nereikia – tiesiog priglauskite spaudinį prie tinkamo paviršiaus.

Dabar laikas nuplėšti daugkartinio lipniojo fotopopieriaus nugarėlę ir priklijuoti jį ant išmaniojo telefono ar kito įrenginio. Pradėkite nuo lipduko kampo arba krašto ir vienu lėtu judesiu atsargiai nuplėškite nugarėlę ir priklijuokite. Liniuotė gali padėti plėšiant ir klijuojant tiesia linija, kad palaipsniui priklijuotumėte visą lipduką.

Magnetinis fotopopierius neturi nuplėšiamo popieriaus, jį galite klijuoti iškart, kai tik baigsite kirpti.

6. Pakeiskite vietą

A woman applying a cut-out printed sticker to the back of her smartphone.
Abi šias laikmenas galima nuklijuoti ir vėl užklijuoti, ir jos nepalieka jokio pėdsako, todėl šiuos magnetus galite perkelti nuo šaldytuvo ant radiatoriaus ir galite bet kada pakeisti savo išmaniojo telefono lipduką.

Vienas iš puikių dalykų naudojant „Canon“ daugkartinį lipnųjį fotopopierių RP-101 ir magnetinį fotopopierių MG-101 – galimybė nepaliekant jokių klijų pėdsakų keisti spaudinių vietą, kad įrenginiai nuolat atrodytų naujai. Nauju įvaizdžiu galėsite džiaugtis kiekvieną savaitės dieną!

Autorė: Angela Nicholson

*Daugkartinis lipnusis fotopopierius RP-101 tinka šiems įrenginiams: serija TS/TR/G, MG7700, MG7500, MG7100, MG6800, MG6600, MG6400, MG5700, MG5600, MG5500, MG3600, MG3500, MG3000, MG2900, MG2500, serija MG2400, MX530, MX490, serija MX470, serija iP2800, iP110
Magnetinis fotopopierius MG-101 tinka šiems įrenginiams: serija TS/TR/G, MG7700, MG7500, MG7100, MG6800, MG6600, MG6400, MG5700, MG5600, MG5500, MG3600, MG3500, MG3000, MG2900, MG2500, serija MG2400, MX530, MX490, serija MX470, serija iP8700, iP2800, iP110, serija iX6800

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Rekomenduojamos programėlės

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus