A person printing on a Canon PIXMA printer from a tablet using the Canon Easy-PhotoPrint Editor App.

SPAUSDINIMO PATARIMAI

Išlaisvinkite savo kūrybinį potencialą naudodami „Canon“ programėlę „Easy-PhotoPrint Editor“

Technologijos leidžia pernelyg lengvai metai iš metų fiksuoti tūkstančius skaitmeninių nuotraukų ir niekada jų nepanaudoti. Tačiau kas, jei galėtumėte mėgautis visomis tomis nuotraukomis „tikrame“ pasaulyje? „Canon Easy-PhotoPrint Editor“ programėlė – tai paprastas būdas savo mėgstamas nuotraukas stilingai ir individualiai paversti stilingais spaudiniais ar unikaliomis dovanomis – spausdinti ne tik paprasta, bet ir smagu!

Programėlė suderinama su daugeliu „Canon“ spausdintuvų, įskaitant PIXMA serijos spausdintuvus. Ją galima naudoti įvairiuose įrenginiuose, įskaitant išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius („iOS“ ir „Android“), taip pat yra kompiuterio versija, skirta PC ir „Mac“ vartotojams. Norėdami greitai susieti spausdintuvą su programėle, spustelėkite spausdintuvo piktogramą, esančią pagrindinio lango viršutiniame kampe, ir iš sąrašo „Pasiekiami spausdintuvai“ pasirinkite „Canon“ spausdintuvą.

A flat lay image of a hand holding a smartphone, an envelope, calendar, note paper and printed pictures.
Kurkite individualizuotus spaudinius, korteles ar plakatus mokyklai arba dovanokite juos šeimos nariams. Taip pat galite naudoti programėlę norėdami suredaguoti nuotraukas, prieš jas įkeldami į socialinius tinklus.

Nuotraukų pasirinkimas

A person uses the Canon Easy-PhotoPrint Editor App.
Galite pasirinkti vaizdus iš savo saugyklų platformų, įskaitant socialinę mediją, arba iš išmaniojo telefono fotoaparato aplanko.

Kalbant apie nuotraukų, su kuriomis norite dirbti, pasirinkimą, „Canon Easy-PhotoPrint Editor“ programėlė turi įvairiausių parinkčių. Galite rinktis vaizdus ir dokumentus tiesiai iš savo įrenginio (spustelėkite „Naršyti“) arba iš įvairių populiarių išorinių debesų tarnybų ir socialinės medijos platformų, įskaitant image.canon, „Dropbox“, „Facebook“, „Google Drive“, „Instagram“ ir „OneDrive“. Ši patogi sąranka sutaupo daug laiko, jei turite kelias nuotraukas, saugomas įvairiose platformose.

Jei pradėjote kurti šabloną ir norite prie jo grįžti vėliau, tiesiog paspauskite „Įrašyti“, ir jis bus užregistruotas pagrindinio ekrano skirtuke „Jūsų elementai“. Norėdami greitai ir lengvai pasiekti savo parankinius šablonus, taip pat galite juos pridėti prie meniu „Parankiniai“, spustelėdami žvaigždutės piktogramą. Šablonų filtravimo įrankis (pasiekiamas po kiekvieno pagrindinio meniu parametro) taip pat yra puiki, laiką taupanti funkcija, kuri leidžia pasirinkti šablonus pagal įvairias kategorijas, įskaitant popieriaus dydį ir nuotraukų skaičių.

Nuotraukų tinkinimas

„Canon Easy-PhotoPrint Editor“ – tai intuityvi ir paprasta naudoti programėlė, kuri patiks kiekvienam žmogui, mėgstančiam kūrybinį procesą, nesvarbu, koks jo amžius. Yra įvairių nuotraukų spausdinimo ir tinkinimo parinkčių – jas visas galima pasirinkti pagrindiniame ekrane.

Greitas ir paprastas būdas spausdinti atskiras nuotraukas – pasirinkti „Nuotraukos“. Tai suteikia jums galimybę apkarpyti nuotrauką arba pridėti stilingą filtro efektą. Jei norite dar labiau tinkinti nuotraukas, rekomenduojame pasirinkti „Nuotraukos išdėstymas“, nes ši funkcija leidžia pridėti specialiųjų efektų, pvz., pakoreguoti fono spalvą, įskaitant tekstą, įtraukti nuotraukos rėmelį ar naudoti kūrybišką įrankį „Atspaudai“ (šios parinktys taip pat galimos daugelyje kitų šablonų dizainų). Įrankis „Atspaudai“ apima įvairias grafines piktogramas, pvz., rodyklių, kalbos debesėlių, gyvūnų, skaitmenų ir simbolių, todėl į kiekvieną nuotraukų montažą galite įtraukti unikalių ir meniškų dizainų.

Koliažų kūrimas

„Canon Easy-PhotoPrint Editor“ programėlė sukurta taip, kad tiktų visai šeimai, o parinktis Iškarpų albumas leidžia sudėti specialaus įvykio prisiminimus į unikalų iškarpų albumą – galėsite juo mėgautis patys arba padovanoti kitam žmogui.

Galite pasirinkti spausdintinus vyniojamo popieriaus dizainus, kuriuos galima individualizuoti pridedant dekoratyvinių atspaudų, teksto ar vaizdų. Jei naudojate kelių lipdukų šablono dizainą ir norite įvairių nuotraukų, būtinai pašalinkite žymą nuo parinkties „Įtraukti tą patį vaizdą į visus rėmelius“. Vėlgi, galite pagražinti lipdukus įtraukdami rėmelių, atspaudų, teksto ir fono spalvų, kad gautumėte savo unikalų rezultatą.

Verslo ir asmeniniai reikalai

A fridge with pictures, posters, notes and magnets stuck to it.
Galite kurti ir spausdinti plakatus iš savo mėgstamiausių nuotraukų – galite rinktis iš daugybės dizainų, kad rastumėte tinkamą savo renginiui ar verslui.

„Canon Easy-PhotoPrint Editor“ nėra skirta vien tik šeimyniniams kadrams ir smagiems fotoprojektams, šią programėlę galite naudoti ir organizuodami verslo ar asmeninę veiklą. Pavyzdžiui, joje rasite šablonų plakatams, įskaitant pardavimo ir saugos srities dizaino variantus, kuriuos galėsite pritaikyti savo verslui. Taip pat yra parinkčių, kurios leidžia spausdinti asmens tapatybės dokumentų fotografijas, kurti savo vizitines korteles ar kalendorių, naudojant vieną, 6 mėnesių ar 12 mėnesių šablonus.

Dėl išmaniųjų telefonų technologijos ir novatoriškų programėlių, tokių kaip „Canon Easy-PhotoPrint Editor“, nuotraukų spausdinimas gali būti smagus ir kūrybiškas procesas. Puiku po ranka turėti tokį įrankį tiek verslo, tiek asmeninėms reikmėms. Naudojant „Canon PIXMA“ spausdintuvą, šis spausdinimo metodas ne tik sutaupys jums laiko, bet ir leis paversti tas ypatingas skaitmenines akimirkas branginamais suvenyrais, kuriais galėsite džiaugtis jūs ir kiti žmonės.

Autorė: Claire Gillo

Susiję straipsniai
A woman with her back to the camera uses a tablet. A Canon printer is on a desk in the background.

SPAUSDINIMAS

Susikurkite belaidį namų biurą ir spausdinkite iš bet kur

Naudojant belaidį spausdintuvą, jis neturi stovėti ant stalo, kai dirbate ar mokotės namuose. Nustatyti paprasta – štai kaip.

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

SPAUSDINIMO PATARIMAI

DUK apie spausdintuvą, rašalą ir popierių

Suhaib Hussain atsako į keletą iš dažnai užduodamų klausimų apie technologijas, rašalą ir popierių.

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus