KŪRYBINIS SPAUSDINIMAS IR ALBUMŲ GAMYBA

Sukurkite šeimos nuotraukų albumą, pritaikytą jums

Vadovaudamiesi paeiliui pateikiamomis instrukcijomis sukurkite albumą, kuriame sudėti jūsų brangiausi prisiminimai.
Ant stalo spausdintuvas „Canon PIXMA“, o aplink jį – žirklės, sidabrinė juostelė ir nuotraukos.

Palaikyti ryšį dar niekada nebuvo taip svarbu. Šiais laikais vis labiau tolstame nuo artimųjų ir draugų, todėl turime branginti kiekvieną kartu praleistą akimirką. Anksčiau namuose buvusi svarbi šeimos nuotraukų albumo tradicija nusipelno būti atgaivinta. Užuot pirkus, kodėl neskyrus laiko ir nepasigaminus asmeninės prisiminimų kolekcijos, atskleidžiančius jūsų šeimos charakterį?

Albumų gamyba yra puikus kūrybiškas būdas kurti ir pritaikyti nuotraukų albumus, praturtintus dekoratyviais vaizdiniais elementais. „Creative Park“ programėlėje ir svetainėje rasite daugybę šablonų, o naudodamiesi išmaniosiomis technologijomis, įdiegtomis „Canon PIXMA“ belaidžiuose spausdintuvuose, ir paprastomis naudotis „SELPHY Photo Layout“ programėlės, veikiančios su „Canon SELPHY“ serija, funkcijomis, įkursite savo kūrybinę studiją.

Peržiūrėkite šiuos mokymus, kuriuose paeiliui pateikiamos instrukcijos, kaip susikurti išskirtinį nuotraukų albumą.

Spausdintuvas „Canon PIXMA“ ir „SELPHY QX10“ ant stalo su atspausdintomis nuotraukomis ir rankdarbių medžiagomis.

Pasiruoškite reikiamas priemones ir tegu tai būna smagus užsiėmimas su šeima.

1. Pasirinkite dekoratyvinius elementus

Mergaitės ir berniuko paplūdimyje su seneliais nuotrauka. Po ja ir šalia jos – skirtingas raštuotas popierius ir rankų darbo gėlė; viskas rausvų atspalvių.

Išsirinkite iš dešimčių albumo puošimo elementų „Creative Park“ svetainėje ar programėlėje, kad jūsų albumas būtų išskirtinis.

„Creative Park“ svetainėje rasite platų dizaino elementų, galimų panaudoti albumui, pvz., karpinių, rinkinių, originalių nuotraukų rėmelių ir kt., pasirinkimą.

„App Store“ ar „Google Play“ taip pat galite atsisiųsti paprastą naudoti „Creative Park“ programėlę. Jums reikia tik „Canon ID“ ir palaikomo „Canon“ spausdintuvo. Programėlėje pateikiami šablonai suskirstyti į skirtingas kategorijas. Patogioje ir aiškioje naudoti programėlėje greitai rasite reikiamą temą.

Albumo vidui naudojome keturis raštuoto popieriaus variantus, bet jų pasirinkimas „Creative Park“ daug didesnis. Pridėkite 3D efektą su gėlėmis arba suraskite kitą lipduką, atitinkantį puslapio temą ir atspausdinkite jį naudodami savo PIXMA spausdintuvą. Visoms dekoratyvinėms albumo dalims rekomenduojame naudoti matinį fotopopierių.

2. Sukurkite vidinius puslapius

Spausdintuvas „SELPHY Square QX10“ ir šeimos ant dviračių vaizdas. Ant stalo – daug spalvoto raštuoto popieriaus lakštų ir tos pačios šeimos nuotraukų.

Pasitelkę vaizduotę ir „Creative Park“ bei „SELPHY Photo Layout“ programėles, pasirinkite nuotraukas ir dizaino elementus, kad susikurtumėte tokį albumą, kokio norite.

Nuotraukas spausdinkite skirtingo dydžio, kad albumas būtų įvairesnis. PIXMA spausdintuvams skirto „Canon“ fotopopieriaus būna įvairaus dydžio ir padengimo. Jei spausdinsite SELPHY spausdintuvu, naudokitės „SELPHY Photo Layout“ programėle ir kurkite koliažus iš įvairaus aukščio ir pločio santykio nuotraukų.

Mūsų nuotraukos atspausdintos naudojant spausdintuvus „Canon SELPHY Square QX10“ ir „SELPHY CP1300“. Naudodamiesi „SELPHY Photo Layout“ programėle nuotraukas galite papildyti tokiais kūrybiniais elementais kaip spaudai, filtrai, apvadai, tekstas ir perdengimai. Be to, dėl lipnios spaudinių, atspausdintų spausdintuvu „SELPHY Square QX10“, nugarėlės juos į albumą paprasta tvarkingai įklijuoti.

Viską atspausdinę, iškirpkite ir įklijuokite įvairius elementus, sluoksniuodami juos pagal šablono instrukcijas arba jūsų pasirinktą dizainą.

3. Pagaminkite albumo viršelį

Rausvos spalvos nuotraukų albumo puslapis ir žalias viršelis su nuotraukomis ir puošimo elementais.

Pridėkite apvadus ir spaudus „SELPHY Photo Layout“ programėlėje ir atspausdinkite nuotraukas spausdintuvu „Canon SELPHY CP1300“ arba „SELPHY Square QX10“.

Dabar pereikime prie praktinės „pasidaryk pats“ mokymų dalies – jūsų sukurto albumo viršelio gamybos.

Pasirinkome „Creative Park“ svetainėje esantį „Beginner's Kit (Family)“ šabloną ir atspausdinome jį „Canon PIXMA TS5350a Series“ spausdintuvu. Albumo viršelio pagrindas buvo kuriamas tiek iš lankstaus kartono (pvz., dribsnių dėžutės), tiek iš standaus kartono (pvz., batų dėžės, siuntinių pakuotės), naudojant rankdarbių peilį ir klijus ar lipnią juostą.

Kurdami dekoratyvinius elementus galite naudoti įvairius namuose turimus daiktus, pvz., vielą, kaspiną ar kitus daiktus, atitinkančius albumo tematiką. Dėkite juos vienas ant kito ir suklijuokite ant raštuoto popieriaus, taip užbaigdami savo kūrinį.

4. Surinkite savo nuotraukų albumą

Rausvos spalvos puslapiai su ant jų padėta klijų tūtele.

Albumai gali būti mažesnės apimties ir skirtingų temų.

Belieka susegti puslapius su viršeliu ir jūsų rankomis pagamintas albumas paruoštas. Lengviau nebūna! Užlenkite kiekvieno puslapio kraštą ir priklijuokite prie vidinės viršelio nugarėlės kuo labiau iš kairės.

Savo brangius prisiminimus perverskite patys arba padovanokite albumą artimiesiems ir draugams įvairiomis progomis. Tai puiki dovana Motinos dienos, Senelių dienos arba gimtadienio proga.

Jei norite pagerinti šeimos fotografijos įgūdžius, perskaitykite šiuos „Canon“ ambasadorės Helen Bartlett patarimus.

Daugiau įkvėpimo pasisemsite mūsų „Pinterest“ puslapyje, o kūriniais galite dalintis naudodami grotažymę #MadeWithPixma.


Teksto autoriai Claire Kaleta ir Agi Wojcik

Susiję gaminiai

 • Spausdintuvai namams

  „PIXMA TS5350“ serija

  Pademonstruokite savo gebėjimus dizaino srityje: „PIXMA TS5350a“ serijos gaminiams tinka įvairios laikmenos ir šaunios kūrybinės programos, be to, juos galima lengvai sujungti su išmaniaisiais įrenginiais
 • Spausdintuvai namams

  SELPHY SQUARE QX10

  Išsaugokite ypatingas akimirkas gražiai išspausdintose nuotraukose, kurias belaidžiu ryšiu galite kurti bet kur.
 • Spausdintuvai namams

  SELPHY CP1500

  Vos per kelias sekundes sukurkite sodrių spalvų labai patvarius spaudinius šiuo paprastu naudoti kompaktiniu nuotraukų spausdintuvu.
 • Spausdintuvai namams

  SELPHY CP1300

  Stilingas ir nešiojamas, kad galėtumėte belaidžiu būdu spausdinti gražius spaudinius ir ID nuotraukas iš suderinamų išmaniųjų įrenginių ir fotoaparatų.
 • Rašaliniai spausdintuvai

  Matte Photo Paper MP-101

  Ant matinio fotopopieriaus spausdinamos aukštos kokybės nuotraukos, piešiniai ir tekstas su matiniu efektu. Jis taip pat tinkamas kitiems kūrybiniams projektams – sveikinimo atvirukams, rodiniams ir modeliams iš popieriaus kurti.
 • Susiję straipsniai

 • SPAUSDINIMAS

  Geriausi spausdintuvai rankdarbiams

  Nuo šeimos projektų iki profesionaliai apipavidalintų spaudinių – „Canon“ turi jums tobulai tinkantį spausdintuvą.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Mano pirmieji metukai spausdintose fotografijose

  Portretų fotografė Jemella Ukaegbu dalijasi geriausiais patarimais, kaip užfiksuoti ir išsaugoti kūdikio pirmųjų metukų akimirkas.

 • PAGRINDAI

  Fotografavimas spausdinimui

  Septyni pagrindiniai patarimai, kaip įamžinti prisiminimus, kad būtų galima juos išsaugoti išspausdinus.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Sukurkite savo pasakojimų knygą

  Naudodami „Canon SELPHY CP1500“ leiskite savo vaizduotei išsiskleisti rankų darbo pasakojimų knygoje.