A surfer holds the IVY REC up and looks through the viewfinder.

NEŠIOJAMIEJI FOTOAPARATAI

Susipažinkite su „Canon IVY REC“, patogiu nešiojamuoju veiklos fotoaparatu.

Canon IVY REC – tai atsparus smūgiams,* nelaidus vandeniui** nešiojamasis fotoaparatas, puikiai tinkantis fotografuoti keliaujant. Pasižymėdamas 13 megapikselių jutikliu, „Full HD“ 1080p vaizdo įrašymu iki 60 kadrų per sekundę bei „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšiu, jis skirtas fiksuoti visą veiksmą didele raiška, kai nenorite rizikuoti įprastu fotoaparatu ar išmaniuoju telefonu. Šį tvirtą, nedidelį fotoaparatą galima prisegti tiesiog prie diržo ar rankinės, todėl jis visada bus po ranka ir, kas geriausia, galite akimirksniu pasidalyti savo nuotraukomis per programėlę „Canon Mini Cam“.***

Būdamas tik 110,5 mm pločio ir sverdamas apie 90 gramų, šis Canon IVY REC nesulėtins jūsų tempo ir netrukdys. Net neprisiminsite jo, iki jo prireiks, todėl turėsite galimybę susitelkti į tai, kas vyksta.

A pink IVY REC being attached to the back of a surfboard resting on the sand.
Atsparus smūgiams*, nelaidus vandeniui** Canon IVY REC puikiai tinka aktyviai sportinei veiklai ir yra patogus nešiotis.

Nerkite gilyn

Canon IVY REC yra nelaidus vandeniui** iki dviejų metrų 30 minučių gėlame vandenyje, vadinasi, jis yra puikus kompanionas prie baseino. Vaizdo ieškiklis naudojamas ir kaip segiklis, todėl Canon IVY REC galite prisisegti prie diržo ar kuprinės, kai einate pėsčiomis, arba pritvirtinti prie kalnų dviračio priekio POV kadrams fiksuoti. Nebijokite pasiimti su savimi, kai lyja ar einate bekele. Jis sukurtas tiek nuotykiams, tiek gyvenimui kelyje!

Canon IVY REC taip pat galima naudoti ant trikojų, prisegti prie drabužių ir netgi tvirtinti prie sporto įrangos.

Įtraukite į veiklą

A green Canon IVY REC tumbles into the sand in the wake of a mountain bike.
Kadangi Canon IVY REC yra ryškių spalvų, pametus jį lengva rasti sniege, purve ir vandenyje, be to, jame nėra ekrano, kuris gali įskilti – taigi, šis fotoaparatas yra tvirtas ir patikimas.

Skirtingai nei jūsų išmaniajame telefone, Canon IVY REC nėra ekrano, todėl nereikia jaudintis dėl įskilimų – jis yra atsparus smūgiams*, gali atlaikyti kritimą iš dviejų metrų aukščio ir puikiai tinka važinėjant kalnų dviračiais ar bėgiojant miško takais. Jį galima rinktis iš keturių ryškių spalvų, o tai reiškia, kad jis ne tik traukia akį, bet ir yra gerai matomas, jei nukrenta į purvą, smėlį ar sniegą. Ką beveiktumėte – važinėtumėte dviračiu, riedlentėmis ar slidinėtumėte, jis mielai prisijungs prie jūsų.

Greitesnis nei jūs

A blue Canon IVY REC being used with the Canon Mini Cam app on a smartphone, displaying a photo on its screen.
Prijunkite Canon IVY REC prie savo mobiliojo įrenginio naudodamiesi nemokama programėle „Canon Mini Cam“.*** Tada galėsite naudoti nuotolinio fotografavimo funkciją, nuotraukas iš fotoaparato perkelti į savo įrenginį ir pasidalyti jomis su draugais ir sekėjais.

Canon IVY REC, kurį paprasta ir lengva naudoti, yra ne tik prieinamas, bet ir greitas. Jis gali fiksuoti nuotraukas, vaizdo įrašus ar ir tai, ir tai iš karto, dar labiau suasmenindamas juos per ryšį su išmaniuoju telefonu. Naudodamas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ sinchronizavimo funkciją, jis gali akimirksniu bendrinti nuotraukas ir vaizdo įrašus socialiniuose tinkluose (kiek leidžia tinklo aprėptis). Naudodami programėlę „Canon Mini Cam“*** savo išmaniojo telefono ekrane galite matyti tai, ką mato fotoaparatas, o tai reiškia, kad netgi galite duoti jį draugui, kol peržiūrėsite filmuotą medžiagą, arba naudoti nuotolinio fotografavimo funkciją.

Gyvenkite šia akimirka ir kur nors vykdami pasiimkite Canon IVY REC! Naudodami lengvai prieinamą parinkčių ratuką, leidžiantį sklandžiai perjungti fotografavimo režimus, nėra nieko, ko negalėtumėte užfiksuoti šiuo smagiu, nedideliu veiksmo fotoaparatu.

Parašė Deividas Osgaras*Atsparus smūgiams iki 2 metrų (6,6 pėdų) aukščio. Šio gaminio atsparumo smūgiams bandymų metodai yra specifiniai ir neužtikrina gaminio apsaugos nuo gedimo ar veikimo sutrikimo.
**Nelaidus vandeniui iki 30 min. esant 2 metrų (6,6 pėdų) gyliui. Išbandytas tik gėlame vandenyje. Jei ant jo pateko ne gėlo vandens, rekomenduojama nedelsiant nuplauti gėlu vandeniu.
***Norint naudoti pasirenkamą programėlę „Canon Mini Cam“ „Bluetooth®“ arba „Wi-Fi®“ ryšiu reikia prijungti suderinamą įrenginį prie Canon IVY REC. Programėlę „Canon Mini Cam“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Atsisiunčiant nemokamą programėlę „Canon Mini Cam“ gali būti taikomi duomenų mokesčiai. Suderinama su mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS 11“ arba naujesnė versija, ir „Android“ įrenginiais, kuriuose veikia „Android 5.1“ arba naujesnė versija.

Susiję straipsniai
A trail runner captured jumping in the air on a rocky beach, creating a bold silhouette.

VEIKSMO FOTOGRAFIJA

5 geriausi patarimai, kaip fotografuoti veiksmą

Pasinaudokite šiais profesionalaus fotografo Tomo Bingo patarimais ir sužinokite, kaip kūrybingiau įamžinti kasdienius nuotykius.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus