Printer on table next to pens, pencils and desk toys.

SPAUSDINIMAS

Susipažinkite su nauja spausdinimo karta

Nesvarbu, ar leidžiatės į naują verslo nuotykį, išvykstate į universitetą, ar padedate vaikams atlikti jų naują projektą, visais atvejais dabar jūsų spaudiniai bus geresni.

Šių dienų spausdintuvų galimybės yra gerokai didesnės, nei jų pirmtakų. Nuo spausdinimo iš debesies iki „Wi-Fi“ ryšio ir atsisiunčiamų biuro šablonų – dar tiek daug yra ką atrasti.

Sužinokite daugiau apie kūrybines spausdinimo galimybes ir kaip spausdintuvas galėtų padėti jums pasiruošti kitam jūsų gyvenimo etapui.

Įveskite tvarką

Woman standing next to a printer and operating it via her tablet.

Spaudiniai yra puikus būdas organizuoti veiklą per daug neatveriant savo piniginės. Galbūt jums reikia planavimo priemonės universiteto užduotims susižymėti, A3 formato kalendorių biuro posėdžiams arba savaitės darbų sąrašo šeimos gyvenimui tvarkyti – šias priemones galite lengvai ir nemokamai rasti internete.

Neilgai paieškoję rasite internete nemokamos spausdinamos medžiagos, kuri padės jums organizuoti veiklą. Programėlėje „Easy-Photo Print Editor“ yra daug įvairių šablonų kalendoriams, kuriuos galima net padailinti savo nuotraukomis.

Woman and child's hands on desk filled with creative nick-nacks.

Priešnuodis lietingoms dienoms

Rūpinimasis, kuo užimti vaikus, gali prilygti darbui visu etatu, ypač prastu oru. Tačiau šiomis ūkanotomis dienomis sužibėti gali jūsų spausdintuvas.

„Canon“ programėlės „Creative Park“ skiltyje „Fun with Kids!“ rasite nemokamų atsisiųsti spalvinimo puslapių, labirintų ir kitų spausdinamų užsėmimų, kurie greitai praskaidrins nuotaiką lietingą dieną. Spaudinius galite papildyti asmeninėmis detalėmis – pasinaudokite redagavimo funkcija šablonams pritaikyti.

"Rūpinimasis, kuo užimti vaikus, gali prilygti darbui visu etatu, ypač prastu oru. Tačiau šiomis ūkanotomis dienomis sužibėti gali jūsų spausdintuvas"

Jei ieškote, kaip vaikus užimti ilgesniam laikui, „Creative Park“ rasite įvairiausių spausdinamų žaidimų, įskaitant bingo, žiedų mėtymą ir netgi nuosavą šachmatų rinkinį. Juos galima lengvai išspausdinti namuose, o kurti juos bus taip pat smagu, kaip ir jais žaisti.

Panagrinėkite svetainę „Creative Park“ išsamiau ir rasite daugybę smagių popierinių rankdarbių ir 3D modelių, kuriuos visus galima išspausdinti namų spausdintuvu, įskaitant žaislus, gyvūnus ir korteles.

Woman printing photo cards using a Zoemini printer.

Įsikūrimas naujuose namuose

Universiteto pradžia reiškia ir įsikūrimą savo studentiškame būste, stengiantis, kad jis taptų namais. Galbūt vertėtų apkarpyti išlaidas ir papuošti sienas savo nuotraukomis?

„Canon Zoemini“ – tai kišeninis „Canon“ spausdintuvas, kuris susiejamas tiesiogiai su išmaniaisiais įrenginiais. Juo galėsite spausdinti tiesiogiai iš mobiliojo įrenginio, todėl namus papuošite greičiau ir lengviau.

Yra daugybė taupių ir išradingų būdų spausdintoms istorijoms pateikti. Jei nenorite kabinti nuotraukų ant virvelės ar kamštinės lentos, galite pabandyti jas surikiuoti į koliažą rėmelyje arba ant drobės.

„Canon“ serijos „PIXMA TS5350“ spausdintuvai idealiai tinka rankdarbiams ir kūrybai. Galima rinktis iš daugybės spausdinimo popieriaus rūšių, nuo daugkartinių fotolipdukų ir magnetinio fotopopieriaus iki ant audinio užlyginamų lipdukų bei dvipusio matinio popieriaus. Kartu su Easy-PhotoPrint Editor ir Creative Park ir programėlėmis dabar kaip niekad lengva papuošti savo daiktus mėgstamiausiais kadrais.

Kur sužinoti daugiau

Sužinokite daugiau apie PIXMA programinę įrangą ir kaip atskleisti jūsų „Canon“ spausdintuvo kūrybines galimybes. Arba peržiūrėkite siūlomus gaminius ir raskite jūsų namams tinkamiausią namų biuro spausdintuvą, kad pradėtumėte kurti savo popierinius rankdarbius.

Autorė: Sasha Newbury

Susiję straipsniai
Craft, Create, Curate with @paperboyo

SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

Rankdarbiai, kūryba, idėjų puoselėjimas su @paperboyo

Norint pamatyti, kaip įvairios laikmenos gali sužadinti kūrybiškumą, nėra nieko geriau už @paperboyo.

A selection of colourful home-printed cards and other items on a wall.

SPAUSDINIMAS

Spausdintuvo tikrai reikia penkių tipų žmonėms – ar esate vienas iš jų?

Kuriate, savarankiškai vykdote verslą ar priklausote kitam tipui šiame sąraše? Daug prarandate neturėdami tinkamo spausdintuvo. Štai kodėl.

A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

KŪRYBINĖS RANKDARBIŲ SPAUSDINIMO IDĖJOS

Šeši nuostabūs dalykai, kuriuos, pasirodo, galima padaryti spausdintuvu

Pasitelkite kūrybiškumą ir šį šventinį sezoną kalėdines dovanas, papuošimus ir žaidimus padarykite patys. Visus šablonus galima nemokamai atsisiųsti ir išspausdinti.

Susiję straipsniaiSkiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus

Susiję gaminiai