Printed decorations and hand-held signs for a wedding day next to a portrait of a bride and groom in a frame.

VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA

Susikurkite išskirtines vestuves su asmeniniais spaudiniais

Visi nori, kad jų vestuvės būtų ypatingos, ir dažnai tai reiškia, kad reikia sugalvoti, kaip kūrybiškai atskleisti savo individualumą arba kaip smagiai į šventę įtraukti svečius. „Šiuo metu jaunavedžiai vis dažniau renkasi intymias arba „mikro“ vestuves, kurios yra ypač suasmenintos, kad atitiktų poros stilių ir asmenybes“, teigė kūrybiškoms poroms skirto vedybų planavimo šaltinio „Junebug Weddings“ vyr. redaktorė Carrie Schwab. Yra daugybė būdų papildyti savo vestuves įvairiais kūrybiškais spaudiniais tiek prieš didžiąją dieną, tiek per ją ar po jos – tai gali būti namuose spausdinti kvietimai, plakatai, svečių knygos ar kiti būtini suvenyrai.

1. Spausdinti kvietimai

Kvietimus į vestuves galite spausdinti patys – tai puikus būdas suasmeninti savo didžiąją dieną ir sutaupyti pinigų. „Canon“ dvipusis matinis popierius MP-101D yra perlenktas ir parduodamas kartu su vokais.

2019 m. metais buvo madinga derinti įvairų metalą, geometrinius grafinius elementus ir švelnias pastelines spalvas, tačiau 2020 m. Carrie prognozuoja perėjimą prie mažiau įnoringo dizaino. „Minimalizmas šiuo metu labai „ant bangos“, teigė ji. „Pastebime, kad daug porų paiešką internete pradeda nuo žodžių „paprastos vestuvės“ ir tada įveda ieškomą daiktą. Galvokite apie švarias linijas, apie juodą ir baltą.“
Jei minimalizmas jums ne prie širdies, dar viena svarbi 2020 m. tendencija yra lapų motyvas – nuo delikačių palmių šakelių iki sodrios tropinės augalijos lapų. „Canon PIXMA TS9551C“ turi 45 integruotus šablonus, kuriuos galite panaudoti savo kvietimams, ir gali spausdinti ant 12x12 colių atvirukų popieriaus, taip pat 7x10 colių dvipusio matinio popieriaus, kuris parduodamas su vokais. „Be to, spausdindami namuose galite sumažinti išlaidas“, priduria Carrie.

2. Fotobūdelės rekvizitai ir plakatai

Naudodami „Creative Park“ galite rasti įvairių jūsų dienai tinkančių dekoracijų, patys jas išspausdinti ir papildyti asmeninėmis detalėmis. Taip jūsų šventė ne tik bus unikali ir išskirtinė, bet ir nereikės leisti pinigų dekoracijų nuomai.

Jei savo didžiajai dienai planuojate įrengti fotobūdelę, galbūt vertėtų susikurti savų rekvizitų? Puikių idėjų rasite svetainėje „Creative Park“ – joje siūlomi „Canon“ nemokami popieriniai rankdarbiai, kuriuos galite išspausdinti su „Canon PIXMA TS9551C“. Rinkinyje „Photo Booth Props (Wedding)“ rasite tiarą, juokingų akinių ir plakatų šmaikštiems kadrams. Arba galite susikurti savo Pono ir ponios plakatus ir iškabinti juos šventės vietoje. Visi šablonai turi aiškias instrukcijas, kaip juos surinkti.
Pasirūpinkite, kad svečiai nepasimestų – ženklų ir vardų kortelių šablonų taip pat rasite programėlėje „Creative Park“. Atsisiųskite šablonus ir išspausdinkite juos ant A4 formato matinio fotopopieriaus.

3. Svečių fotoalbumai

Susiję straipsniai
Create your own wedding album

VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA

Susikurkite savo vestuvių albumą

Vestuvių albumo kūrimas gali tapti labai praturtinančia patirtimi. Perskaitykite mūsų ekspertų patarimus ir sužinokite, kaip tai padaryti.

A bride and groom and their guests dancing with their hands raised in the air.

VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA

Vestuvių fotografijos etiketas

Pasirūpinkite, kad jūsų kurtos laimingosios poros nuotraukos būtų nepamirštamos iš gerosios pusės.

A before and after shot of a couple on their wedding day next to a lake, dark and unedited on the left, showing the lighter version on the right, edited in DPP.

REDAGAVIMO PAGRINDAI

Kaip redaguoti ypatingas nuotraukas

Pasinaudokite šiais paprastais nuotraukų redagavimo patarimais ir patobulinkite savo ypatingų progų nuotraukas.

Svečių knyga – puikus būdas prisiminti vestuvių dieną ir paskaityti visas asmenines draugų ir šeimos narių žinutes. „Canon Zoemini S“ spausdina momentines nuotraukas lipnia nugarėle, todėl svečiai gali jas tiesiog įklijuoti į knygą. Šiuo spausdintuvu tą pačią nuotrauką galima išspausdinti daugiau nei vieną kartą, todėl vieną nuotrauką galima įklijuoti į knygą, o kitą svečiai gali parsinešti namo kaip suvenyrą.

Tęsiant suasmeninimo temą, galbūt ir šventėje reikėtų nepamiršti nuotraukų ir pasiūlyti pasinaudoti momentiniu fotoaparatu, pvz., „Canon Zoemini S“. Dėl integruoto veidrodėlio ir žiedinio apšvietimo jis puikiai tinka asmenukėms, be to, jį galite prijungti per programėlę „Canon Mini Print“ ir naudotis jos laikmačiu bei nuotoliniu užraktu didesnėms grupėms fotografuoti. Palikite „Canon Zoemini S“ ant specialaus staliuko ir pakvieskite kiekvieną svečią juo nusifotografuoti. Paraginkite svečius išbandyti rėmelį, uždėti filtrą arba ką nors papaišyti, kad nuotrauka būtų originalesnė. Arba paprašykite spausdinti kvadrato formatu, kad lipnios nuotraukos apačioje galėtų parašyti ką nors šmaikštaus ar asmeniško.
Galite papuošti iškarpų albumą juostelių lipdukais, išspausdintais iš „Creative Park“, ir užpildyti jį svečių nuotraukomis. Taip susikursite ypatingą atsiminimą, kurį branginsite visą gyvenimą.

4. Ypatingos dekoracijos

Naudodami „Canon Zoemini S“ arba „Canon Selphy Square QX10“, galite paimti nuotraukas iš telefono, išspausdinti ir jas stilingai papuošti.

Naudodami „Canon Zoemini S“ arba nešiojamąjį spausdintuvą „Canon Selphy Square QX10“, galite sukurti asmeninių dekoracijų. Paprašykite svečių prikabinti savo nuotraukas ant tarp medžių ištemptos ir lemputėmis papuoštos virvelės arba prikabinti prie juostelių, kurias sukabinote ant medinių padėklų. „Poros ieško būdų pabrėžti savo individualumą arba sukurti išskirtinį jų vestuvių „prekės ženklą“, teigia Carrie. „Labai populiarėja naminės dekoracijos ir kiti elementai“.

5. Vestuviniai spaudiniai

Puikus būdas sutaupyti pinigų – spausdintis savo vestuvių nuotraukas patiems. Su „Canon PIXMA TS9551C“ galite gauti kokybiškas nuotraukas už prieinamą kainą. Be to, nieko nereikia laukti – galite išspausdinti iškart.

Spausdintuvu „Canon PIXMA TS9551C“ vos per 21 sekundę galima išspausdinti 4x6 col. nuotrauką, o jo rašalu sukurtas itin detalus vaizdas išliks albume iki 100 metų – todėl galite atrinkti labiausiai patikusius kadrus ir pasidalyti jais su šeima ir giminėmis arba įrėminti namuose. Šis spausdintuvas gali spausdinti ir ant įvairiausių rūšių popieriaus, įskaitant vokus, lipdukus ir magnetinį fotopopierių, kad galėtumėte sukurti unikalius lipdukus arba magnetukus ir nusiųsti juos savo svečiams kaip padėkos dovanas ir suvenyrus. Galite be vargo spausdinti, nuskaityti ir kopijuoti išmaniuoju įrenginiu, naudodami programėlę „Canon PRINT“, arba spausdinti be jokių programėlių su „AirPrint“ („iOS“) ir „Mopria“ („Android“).

Pasinerkite į vestuvių detales ir naudodami „Creative Park“ patys išspausdinkite vietų korteles. Susikurkite norimą dizainą ir palikite vestuvių biudžetą suknelei.

Autorė: Natalie Denton

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus