Photo printing buyer’s guide

SPAUSDINIMAS

Spausdintuvo tikrai reikia penkių tipų žmonėms – ar esate vienas iš jų?

Ar jums tikrai reikia spausdintuvo? Tiesą sakant, daugumai reikia. Žinoma, retkarčiais galima pasinaudoti darbe ar mokyklos patalpose esančiu spausdintuvu asmeninėms reikmėms, bet dažnai pastebėsite, kad turėdami spausdintuvą namuose būtumėte sutaupę laiko, gyventi būtų paprasčiau, jūs patys ar jūsų vaikai būtumėte kažką sukūrę arba būtų lengviau plėtoti savo verslą.

Tačiau tai nereiškia, kad reikia nusipirkti bet kokį spausdintuvą. Jūsų poreikiai priklauso nuo jūsų. Todėl skaitykite toliau ir sužinosite, koks spausdintuvas labiausiai tiktų jums.

Jauni tėvai

A father helps his daughter make greeting cards out of photographs printed with PIXMA TS 9551C.

Mokykliniais metais išryškėja vaikų kūrybiškumas. Būdami tėvais stengsitės, kad vaiko kūrybiškumas būtų nuolat stimuliuojamas ir jis būtų pasiruošęs visiems naujais mokslo metais laukiantiems iššūkiams. Todėl jums reikės spausdintuvo, kurį ne tik būtų paprasta naudoti nuolatiniams namų darbams spausdinti, bet ir kuris turėtų daugybę kūrybinių galimybių.

„Canon PIXMA TS9551C“ – tai kompaktiškas, A3 formatu galintis spausdinti įrenginys su A4 formato skaitytuvo ir kopijavimo funkcija. Jis turi didelį 10,8 cm jutiklinį ekraną ir intuityvią sąsają, kurioje susigaudys net maži vaikai. Išbandykite įvairiausias kūrybines spausdinimo galimybes ir naudokite skirtingas laikmenas, įskaitant „Canon“ magnetinį ir daugkartinį lipnųjį fotopopierių (nuo 2018 m. gruodžio mėn.). Su naująja nagų lipdukų programėle „iOS“ ir „Android“ įrenginiams (nuo 2018 m. lapkričio mėn.) galėsite netgi spausdinti individualius nagų lipdukus. „Canon PIXMA TS9551C“ taip pat gali padėti sukurti nuosavą vyniojamąjį popierių ir skrebinimo puslapius, kuriuos, pasirinkę iš 45 raštų, sumaketuosite tiesiog jutikliniame ekrane.

O naudojantis tobulu spausdintuvu ir „Canon“ nemokama internetine paslauga „Creative Park“, jūsų vaikams atsivers daugybė laisvalaikio galimybių. Čia vaikai ras daugybę šablonų, kuriuos galės išsispausdinti ir surinkti, – nuo kaukių iki iškylančiųjų sveikinimo atvirukų ir lėlių, popierinių lėktuvų, dinozaurų figūrų ir kosminių laivų modelių.

Fotografijos studentas

The Canon PIXMA TS8250 printing a fine art landscape photograph.

Kaip aistringas fotografijos mylėtojas arba atsidavęs savo sričiai fotografijos studentas, didžiąją laiko dalį tikriausiai stengiatės kurti kuo geresnes nuotraukas. Pamačius savo darbą apčiuopiamu pavidalu, lengviau jį įvertinti ir patobulinti, todėl reguliariai naudojatės internetinėmis nuotraukų spausdinimo paslaugomis, kad galėtumėte parodyti savo rezultatus dėstytojui, draugams ir bendramoksliams. Bet užuot laukę, kol bus pristatyti jūsų nuotraukų spaudiniai, galėtumėte dirbti kur kas lanksčiau, jei turėtumėte savo spausdintuvą.

Svarbiausia savybė, į kurią reikėtų atsižvelgti ieškant tinkamo įrenginio, – galimybė spausdinti aukštos kokybės iki A4 formato nuotraukas be paraščių, kad galėtumėte pajausti įmantrias kiekvieno kadro detales. Šiuo atžvilgiu labai svarbus spausdintuve naudojamo rašalo tipas, o originalus „Canon“ rašalas garantuos ryškius vaizdus. Stilinguose ir belaidžiu būdu prijungiamuose „Canon PIXMA TS8250“ serijos spausdintuvuose naudojamos šešios atskiros rašalinės, sukuriančios detalias ir aukštos kokybės nuotraukas. Kaip ir visi geriausi nauji modeliai rinkoje, šie įrenginiai sklandžiai sujungiami ir suderinami su programėle „Canon PRINT“ – taip pat su „AirPrint“, „Mopria“ „Android“ ir „Windows 10 Mobile“ – todėl galite lengvai spausdinti iš išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio.

Individualaus verslo savininkas

A female business owner prints with PIXMA TS9550 while drawing and using a ruler at her desk.

Nesvarbu, ar nuo pirmadienio iki penktadienio dirbate savo namų biure, ar blaškotės tarp namų ir darbo vietos, greitai pradeda erzinti, kai namuose nėra spausdintuvo ir standartinių efektyvaus biuro sąlygų.

Nors ir nedidelis, bet plonas ir stilingas „Canon PIXMA TS9550 Series“ gali spausdinti iki A3 formato dokumentus, todėl puikiai tinka norint paruošti spaudinius namų biure, kad vėliau juos galėtumėte pristatyti klientams ir kolegoms. Be to, naudodamiesi 10,8 cm jutikliniu ekranu galite kurti profesionaliai atrodančius bukletus. „Canon PIXMA TS9550“ specialiu juodu pigmentu išspausdina ryškius dokumentus, o naudojant automatinį dokumentų tiektuvą nebereikia kiekvieno puslapio nuskaityti atskirai – galite iškart nukopijuoti ir nuskaityti iki 20 puslapių dokumentą (A4, „Letter“ arba „Legal“ formato).

„Canon PIXMA TS9550“ netgi galima integruoti į išmaniojo biuro sistemą. Nuo šiol galite spausdinti kontrolinius sąrašus ir kitus dokumentus ir per „Amazon Alexa“*, tereikia į „Amazon Echo“ ar kitą „Alexa“ palaikantį įrenginį ištarti komandą, tarkim: „Alexa, start Canon Printer“. Balso komandomis galite patikrinti ir spausdintuve likusio rašalo lygį.

Meniška interneto tinklų garsenybė

A young woman wearing a yellow jacket takes a selfie with the Canon M50 in a city environment.

Kur beeitumėte, jūsų aplinka jus įkvepia ir jūs visada pirmi pastebite puikaus kadro galimybę, kuria greitai pasidalijate socialiniuose tinkluose. Bet net jei daugumą savo nuotraukų keliate į bendrinimo svetaines, spausdintuvas padėtų savo idėjas išsaugoti, kad jos išliktų ir tada, kai jūsų sekėjų naujienų sraute jos jau taps nematomos. Nuotraukų spausdintuvas jums reikalingas ne tik nuotraukoms ant sienos pasikabinti, bet ir kaip galimybė su savo kūriniais nuveikti dar daugiau. Naudokite šias spausdintas nuotraukas, kad išplėstumėte savo fotografijos gebėjimus ir netgi galbūt išbandytumėte kitus jos žanrus.

Kompaktiškas SELPHY CP1300 telpa rankinėje ir greitai sukuria ilgai išliekančias nuotraukas. Jums tereikia nufotografuoti išmaniuoju telefonu arba fotoaparatu su „Wi-Fi“ ryšiu ir nusiųsti kadrą į savo SELPHY, kuris iškart išspausdins iki 102 x 152 mm (4 x 6 col.) dydžio nuotraukas, kad jūs ir kiti galėtumėte naujais būdais pasisemti įkvėpimo iš geriausių savo projektų.

Meno fotografas

A large high-res fine art photograph bring printed from a Canon imagePROGRAF PRO-1000

Po pirmosios parodos fotografų klube greitai sulaukėte kvietimo iškabinti savo darbus vietos kavinėje, o dabar jau turite kelis prašymus parduoti savo nuotraukas. Iki šiol savo meno darbams naudojotės vietiniu aukštos klasės spausdinimo biuru, bet jau norėtumėte labiau kontroliuoti spausdinimo procesą, kad galėtumėte greitai reaguoti į klientų prašymus. Turėdami nuosavą nuotraukų spausdintuvą taip pat galėtumėte lengvai pasiruošti darbų kopijų ir parduoti jas vietos turguose ir meno mugėse.

Jūsų spausdintuvui turi tikti specialus meno dirbinių popierius ir drobės, kad galėtumėte savo darbus perteikti ant tokios laikmenos, kurioje kiekviena fotografija atsiskleidžia geriausiai. Taip pat būtina pasirūpinti, kad spausdintuvui tinkantis rašalas būtų tikslios ir autentiškos spalvų gamos. Patikimiausias pasirinkimas kiekvienam, kas nori demonstruoti savo darbus, – „Canon“ profesionalūs spausdintuvai PIXMA PRO-100S, PIXMA PRO-10S ir apdovanojimais įvertintas A2 formato spausdintuvas imagePROGRAF PRO-1000. Šiuose modeliuose naudojamas specialus vienspalvis rašalas, todėl galite išgauti tą sodrų didelio tankio juodumą, kuris tinka galerijų sienoms. Papildomas privalumas naudojant PRO-10S ir Pro-1000 spausdintuvus – juose naudojamas pigmentinis rašalas, kurio spalvos išlieka ilgiau, todėl jūsų menu bus galima gėrėtis ilgus dešimtmečius.

Be to, profesionalaus lygio spausdinimas neturi būti varginantis: „Canon“ įskiepis „Print Studio Pro“ padeda lengvai sukurti profesionalios kokybės nuotraukų spaudinius.

*„Amazon“ ir „Alexa“ yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos susijusių įmonių prekių ženklai.

Autorius: Oliver Atwell

Susiję gaminiai