A woman with her back to the camera uses a tablet. A Canon printer is on a desk in the background.

SPAUSDINIMAS

Išsilaisvinkite – naudokite belaidį ir debesijos paslaugas palaikantį spausdintuvą

Kiekvienam biurui ar klasei reikia spausdintuvo – laikams keičiantis, vis daugiau žmonių pradeda dirbti ir mokytis nuotoliniu būdu, todėl dabar spausdintuvo reikia ir namams. Vienas iš geriausių dalykų dirbant namuose – galimybė dirbti ten, kur norisi. O papildę savo namus belaidžiu ir debesijos paslaugas palakančiu spausdintuvu galėsite nebesėdėti prie spausdintuvo – galėsite spausdinti iš bet kur. Tarkime, rytais norite būti virtuvėje prie kavavirės, o po pietų persikelti į sodą pasilepinti saulės spinduliais – jokių problemų. Siųskite dokumentus spausdinti, kai tik būsite pasiruošę, ir pasiimkite juos tada, kai tam bus nuotaikos.

A Canon printer on a table in a living room.
Naudojant belaidį spausdinimą nėra būtina sėdėti prie spausdintuvo, nereikia specialios namų biuro erdvės, todėl galima dirbti iš bet kur.

Bijote, kad belaidį spausdintuvą bus sunku įdiegti? Nebijokite – viskas labai paprasta. O kai jį parengsite, jūsų gyvenimas taps daug paprastesnis, nes spausdintuvas turi įvairių funkcijų, užtikrinančių, kad jūsų darbui ar mokslui nebūtų trukdoma. Pavyzdžiui, „PIXMA G4511“ turi užpildomas rašalines, kurios yra labai didelės išeigos ir gali išspausdinti tūkstančius puslapių be papildomo užpildymo. Be to, naudodami „PIXMA Cloud Link“ dokumentus ir nuotraukas galite peržiūrėti, išspausdinti ir nuskaityti spausdintuvo ekrane arba išmaniuoju telefonu ar planšete per programėlę „Canon PRINT“. Su „PIXMA Cloud Link“ galima spausdinti ir nuskaityti naudojantis ir tokiomis internetinių saugyklų paslaugomis kaip „Dropbox“ ir „Google Drive“, ir lengvai bendrinti dokumentus. Daugiau informacijos apie tai, kaip nustatyti savo belaidį spausdintuvą, rasite palaikymo vadove.

Belaidžio spausdintuvo nauda dirbant namuose

A man sits in front of a PIXMA G6050 Canon printer making notes on a printout.
Kartais sudėtingą ar išsamią informaciją lengviau suprasti popieriuje, nei kompiuterio ekrane.

Spausdintuvas gali būti naudingas ne tik kasdieniam laiškų ir etikečių spausdinimui, jis gali padidinti jūsų produktyvumą ir efektyvumą. Skaitant spausdintą medžiagą, dėmesį mažiau blaško ekrane rodomi pranešimai ir gaunami el. laiškai. Taip pat svarbu nepamiršti, kad akims būtina pailsėti nuo ekrano.

Buhalterė Rosie pastebėjo, kad dirbant namuose belaidis spausdintuvas jai yra nepamainomas įrankis. Ji paaiškina: „Nuolat analizuoju finansines ataskaitas ir skaičiuoklių lapus, ir pastebėjau, kad spausdintą informaciją kur kas lengviau suvokti, nei informaciją ekrane. Nors namuose turime biurą, bet esame dviese, ir tai reiškia, kad vienas iš mūsų visada dirba prie valgomojo stalo. Labai patogu spausdinti belaidžiu būdu iš bet kur, kur esu.“

A woman stands in an office holding a sheet of paper.
Kartais išspausdintas dokumentas padeda suvokti projekto dydį ar apimtis.

Rinkodaros vadovė Estelle reguliariai rengia internetinius seminarus ir visada išsispausdina savo įvadinį scenarijų. „Būdama biure aš turiu du ekranus, o namuose – tik vieną, todėl išsispausdinu scenarijų, kad galėčiau jį perskaityti kiekvieno internetinio seminaro pradžioje. Kai mes visi keturi esame namuose, belaidis spausdintuvas išties praverčia, kad galėtume spausdinti iš visų kambarių. Man taip pat patinka galimybė užsimanius spausdinti tiesiog iš telefono.“

Simonas yra grafikos dizaineris, kuris nenorėtų skirtis su savo belaidžiu spausdintuvu. Jo teigimu: „Paprastai išsispausdinu projekto santrauką, ypač, jeigu jis yra sudėtingas, kad galėčiau perskaityti apsiginklavęs ryškiu žymekliu. O kai dirbu su spaudinio dizainu, visada išsispausdinu projektą, kad patikrinčiau ir pamatyčiau jo realų mastą – tai svarbus žingsnis, nes labai lengva prarasti apimties suvokimą, ypač, kai dirbama su dideliu monitoriumi.“

Būtinas įrankis moksleiviams ir studentams

A teenage girl sits cross-legged on a bed, studying her textbooks. A Canon PIXMA TS5150 printer is on the table beside her.
„PIXMA Cloud Link“ palaiko ir „Google Classroom“, todėl namuose besimokantiems moksleiviams lengviau palaikyti ryšį su savo mokytojais.

Belaidis spausdintuvas namuose naudingas ne tik profesionalams. „PIXMA Cloud Link“ palaiko ir „Google Classroom“, todėl tai yra naudingas įrankis mokiniams ir studentams. „Google Classroom“ – tai pagalbinė mokytojų ir moksleivių bendravimo priemonė. Naudodami „PIXMA Cloud Link“ su „Google Classroom“ moksleiviai gali išsispausdinti lankomas pamokas ir išspausdinti užduotis tiesiogiai per spausdintuvo ekraną arba per išmanųjį telefoną su programėle „Canon PRINT“. Papildoma nauda mokytojams – galimybė lengvai spausdinti pamokų tvarkaraščius, kuriuos gali parodyti pasirinktos pamokos dalyviams.

A teenage boy sits at his desk in his bedroom. A Canon G4500 printer is on the desk beside him.
Belaidis spausdintuvas yra labai vertingas įrankis mokiniams ir studentams, kurie gali išsispausdinti užduotis arba paskutinį kartą patikrinti savo darbą.

Penkiolikametis moksleivis Jamie sako: „Paprastai savo užduotis spausdinu, nes taip lengviau prisiminti pagrindinius dalykus, taip pat visada išspausdinu baigtus rašyti rašinius. Tada padarau pertrauką, galbūt paspardau kamuolį ar nuveikiu dar ką nors, ir vėl prisėdu ir atidžiai perskaitau rašinį. Klaidas pasižymiu raudonu rašikliu, kad galėčiau jas ištaisyti prieš nusiųsdamas viską peržiūrėti savo mokytojui. Spausdinto teksto spausdinimas man yra išties svarbus – pamatau įvairiausių dalykų, kurių nepastebiu ekrane, todėl tai padeda man gauti geresnius pažymius ir išlaikyti lygį mamos ir tėtės akyse!“

Autorė: Angela Nicholson

Susiję straipsniai
Meet the PIXMA G650 and PIXMA G550

SPAUSDINIMAS

Susipažinkite su „PIXMA G650“ ir „PIXMA G550“

Atraskite, kokias naujas funkcijas turi naujos kartos „Canon“ spausdintuvai „MegaTank“.

A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

SPAUSDINIMO PATARIMAI

Geriausias spausdintuvas namų biurams

Sklandžiai dirbkite iš namų naudodamiesi spausdintuvu „Canon PIXMA TR4650“.

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

SPAUSDINIMO PATARIMAI

DUK apie spausdintuvą, rašalą ir popierių

Suhaib Hussain atsako į keletą iš dažnai užduodamų klausimų apie technologijas, rašalą ir popierių.

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus