A Canon SELPHY SQUARE QX10 in front of a book full of pictures.

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Linksmi būdai panaudoti spaudinius: prikelkite nuotraukas naujam gyvenimui

Už lango 2020-ieji, kiekvienas turi „Instagram“ paskyrą. Daugelis dabar gali pakoreguoti nuotraukas, kad jos atrodytų tobulos. Galbūt vertėtų akimirkai išsiskirti iš minios ir išsispausdinti asmeninių nuotraukų, kurios nedings akimirksniu užmarštyje?

Pasirinkite stilingą ir patogų nešiotis spausdintuvą SELPHY SQUARE QX10, kuris gali būti elegantiškos juodos, baltos, pastelinės rožinės ar mėtų žalumo spalvos, ir galėsite atskleisti savo kūrybiškumą ir atgaivinti savo prisiminimus. Štai keli paprasti patarimai, kad jūsų idėjos galėtų lietis laisvai.

Priimkite netobulumą

A woman’s hand placing a photograph of a couple at the beach into a holiday

Eksperimentuokite, branginkite akimirkas ir sukurkite kažką unikalaus jums. Tai gali būti ir telefono blykstės naudojimas 90-ųjų įspūdžiui sukurti arba fotografavimas iš žemai, kad būtų gauta neįprasta perspektyva, galite išbandyti viską, kas tinka. Ir tai reiškia, kad teks priimti nuotraukas, kurios gali būti per prastos spausdinti. Pamirškite taisykles ir smagiai leiskite laiką. 

Baterijomis maitinamas nešiojamasis spausdintuvas SELPHY SQUARE QX10 neturi laidų ar kabelių, todėl galite laisvai spausdinti kur tik bebūtumėte. Įsimeskite šį mažą prietaisą į rankinę ir galėsite spausdinti bet kada, kai tik bus nuotaika. 

Šiuo patogiu spausdintuvu sukuriami kvadratiniai lipdukai su paraštėmis idealiai tinka iškarpų albumams užpildyti, klijuoti ant nešiojamųjų kompiuterių ar užrašų lentoms papuošti. Be to, spausdintuve SELPHY SQUARE QX10 naudojama speciali dažų sublimavimo technologija, o tai reiškia, kad ryškūs jūsų kūriniai išliks tokie net iki 100 metų. Taip, išgirdote teisingai – 100 metų.

Pasakokite istorijas

Naudodami programėlę „SELPHY Photo Layout“ prijunkite kompaktišką SELPHY SQUARE QX10 su įjungtu „Wi-Fi“ ryšiu prie savo mobiliojo įrenginio arba susiekite savo planšetę ar telefoną su „Canon Zoemini“ per „Bluetooth®“ ir programėlę „Canon Mini Print“, kad galėtumėte iškart dalytis akį traukiančiais nuotraukų lipdukais.

Sluoksniuokite nuotraukas ant gimtadienio atvirukų arba pieškite ant paraščių, kad sukurtumėte išskirtines padėkas. Klijuokite nuotraukas žurnale, kad prisimintumėte savo stiliaus derinius, fiksuokite nuostabiai pavykusius makiažo įvaizdžius arba pasidžiaukite pyškindami vakarėlių dalyvius – renkatės jūs. Dalykitės savo patyrimais ir istorijomis taip, kad išlaisvintumėte savo vaizduotę.

Kurkite stilingesnę aplinką

A garland of photos printed on the Canon SELPHY SQUARE QX10 hanging from the wall.

Nuotraukos ant namų sienų puikiai atskleidžia jūsų asmenybę. Nuo augintinių portretų iki atostogų nuotykių ir linksmų šeimos ir draugų kadrų – spausdinkite jus įkvepiančias nuotraukas ir puoškite jomis savo aplinką. 

Patogiu nešiotis ir sparčiu SELPHY CP1300 galima greitai ir paprastai spausdinti belaidžiu būdu iš išmaniųjų telefonų ir planšečių su „Android“ ir „iOS“ – tiek tiesiogiai, tiek naudojant programėlę „Canon PRINT“. Šiuo spausdintuvu, kuris gali būti juodas, baltas arba rožinis, kuriamos tobulos įvairių dydžių nuotraukos – nuo atvirukų iki mažų lipdukų lapų.

Autorė: Lorna Dockerill

Susiję straipsniai
A hand taking a printed sheet of vibrant images from a Canon SELPHY CP1300 printer surrounded by beads, necklaces and a colour chart.

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Planuokite, žaiskite, spausdinkite

Sužinokite, kaip naujoji programėlė „SELPHY Photo Layout“ gali padėti ieškant idėjų ir kuriant įdomius rankdarbių projektus.

A lemon hovers in the air above an illustrated print of a tennis player about to serve. The effect makes it look as if the player is about to hit the lemon.

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Žaismingi spaudiniai su Paperboyo

Žaiskite, spausdinkite ir skelbkite: „Instagram“ žvaigždė Paperboyo eksperimentuoja su „Canon SELPHY Square QX10“.

A woman prints out a picture on a Canon SELPHY Square QX10. Positioned upright on the desk in front of her is an outfit inspiration mood board.

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Išsispausdinkite momentinę idėjų lentą

Pasiekite naują kūrybinių projektų lygį ir sužinokite, kaip susikurti idėjų lentą.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus