Nuotraukų albumai

Jūsų gyvenimas HD kokybe. Skaitmeninėmis nuotraukomis galima dalytis vos per kelias sekundes, bet niekas nepakeis tų pojūčių, kuriuos teikia rankose laikoma spausdinta nuotrauka. Naudodami „hdbook“ paslaugą galite patys kurti aukštos kokybės nuotraukų albumus. Pagal asmeninius poreikius profesionaliai atspausdintas ir įrištas nuotraukų albumas suteiks jūsų nuotraukoms gyvybės, jūsų prisiminimams – daugiau vertės, ir galės būti puikia dovana draugams ar šeimai.


Kur nusipirkti

Jūsų asmeninis „hdbook“ albumas. Paprasta kaip du kart du.

1. Pasirinkite nuotraukas

Pasirinkite nuotraukas, kurias norite parodyti savo aukščiausios kokybės nuotraukų albume – tai puiki galimybė sukurti išties asmenišką dovaną arba tiesiog pasidalyti brangiomis akimirkomis su šeima ir draugais.

2. Atsisiųskite „hdbook“ programinę įrangą

„hdbook“ programinė įranga leidžia per keletą minučių nesunkiai susikurti nuotraukų albumą. Tereikia iš „hdbook“ platintojo žiniatinklio svetainės atsisiųsti programinę įrangą į savo PC ar „Mac“ kompiuterį, išdėstyti nuotraukas ir tekstą ir nusiųsti sumaketuotą albumą spausdinti.

3. Džiaukitės savo prisiminimais

Jūsų asmeninis nuotraukų albumas bus spausdinamas naujausiu spausdintuvu „Canon DreamLabo 5000“. Ilgai nelaukę, gausite savo profesionalaus lygio kokybės nuotraukų albumą, kurio spalvos bus ryškios ir tikroviškos, o tekstas aiškus.

Įkvepiantys asmeninių nuotraukų albumų pavyzdžiai

Stulbinanti nuotraukų kokybė

Jūsų prisiminimai HD kokybe

Išvyskite ir pajuskite „hdbook“ kokybinį pranašumą. Mes naudojame didelės raiškos 7-ių rašalų spausdinimo technologiją, todėl jūsų nuotraukos pasižymės puikiai perteiktomis detalėmis, natūraliais odos atspalviais ir tikroviškomis spalvomis. Spalvinės nuotraukos bus tokios ryškios lyg ruoštųsi tuoj pat iššokti iš puslapio, o nespalviniai atvaizdai dėl sklandžių perėjimų tarp tonų atrodys prašmatniai.

Pasirinkite savo „hdbook“ albumo viršelį

Išties asmeninis nuotraukų albumas

Susikurkite sau asmeninį nuotraukų albumo viršelį pridėję pageidaujamo teksto ir atvaizdų. Profesionaliai atspausdintas ir įrištas jūsų „hdbook“ albumas užims garbingą vietą bet kieno knygų lentynoje.

Papildykite savo nuotraukas tekstu

Aiškus. Raiškus. Ryškus.

Papildykite savo nuotraukas antraštėmis, o albumo viršelį – bendru pavadinimu. Mes naudojame pagal specialią formulę sukurtus rašalus ir spausdiname 2400 tšk./col. raiška, todėl jūsų „hdbook“ albumo tekstas bus itin ryškus.

Plokščiasis įrišimas


Tobulas dvigubų puslapių atvertimas

Visuose mūsų nuotraukų albumuose naudojamas plokščiasis įrišimas, tad galite pateikti nuotraukas per du puslapius neaukodami tarp puslapių patenkančių vietų. Aukščiausios kokybės dvipusis fotopopierius leidžia neiškraipant plonos rišamosios šerdies išsiplėsti nuo standartinės 24 puslapių iki 100 puslapių apimties.

Pasirinkite „hdbook“ albumo formatą

Formatas pagal jūsų skonį

Išsirinkite tobulą formatą savo asmeniniam nuotraukų albumui: galimi kvadratiniai 127 x 127 mm, 210 x 210 mm ir 300 x 300 mm formatai, horizontalus ir vertikalus A5 ar A4 formatas, o taip pat horizontalus A3 formatas.

Pasirinkite fotopopierių

Aukščiausios kokybės apipavidalinimas

Pagal specialią formulę sukurtas popierius, pritaikytas „Canon“ spausdinimo technologijoms, leidžia spausdinti HD kokybės nuotraukas ir užtikrina aukščiausios kokybės apipavidalinimą. Galite rinktis žvilgų popierių, kurio tekstūra panaši į tradicinių fotolaboratorijos spaudinių, arba blizgų popierių lygiu, didelio blizgumo paviršiumi.


Ilgai išliekantys prisiminimai

„Canon“ rašalų ir specialia danga padengto popieriaus derinys leidžia spausdinti visą amžių išliksiančias nuotraukas. Tiesą sakant, jos išliks bent 300 metų, tad galite neabejoti, jog jūsų asmeninis nuotraukų albumas teiks džiaugsmą ir ateinančioms kartoms.*

Nuotraukų albumų kūrimo programinė įranga

Mūsų paprasta programinė įranga, pritaikyta „Windows“ ir „Mac“ operacinėms sistemoms, leidžia susikurti asmeninį nuotraukų albumą vos per kelias minutes. Pasirinkite savo albumo formatą, pridėkite nuotraukų ir išsirinkite vieną iš daugelio siūlomų maketų.

Sparčiai naudojami, iš anksto parengti maketai

Naudodami priemonę „Autoflow“ asmeninį nuotraukų albumą susikursite dar paprasčiau. Ši programinė įranga sutvarko nuotraukas ir išdėsto jas laukeliuose pagal tinkamiausią padėtį. Prieš siųsdami savo asmeninį nuotraukų albumą spausdinti, puslapių maketus ir nuotraukas galite pakoreguoti.

Pažangūs, asmeniniams poreikiams pritaikyti maketai

Be to, kad yra paprasta naudoti, nemokama „hdbook“ programinė įranga turi pažangių funkcijų, kurios suteiks jums visišką laisvę kurti nuotraukų albumą pagal savo pageidavimus ir papasakoti jums rūpimą istoriją.

Kur įsigyti?

Atsisiųskite nemokamą „hdbook“ nuotraukų albumų programinę įrangą iš kurio nors platintojo ir jau šiandien pradėkite kurti prabangius nuotraukų albumus. Pradėkite siuntimą spustelėję šalies vėliavą prie pageidaujamo „hdbook“ platintojo.

Austrija

Belgija

Danija

Vokietija

Italija

Liuksemburgas

Lenkija

JK

Airija

*Numatoma spaudinių išlikimo trukmė saugant tamsoje

<Bandymo metodai ir vertinimo kriterijai>

Vaizdo pastovumas, išreikštas metų skaičiumi, nustatomas remiantis bandymo metodais ir kriterijais, kurie aprašyti JEITA (Japonijos elektronikos ir informacinių technologijų pramonės asociacijos) paskelbtu standartu „Spausdintų skaitmeninių spalvotų nuotraukų stabilumo vertinimas“ (JEITA CP-3901).

<Pastaba dėl nuotraukų spausdinimo ir demonstravimo>

Atsižvelgiant į demonstravimo ar saugojimo sąlygas, faktinis vaizdo pastovumas gali skirtis nuo pirmiau pateiktų vertinimų. Metų skaičius yra apskaičiuotas pagal rezultatus, kurie gauti „Canon Inc.“ atlikus paspartintus bandymus, ir tai nėra produkto garantija. Siekdami užtikrinti didesnį savo spausdintų vaizdų ilgaamžiškumą, atsižvelkite į tai, kad šviesos, aplinkos dujų, didelės temperatūros ir drėgmės poveikis gali paspartinti spalvų blukimą. Saugodami ir demonstruodami vaizdus venkite šių blukimą skatinančių veiksnių, kad užtikrintumėte nuotraukų vaizdo pastovumą.


*Dizainas ir techniniai duomenys gali būti pakeisti neperspėjus.