Naujausi produktai

Naujausi produktai

Atraskite naujuosius „Canon“ produktus, skirtus įsimintinoms istorijoms kurti

Momentiniai fotoaparatai

Naudodami kišeninį momentinį fotoaparatą galėsite bet kur ir bet kada nufotografuoti ir gautą vaizdą atspausdinti ir prilipinti. Idealus produktas asmenukių gerbėjams – šių patogių nešiotis fotoaparatų spausdintuvai turi veidrodėlius tobulai pozai nustatyti ir nenaudodami rašalo išspausdina nuotraukas, kuriomis galima iškart be vargo ir rūpesčių pasidžiaugti.

Beveidrodiniai fotoaparatai

Papasakokite ateities istorijas jau šiandien puikios kokybės nuotraukomis ir filmais. Nauji mūsų beveidrodiniai fotoaparatai yra patogūs nešioti ir pasižymi geriausiomis „Canon“ kompaktinių fotoaparatų ir DLSR savybėmis kompaktiškame korpuse su keičiamais objektyvais.

Objektyvai

Naujausiuose mūsų objektyvuose naudojamos aukščiausio meistriškumo žinios ir moderniausia optinė technologija, kad būtų užtikrinta išskirtinė nuotraukų ir filmų kokybė. Be to mes nuolat pildome savo unikalų ir platų asortimentą, kad visada galėtume rasti jums tinkamiausią objektyvą.

Fotoaparatai ir blykstės

Sukurti taip, kad atitiktų jūsų aistrą fotografuoti: dėl mūsų nuolatinių, pirmaujančių rinkoje investicijų į mokslinius tyrimus ir plėtrą, naujieji mūsų fotoaparatai turi visas naujausias vaizdo atkūrimo naujoves. O naudodamiesi mūsų naujausiomis „Speedlite“ blykstėmis, viską galite pamatyti kitoje šviesoje.

*250D (juodas / sidabrinis) – tai lengviausias pasaulyje skaitmeninis vieno objektyvo veidrodinis fotoaparatas su APS-C dydžio jutikliu ir judinamu LCD monitoriumi. Su akumuliatoriumi ir atminties kortele pagal CIPA rekomendacijas. 2019 m. balandžio 9 d. („Canon“ tyrimo duomenimis).

Priedai

„Cinema EOS“ sistemos

Profesionalų vaizdo kameros

Daugiafunkciai fotoaparatai

PTZ fotoaparatai

Buitinės vaizdo kameros

Spausdintuvai

Nesvarbu, ar norite gražių spalvotų nuotraukų, ar patikimo, kokybiško dokumentų spausdinimo ir nuskaitymo namuose, mūsų erdvę taupantys naujieji spausdintuvai ir daugiafunkciai įrenginiai turi gausybę naujausių funkcijų, užtikrinančių aukščiausią kokybę ir išmanias ryšio galimybes.

Žiūronai

Sukurta siekiant didžiausio patogumo, naujausia „Canon“ vaizdą stabilizuojančių žiūronų serija pasižymi ypač stabiliu vaizdu laikant žiūronus rankose, todėl puikiai tinka gamtai tyrinėti ir įvairiausiems renginiams iš žiūrovų vietos stebėti.

Profesionalų klasės ekranai

Kiti gaminiai

Dėl mūsų nuolatinių technologinių inovacijų mūsų asortimentas nuolat papildomas naujais „Canon“ produktais – nuo naujausių vaizdą stabilizuojančių žiūronų iki autonominių nuotraukų ir dokumentų skaitytuvų, lazerinių žymeklių ir skaičiuotuvų.