Naujausi produktai

Naujausi produktai

Atraskite naujuosius „Canon“ produktus, skirtus įsimintinoms istorijoms kurti

Beveidrodiniai fotoaparatai

Papasakokite ateities istorijas jau šiandien puikios kokybės nuotraukomis ir filmais. Nauji mūsų beveidrodiniai fotoaparatai yra patogūs nešioti ir pasižymi geriausiomis „Canon“ kompaktinių fotoaparatų ir DLSR savybėmis kompaktiškame korpuse su keičiamais objektyvais.

Objektyvai

Naujausiuose mūsų objektyvuose naudojamos aukščiausio meistriškumo žinios ir moderniausia optinė technologija, kad būtų užtikrinta išskirtinė nuotraukų ir filmų kokybė. Be to mes nuolat pildome savo unikalų ir platų asortimentą, kad visada galėtume rasti jums tinkamiausią objektyvą.

Fotoaparatai ir blykstės

Sukurti taip, kad atitiktų jūsų aistrą fotografuoti: dėl mūsų nuolatinių, pirmaujančių rinkoje investicijų į mokslinius tyrimus ir plėtrą, naujieji mūsų fotoaparatai turi visas naujausias vaizdo atkūrimo naujoves. O naudodamiesi mūsų naujausiomis „Speedlite“ blykstėmis, viską galite pamatyti kitoje šviesoje.

Vaizdo įrašas

Kūrybiškumas, lankstumas ir paprastas naudojimas – tai svarbiausi naujausių mūsų vaizdo kamerų inovacijų aspektai. Neabejotinai rasite naują jums tinkamą modelį bet kokiai norimai papasakoti istorijai – nuo 4K „Cinema EOS“ filmams kurti iki nebrangių vaizdo kamerų šeimos filmams.

Spausdintuvai

Nesvarbu, ar norite gražių spalvotų nuotraukų, ar patikimo, kokybiško dokumentų spausdinimo ir nuskaitymo namuose, mūsų erdvę taupantys naujieji spausdintuvai ir daugiafunkciai įrenginiai turi gausybę naujausių funkcijų, užtikrinančių aukščiausią kokybę ir išmanias ryšio galimybes.

Žiūronai

Sukurta siekiant didžiausio patogumo, naujausia „Canon“ vaizdą stabilizuojančių žiūronų serija pasižymi ypač stabiliu vaizdu laikant žiūronus rankose, todėl puikiai tinka gamtai tyrinėti ir įvairiausiems renginiams iš žiūrovų vietos stebėti.

Kiti gaminiai

Dėl mūsų nuolatinių technologinių inovacijų mūsų asortimentas nuolat papildomas naujais „Canon“ produktais – nuo naujausių vaizdą stabilizuojančių žiūronų iki autonominių nuotraukų ir dokumentų skaitytuvų, lazerinių žymeklių ir skaičiuotuvų.

  • Canon
  • Naujausi produktai – nauji fotoaparatai, spausdintuvai ir kt.