Plačiakampiai objektyvai

Pasinerkite į įspūdingą fotografijos ir filmų kūrimo pasaulį su „Canon“ plačiakampiais objektyvais. Filmuokite ir fotografuokite plačios aprėpties siužetus. Pakeiskite gylio suvokimą, kad pirmame plane esantys objektai atrodytų patraukliai ir įdomiai.
Canon Camera

RF ir RF-S serijos objektyvai

Dėl išskirtinės optinės technologijos ir konstrukcijos RF ir RF-S objektyvai, sukurti EOS R sistemos fotoaparatams, yra labai kokybiški, greiti ir našūs.

EF, TS-E, MP-E objektyvai

Susipažinkite su mūsų „Canon“ DSLR fotoaparatams skirtais aukštos kokybės, sparčiais ir patikimais EF objektyvais. Visi EF apsodo objektyvai suderinami su kiekvienu kada nors pagamintu EOS fotoaparatu, įskaitant naująją EOS R sistemą ir EOS M seriją, naudojant kartu su atitinkamu objektyvo adapteriu.

EF-S objektyvai

Lengvi ir užtikrinantys puikios kokybės vaizdus fotografuojant DSLR fotoaparatais su APS-C jutikliais, EF-S objektyvai taip pat suderinami su EOS R sistemos ir EOS M serijos fotoaparatais, kai naudojami su atitinkamu objektyvo adapteriu.

EF-M objektyvai

Nešiojami ir lengvi EF-M objektyvai sukurti išskirtinai EOS M serijos fotoaparatams.

Jums taip pat gali būti įdomu...

 • Objektyvų suderinamumas

  Sužinokite daugiau apie skirtingus „Canon“ fotoaparatų objektyvų tipus ir apie tai, kaip atskirti, ar jie tinka jūsų fotoaparatui.

 • Objektyvų parinkimo priemonė

  Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

 • „Speedlite“ asortimentas

  Su mūsų „Speedlite“ blykstėmis galėsite valdyti apšvietimą ant fotoaparato ir šalia jo.

 • EOS R sistema

  EOS R sistemos objektyvo apsodas suteikia daugiau kūrybinių galimybių kiekvienai akimirkai įamžinti.

 • EOS DSLR fotoaparatai

  Mūsų EOS serijos DSLR fotoaparatai yra sukurti puikiai vaizdo kokybei nepriklausomai nuo jūsų patirties lygio.

 • EOS M fotoaparatai

  DSLR galia kompaktiškame APS-C beveidrodinio fotoaparato korpuse.