„Inkjet“ spausdintuvai verslui MAXIFY

MAXIFY spausdintuvai verslui, skirti mažiems ir namų biurams, užtikrina profesionalaus lygio kokybę, spausdina spalviniu režimu ir pasižymi dideliu našumu.  MAXIFY įrenginiai, nuo paprastų spausdintuvų iki daugiafunkcių spausdintuvų su kopijavimo, nuskaitymo ir faksavimo funkcijomis, yra našūs ir turi įvairių ryšio parinkčių, įskaitant spausdinimą iš mobiliųjų įrenginių ir iš debesijos paslaugų.

Spausdintuvai namų biurui

Spausdintuvai mažam biurui

Spausdintuvai su belaidžio ryšio funkcija

Visi MAXIFY įrenginiai turi „Wi-Fi“ ryšio funkciją, tad galite laisvai dalintis savo spausdintuvo verslui su belaidžio ryšio funkcija pajėgumais su kitais naudotojais ir spausdinti per belaidį ryšį iš bet kurios biuro vietos. Naudodami nemokamą „Canon“ programėlę ar „Apple AirPrint™“ galite paprastai spausdinti iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių.

Spausdintuvai su debesijos ryšio funkcija

MAXIFY spausdintuvai verslui su debesijos ryšio funkcija suteikia laisvę spausdinti iš internetinių debesijos paslaugų naudojant paties spausdintuvo ekraną. Taip pat galite mobiliaisiais įrenginiais spausdinti iš bet kur per belaidį ryšį.

Verslo lygio kokybės rašalas

Dvigubo atsparumo ir didelio tankio rašalai užtikrina aiškų tekstą ir ryškias spalvas. Šie MAXIFY pigmentiniai rašalai pasižymi neįtikėtinu spalvų patvarumu, o taip pat yra atsparūs žymekliams ir trinčiai, todėl puikiai tinka aukštos kokybės verslo dokumentams.

Spartus spausdinimas

Daugiau niekada nebereikės laukti dokumentų.  Didelė dokumentų spausdinimo sparta tiek nespalviniu, tiek spalviniu režimu kartu su spartaus pirmojo spaudinio pateikimo technologija sutrumpina laiką nuo spausdinimo mygtuko paspaudimo iki spausdinimo proceso pabaigos.

MAXIFY-Productive-Software

Naši programinė įranga

„Canon“ programinė įranga „Quick Toolbox“ suteikia paprastą nuotolinę prieigą prie visų spausdintuvo nuostatų vienoje patogioje vietoje. Galite paleisti savo daugiafunkcio spausdintuvo verslui nuskaitymo priemonę ir parengti nuskaitytiems dokumentams skirtą aplanką tinkle. Per „Quick Toolbox“ pasiekiama nuotolinio vartotojo sąsaja leidžia patikrinti spausdintuvo būklę, parengti naudoti debesijos paslaugas ir peržiūrėti naudojimo žurnalus.

Sutaupykite pinigų nuo rašalo ir popieriaus

Didelio našumo XL rašalo kasetėmis galima spausdinti spalvinius dokumentus nedidele puslapio kaina. Taip pat galima naudoti 4-ių spalvų pakaitinių rašalo kasečių paketą ir spausdinti dar pigiau. Naudodami automatinio dvipusio spausdinimo funkciją galite sumažinti popieriaus sąnaudas ir kurti profesionalios išvaizdos dvipusius dokumentus.

MAXIFY-Save-money-on-ink-and-paper
MAXIFY-ink-finder

Ieškote rašalo?

Mūsų eksploatacinių medžiagų ieškyklė padės jums surasti savo verslo spausdintuvui MAXIFY tinkamą rašalo kasetę ar kasečių paketą.

MAXIFY pagalba ir atsisiuntimai

Čia galite atsisiųsti savo „Inkjet“ verslo spausdintuvui MAXIFY tinkamų tvarkyklių, programinės ir programinės aparatinės įrangos, naudojimo vadovų, o taip pat prisijungti prie jam skirtų internetinių techninės pagalbos išteklių bei trikčių diagnostikos žinyno.

Reikia pagalbos ieškant spausdintuvo?

Mūsų spausdintuvo pasirinkimo priemonė padės jums rasti namams ar biurui tinkamiausią spausdintuvą. Palyginkite tarpusavyje mūsų stalinius universaliuosius, lazerinius ir „inkjet“ nuotraukų spausdintuvus.

„AirPrint“ yra „Apple Inc.“ prekės ženklas