MAXIFY MB2050

Šis kompaktinis daugiafunkcis įrenginys leidžia namų biure našiai spausdinti verslo kokybės spalvinius dokumentus ir turi „Wi-Fi“ ryšio funkciją, automatinį dokumentų tiektuvą, dvipusio spausdinimo ir nuskaitymo į debesijos serverį funkciją.

MB2050_Detail

Pranašumai

 • Kompaktinis daugiafunkcis įrenginys didelius darbo krūvius turintiems namų biurams – spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir faksavimo funkcijos
 • Spartaus pirmo spaudinio pateikimo dėka dokumentų nebereikia laukti; spausdinimo sparta – 11 spalvinių ir 16 nespalvinių puslapių per minutę
 • „Wi-Fi“ spausdinimas iš ir nuskaitymas į kompiuterius, išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir debesijos paslaugų serverius
 • Įtaisytas 50 lapų automatinis dokumentų tiektuvas ir 250 lapų popieriaus kasetė
 • Naudodami atskirai keičiamas XL rašalo kasetes galite atspausdinti iki 1200 nespalvinių ir iki 900 spalvinių puslapių

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon MAXIFY MB2050“ atidžiau

Daugiafunkcis įrenginys namų biurams


Namų biurams dažnai reikia našumo ir įvairiapusiškumo mažai vietos užimančiame korpuse – šis verslui skirtas daugiafunkcis „inkjet“ įrenginys siūlo būtent tai. Jis turi belaidžio ryšio funkciją, daro profesionalios kokybės spaudinius, taip pat kopijuoja, nuskaito ir faksuoja, o jo rekomenduojamos mėnesio spausdinimo apimtys yra nuo 200 iki 1000 puslapių.

Spartus dokumentų spausdinimas


Daugiau niekada nebereikės laukti verslo dokumentų. Šiame įrenginyje didelį A4 dokumentų ISO spausdinimo greitį (16 atv./min. nespalviniu ir 11 atv./min. spalviniu režimu) papildo ne mažiau spartus pirmo spaudinio pateikimas, užtrunkantis daugmaž 8 sekundes.

Verslo lygio kokybė


Dvigubo atsparumo ir didelio tankio rašalai užtikrina aiškų tekstą ir ryškias spalvas. Šie pigmentiniai rašalai pasižymi ypatingu atsparumu, dėl kurio jie laikui bėgant neišblunka, o taip pat yra atsparūs žymekliams ir trinčiai, tad puikiai tinka spausdinti aukštos kokybės verslo dokumentus.

Taupumas


Naudodami XL rašalo kasetes galite atspausdinti iki 1200 nespalvinių ir 900 spalvinių A4 dokumentų puslapių. Atskirai keičiamos rašalo kasetės leidžia pasiekti didžiausio našumo paliekant mažiausiai atliekų. Taip pat galima naudoti 4 spalvų pakaitinių rašalo kasečių rinkinį ir dirbti dar našiau.

Pajėgumai, kuriais galite pasikliauti


250 lapų popieriaus kasetė, įtaisytas 50 lapų automatinis dokumentų tiektuvas ir didelis spalvinis ekranas leidžia be jokių sunkumų įvykdyti bet kokias užduotis, įskaitant kelių puslapių nuskaitymą ir kopijavimą. Dar didesnį profesionalumą ir mažesnes popieriaus sąnaudas užtikrina jokių pastangų nereikalaujanti dvipusio spausdinimo funkcija.

Prijungiamumas


„MAXIFY Cloud Link“ dėka galite spausdinti tiesiogiai iš populiarių debesijos paslaugų serverių kaip, pavyzdžiui, „Evernote“, „Dropbox“, „OneDrive“ ar „Google Drive“, naudodami tiesiog spausdintuvo ekraną arba išmanųjį telefoną ir programėlę „MAXIFY Printing Solutions“. Spausdintuvas taip pat turi nuskaitymo į el. paštą, „Apple AirPrint“ ir „Google Cloud Print“ funkcijas.*

* Nuskaitymo į debesijos serverį ir nuskaitymo į el. paštą funkcijos prieinamos tik originalaus „Canon“ rašalo naudotojams.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon MAXIFY MB2050“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Quick 1st Print

Pirmas spaudinys per 8 sek.

50-sheet ADF

Automatinis kelių puslapių kopijavimas

Connectivity (Wi-Fi)

Naudojimas ir bendrinimas per bevielį ryšį

250 Sheet Capacity

Našus popieriaus naudojimas

Scan to Cloud

Galima nusiųsti dokumentus į debesijos paslaugų serverius*

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

Scan to USB Memory

Nuskaitymas į atmintuką

MAXIFY Cloud Link

Spausdinimas naudojant debesijos paslaugas

 • „MAXIFY MB2050“
 • Maitinimo laidas
 • Naudoti parengtos rašalo kasetės
 • Sąrankos CD operacinei sistemai „Windows“ („Mac“ tvarkykles galima atsisiųsti internetu)
 • Naudojimo vadovai
 • Fakso / telefono linijos laidas