MAXIFY MB2350

Spartus ir našus namų biurui skirtas daugiafunkcis įrenginys, užtikrinantis verslo lygio spalvinimo spausdinimo kokybę. Turi „Wi-Fi“ ir eterneto funkcijas, valdomas jutikliniu ekranu, o taip pat leidžia prisijungti prie išmaniųjų telefonų ir debesijos paslaugų.

MB2350_Detail

Pranašumai

 • Spartus daugiafunkcis įrenginys didelius darbo krūvius turintiems namų biurams – spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir faksavimo funkcijos
 • Spartaus pirmo spaudinio pateikimo dėka dokumentų nebereikia laukti; spausdinimo sparta – 15 spalvinių ir 23 nespalviniai puslapiai per minutę
 • „Wi-Fi“ ir eterneto ryšys: spausdinimas iš ir nuskaitymas į kompiuterius, išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir debesijos paslaugų serverius
 • Įtaisytas 50 lapų automatinis dokumentų tiektuvas ir 500 lapų popieriaus talpa
 • Naudodami atskirai keičiamas XL rašalo kasetes galite atspausdinti iki 1200 nespalvinių ir iki 900 spalvinių puslapių

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon MAXIFY MB2350“ atidžiau

Daugiafunkcis įrenginys namų biurams


Namų biurams dažnai reikia našumo ir įvairiapusiškumo mažai vietos užimančiame korpuse – šis verslui skirtas daugiafunkcis „inkjet“ įrenginys siūlo būtent tai. Jis turi belaidžio ryšio ir eterneto funkcijas, daro profesionalios kokybės spaudinius, taip pat kopijuoja, nuskaito ir faksuoja, o jo rekomenduojamos mėnesio spausdinimo apimtys yra nuo 200 iki 1000 puslapių.

Spartus dokumentų spausdinimas


Daugiau niekada nebereikės laukti verslo dokumentų. Šiame įrenginyje didelį A4 dokumentų ISO spausdinimo greitį (23 atv./min. nespalviniu ir 15 atv./min. spalviniu režimu) papildo ne mažiau spartus pirmo spaudinio pateikimas, užtrunkantis daugmaž 7 sekundes.

Verslo lygio kokybė


Dvigubo atsparumo ir didelio tankio rašalai užtikrina aiškų tekstą ir ryškias spalvas. Šie pigmentiniai rašalai pasižymi ypatingu atsparumu, dėl kurio jie laikui bėgant neišblunka, o taip pat yra atsparūs žymekliams ir trinčiai, tad puikiai tinka spausdinti aukštos kokybės verslo dokumentus.

Taupumas


Naudodami XL rašalo kasetes galite atspausdinti iki 1200 nespalvinių ir 900 spalvinių A4 dokumentų puslapių. Atskirai keičiamos rašalo kasetės leidžia pasiekti didžiausio našumo paliekant mažiausiai atliekų. Taip pat galima naudoti 4 spalvų pakaitinių rašalo kasečių rinkinį ir dirbti dar našiau.

Pajėgumai, kuriais galite pasikliauti


Dvi 250 lapų popieriaus kasetės, įtaisytas 50 lapų automatinis dokumentų tiektuvas ir didelis spalvinis ekranas leidžia be jokių sunkumų įvykdyti bet kokias užduotis, įskaitant kelių puslapių nuskaitymą ir kopijavimą. Dar didesnį profesionalumą ir mažesnes popieriaus sąnaudas užtikrina jokių pastangų nereikalaujanti dvipusio spausdinimo funkcija.

Prijungiamumas


„MAXIFY Cloud Link“ dėka galite spausdinti tiesiogiai iš populiarių debesijos paslaugų serverių kaip, pavyzdžiui, „Evernote“, „Dropbox“, „OneDrive“ ar „Google Drive“, naudodami tiesiog spausdintuvo ekraną arba išmanųjį telefoną ir programėlę „MAXIFY Printing Solutions“. Spausdintuvas taip pat turi nuskaitymo į el. paštą, „Apple AirPrint“ ir „Google Cloud Print“ funkcijas.*

* Nuskaitymo į debesijos serverį ir nuskaitymo į el. paštą funkcijos prieinamos tik originalaus „Canon“ rašalo naudotojams.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon MAXIFY MB2350“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Quick 1st Print

Pirmas spaudinys per 7 sek.

50-sheet ADF

Automatinis kelių puslapių kopijavimas

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Naudojimas ir bendrinimas per bevielį ryšį

500 Sheet Capacity

Našus popieriaus naudojimas

Scan to Cloud

Galima nusiųsti dokumentus į debesijos paslaugų serverius*

Touch Screen

Paprastas naudoti 7,5 cm jutiklinis ekranas

Scan to USB Memory

Nuskaitymas į atmintuką

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

 • „MAXIFY MB2350“
 • Maitinimo laidas
 • Naudoti parengtos rašalo kasetės
 • Sąrankos CD operacinei sistemai „Windows“ („Mac“ tvarkykles galima atsisiųsti internetu)
 • Naudojimo vadovai
 • Fakso / telefono linijos laidas