MAXIFY spausdintuvai mažam biurui

Maksimaliai padidinkite savo mažo biuro potencialą tvirtu ir našiu smulkiajam verslui skirtu spausdintuvu MAXIFY. Šis įrenginys, per mėnesį atspausdinantis 250–1500 puslapių, puikiai tinka norint nebrangiai spausdinti iki 5-ių darbuotojų turinčiuose mažuose biuruose.

MAXIFY-convinience-and-speed

Patogumas ir sparta

Mūsų didelės popieriaus talpos spausdintuvai ir daugiafunkciai įrenginiai su įtaisytu 50-ies lapų automatiniu dokumentų tiektuvu suteikia galimybę mėgautis paprastu darbu su kelių puslapių dokumentais. Didelė verslo dokumentų spausdinimo sparta ir spartaus pirmojo spaudinio pateikimo technologija užtikrina, kad daugiau niekada nebereikės laukti dokumentų. Naudodami daugiafunkcius mažo biuro spausdintuvus galite netgi išsaugoti savo dažniausius veiksmus ir kitą kartą juos atlikti greičiau.

Belaidis ryšys

Naudodami įtaisytą „Wi-Fi“ ir eterneto ryšį galite paprastai dalintis spausdinimo bei nuskaitymo funkcijomis ir spausdinti iš bet kur. Naudojant „Canon“ programėlę „MAXIFY Printing Solutions“ ir „Apple AirPrint™“ paprasta per belaidį ryšį spausdinti iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Galite spausdinti per belaidžio ryšio tinklą, vietoje, naudodami prieigos taško režimą, ir netgi per internetą, naudodami debesijos paslaugas.

Sužinokite daugiau

MAXIFY-Wireless-Connectivity
MAXIFY-Printer-Control

Spausdintuvo valdymas

Ramybės dėlei nuotolinio vartotojo sąsaja leidžia stebėti ir valdyti savo mažo biuro spausdintuvą per tinklą. Galite patikrinti spausdintuvo būklę ir rašalų lygį, o taip pat stebėti bendras sąnaudas arba tam tikro tipo spausdinimo, pavyzdžiui, nespalvinio dvipusio spausdinimo, sąnaudas. Be to, galite nuotoliniu būdu apriboti tam tikrus veiksmus, pavyzdžiui, spalvinį kopijavimą, ir paleisti spausdintuvo parengties procesus, t. y. „Cloud Link“ sąranką.

Pažangus nuskaitymas

Naudodami daugiafunkciuose spausdintuvuose mažam biurui įdiegtą nuskaitymo į el. paštą funkciją galite per paties spausdintuvo ekraną nusiųsti nuskaitytą dokumentą pasirinktais el. pašto adresais arba sukurti juodraštinį el. laišką su pridėtu nuskaitytu dokumentu savo žiniatinklio pašto paslaugoje („Gmail“, „MS Exchange“, „Yahoo!“). Taip pat galite nusiųsti nuskaitytus dokumentus tiesiogiai į „Evernote“, „Dropbox“, „Google Drive“ ar „SkyDrive“ ir nuskaityti į pasirinktą vietą tinkle.

MAXIFY-Advanced-Scanning
MAXIFY-save money on ink and paper.

Sutaupykite pinigų nuo rašalo ir popieriaus

Didelio našumo XL rašalo kasetėmis galima atspausdinti iki 2500 nespalvinių ir 1200 spalvinių dokumentų nedidele puslapio kaina. Taip pat galima naudoti 4-ių spalvų pakaitinių rašalo kasečių paketą ir spausdinti dar pigiau. Naudodami automatinio dvipusio spausdinimo funkciją galite sumažinti popieriaus sąnaudas ir kurti profesionalios išvaizdos dvipusius dokumentus.

Dirbate iš namų?

Susipažinkite su mūsų spausdintuvais namų biurui MAXIFY, kurie užtikrina didelį našumą ir puikiai tinka tvarkantiems savo verslo reikalus iš namų.

Mūsų spausdintuvai namų biurui MAXIFY

MAXIFY-Working-from-home

„AirPrint“ yra „Apple Inc.“ prekės ženklas