Išmanus spausdinimas prisijungusiems žmonėms

Įkvėpkite savo kūrybingumą. Dėl galimybės spausdinti stulbinamas nuotraukas tiesiai iš bet kurio įrenginio, naudojant 6 rašalų sistemą jūsų spaudiniai paliks įspūdį. Sukurta užtikrinti kokybę ir greitį. Džiaukitės paprastu prisijungimu prie išmaniųjų įrenginių ir debesijos per intuityvius jutiklinius valdiklius.

Emily ir fenakistoskopas

Mėgaukitės sparčiais aukščiausios kokybės spaudiniais

Pamėkite spausdinimą, per kelias sekundes gaudami aukščiausios kokybės nuotraukas. Džiaukitės mūsų geriausiais visų laikų rezultatais – iki 9 600 t./col. raiškos spaudiniais, kuriuos galėsite išdidžiai demonstruoti. Išreikškite savo nuotraukas puikiomis, sodriomis spalvomis arba stulbinamais vienspalviais spaudiniais, pasitelkę „Canon“ FINE technologiją

Jūsų kūrybinis procesas

„Su juo galiu būti apsupta vaizdų, kurie mane įkvepia, juos spausdinti, klijuoti juos aplink save dalintis tuo, ką sukuriu“ (Emily, „Vine“ kūrėja)
PIXMA MG7700 serijos modeliai padeda semtis įkvėpimo iš jūsų vaizdų, kur jie bebūtų saugomi. Spausdinkite aukštos kokybės vaizdus iš fotoaparato, išmaniųjų įrenginių ar debesijos ir būkite kūrybingi.

Aukšta spausdinimo kokybė su naujais „Canon“ rašalais

Pasitelkę mūsų 6 atskirų rašalų sistemą spausdinkite berėmes 10 x 15 cm nuotraukas per vos 21 sekundę ir taip suteikite savo vaizdams gyvybės. Sukurta jūsų patogumui – jums reikės keisti tik pasibaigusią spalvą.
Įdiegtas pažangus spalvų plėtojimas, įskaitant pilką rašalą aukščiausios kokybės nespalvotiems vaizdams ir specialų pigmentinį juodą rašalą ryškiam tekstui, todėl galite būti visiškai užtikrinti, kad visa, ką išspausdinsite, paliks įspūdį.

Sklandus įrenginio prisijungimas prie spausdintuvo

Kai galite spausdinti iš bet kurio įrenginio, projektų kūrimas negalėtų būti paprastesnis. Naudodami programėlę „Canon PRINT“ nuskaitykite ir spausdinkite be pastangų iš savo planšetės ar mobiliojo įrenginio. Įtaisytasis „Wi-Fi Direct®“ režimas sukuria specialų belaidį tinklą, kuriame paprasta suporuoti spausdintuvą su išmaniuoju įrenginiu

Spausdinkite be pastangų tiesiai iš debesijos ir nuskaitykite į ją

Suteikite mėgstamoms nuotraukoms internete gyvybės

Universalus spausdintuvas jūsų projektams palengvinti.
Su programėle „Canon PRINT“ galite spausdinti iš bet kurios terpės, kurioje semiatės įkvėpimo. Ar tai „Facebook“, „Instagram“, ar jūsų debesijos platforma – naršykite failus mobiliajame įrenginyje ar tiesiai spausdintuve ir per kelias sekundes turėsite kopiją saugojimui.

„Canon“ intuityvus jutiklinis ekranas

Paprasta prieiga prie visų debesijos platformų

Sukurta jums. Piršto galiuko prilietimu mūsų intuityviame jutikliniame pulte prieikite prie debesijos platformų.
Pasitelkę 8,8 cm jutiklinį ekraną greitai raskite geriausius vaizdus, juos peržiūrėkite ir sklandžiai spausdinkite neatsitraukę nuo spausdintuvo.

Techniniai duomenys

Keiskite tik pasibaigusią rašalinę

Keiskite tik pasibaigusią rašalinę

Pasirinktinai įsigyjamas didelio našumo rašalas

Pasirinktinai įsigyjamas didelio našumo rašalas

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

Spausdinimas iš ir nuskaitymas į debesijos serverius

Spausdinimas iš ir nuskaitymas į debesijos serverius

„Canon PRINT Inkjet“ / SELPHY programėlė

„Canon PRINT Inkjet“ / SELPHY programėlė

Paprastas naudoti jutiklinis skydelis

Paprastas naudoti jutiklinis skydelis

Didelis jutiklinis ekranas

Didelis jutiklinis ekranas

Sparčiai prijungiamas naudojant NFC

Sparčiai prijungiamas naudojant NFC

Žiūrėti visas specifikacijas

Download drivers, software, firmware and manuals.

Product support

Šios serijos modeliai*

* kai kurias spalvas galima rasti tik tam tikrose parduotuvėse

Priedai

Galbūt jums taip pat patiks...

Tyrinėkite PIXMA namų nuotraukų ir daugiafunkcių spausdintuvų asortimentą ir raskite sau tinkamą spausdintuvą.

MG3650

Paprastai prisijunkite prie išmaniųjų įrenginių ir debesijos su šiuo kompaktišku „Wi-Fi“ daugiafunkciu įrenginiu. Džiaukitės greitu, aukštos kokybės spausdinimu, kopijavimu ir nuskaitymu, dvipusio spausdinimo galimybe ir pasirenkamomis XL rašalo kasetėmis.

MG5700 serija

Spausdinimas ir nuskaitymas be rūpesčių, pasitelkus išmaniuosius įrenginius ir debesiją. Džiaukitės kurdami puikius vaizdus ir dokumentus su šiuo universaliu, paprastu naudoti 5 rašalo kasečių daugiafunkciu įrenginiu.

MG6800 serija

Šiame didelio našumo 5 rašalo kasečių daugiafunkciame įrenginyje yra „Wi-Fi“ ir jutiklinis ekranas, dėl to lengva spausdinti dokumentus ir nuotraukas tiesiai iš išmaniųjų įrenginių, taip pat ir prieiti prie debesijos saugyklos paslaugų.