PIXMA profesionalų nuotraukų spausdintuvai

PIXMA profesionalų nuotraukų spausdintuvai nuolat pateiks tokius rezultatus, kokių nusipelno jūsų vaizdai, taigi galite visiškai laisvai imtis kūrybinių užduočių. Šie 8, 10 arba 12 rašalinių sistemų A3 spausdintuvai sukurti taip, kad patenkintų kiekvieno fotografo, nuo pažengusio mėgėjo iki aukščiausio lygio profesionalo, poreikius.


PIXMA PRO-1

Profesionalų pasirinkimas

 • Aukščiausios kokybės ir komercinio masto našumo A3 formato spausdintuvas

 • Unikali 12 rašalinių sistema su išskirtine spalvų gama

 • „Chroma Optimizer“ užtikrina blizgesio vientisumą, juodos spalvos aiškumą ir ryškumą

 • Naudojant 5 spalvų vienspalvį rašalą gaunami stulbinami nespalvoti spaudiniai

„PIXMA PRO-10S“

Galerijos lygio kokybė

 • Profesionalus A3+ formato nuotraukų spausdintuvas

 • 10 pigmentinių rašalų sistema su „Chroma Optimizer“ rašalu

 • Belaidis ir eterneto ryšys

 • Prisijungimas prie debesijos paslaugų ir integravimas su profesionaliomis nuotraukų tvarkymo paslaugomis

 • Naudojant 3 rašalinių vienspalvį rašalą gaunamos kokybiškos nespalvotos nuotraukos

„PIXMA PRO-100S“

Ryškūs ir jaudinantys atvaizdai

 • Stulbinamos kokybės A3+ formato nuotraukų spausdintuvas

 • Sodrios spalvos naudojant dažų pagrindu pagaminto 8 rašalinių rašalo sistemą

 • Belaidis ir eterneto ryšys

 • Prisijungimas prie debesijos paslaugų ir integravimas su profesionaliomis nuotraukų tvarkymo paslaugomis

 • Naudojant 3 rašalinių vienspalvį rašalą gaunamos kokybiškos nespalvotos nuotraukos

Tinkamo nuotraukų spausdintuvo pasirinkimas

„PIXMA Professional“ spausdintuvus išbandys Davidas Notonas, „Canon“ keliautojas, paaiškinsiantis skirtumus tarp pigmentinių ir miltelių pagrindu sukurtų dažų sistemų.

Ekranas spalvų derinimo vaizdui spausdinti

Sužinokite, kaip pasirinkti savo nuotraukoms tinkamą fotopopierių bei spausdinimui reikiamą programinę įrangą. „Canon“ keliautojas aptars foto ir meninio popieriaus naudojimą ir ekrano kalibravimo bei ICC profilių reikšmę.

Meninių atvaizdų ir nuotraukų spausdinimas

Esminės pastabos apie spausdinimo eigą nuo atvaizdo spalvų erdvės pasirinkimo iki galutinio spaudinio. Susipažinkite su pažingsniniu vadovu naudojantiems „PIXMA Print Studio Pro“ spausdinimo įskiepį, skirtą „Adobe Photoshop“ ir „Lightroom“.

Profilių kūrimas

Kurkite ICC profilius naudodami spalvų valdymo programinę įrangą

Naudodami savo spektrometrą ir „Canon“ programinę įrangą „Color Management Tool Pro“ galite paprastai susikurti pasirenkamųjų ICC profilių, pritaikytų savo spausdintuvui, popieriui bei darbinei aplinkai. Į šią įrangą įdiegtas nesudėtingas vediklis, spausdinantis matavimo diagramas, kurias galima nuskaityti įvairiais „X-Rite“ kalibravimo įrenginiais („Eye-One PRO“, „Color Munki“), todėl užtikrinama reikiama aukšta spalvų kokybė ir tikslumas.

Rašalas popieriuje

PIXMA profesionalų nuotraukų spausdintuvais išgautų atvaizdų kvapą gniaužiančią kokybę lemia tobula jūsų aistros ir mūsų technologijų dermė. „Canon“ daugelį metų dirbo su FINE spausdinimo galvučių technologijos sistemomis ir tobulino rašalą, kad galėtumėte mėgautis šiandieniniais rezultatais. Pasirinkę iš profesionalams skirtų pigmentinių 12 ir 10 rašalinių sistemų bei dažų pagrindu pagamintų 8 rašalinių specialios paskirties sistemos, kūrybininkai ir verslo naudotojai ras sau tinkamiausią A3 nuotraukų spausdintuvą, padėsiantį išgauti stulbinamos kokybės spaudinius taupiausiu ir našiausiu galimu būdu.

Nespalvoti spaudiniai

Vientisam blizgesiui ir tobulesniam juodos spalvos tankiui išgauti PIXMA profesionalų spausdintuvuose naudojamos 3 arba 5 atskiros vienspalvio rašalo rašalinės, nespalvotų nuotraukų spausdinimo tvarkyklės nuostata ir tokios funkcijos kaip „Chroma Optimizer“, todėl šie spausdintuvai sukuria naują profesionalus tenkinantį vienspalvio spausdinimo kokybės lygį.

Pagalbinės priemonės ir paslaugos PIXMA profesionalų nuotraukų spausdintuvui

Galite atsisiųsti PIXMA profesionalų nuotraukų spausdintuvui skirtų tvarkyklių, programinės ir programinės aparatinės įrangos, vadovų, taip pat prisijungti prie internetinių techninės pagalbos išteklių bei trikčių diagnostikos žinyno.

Ankstesnių profesionalų rašalinių spausdintuvų paieška

Mūsų gaminių archyvo skyriuje rasite informacijos apie ankstesnių PIXMA profesionalių nuotraukų spausdintuvų specifikacijas ir jiems tinkamas eksploatacines medžiagas.