„Print Studio Pro“

„Canon“ įskiepis „Print Studio Pro“ yra puiki darbo srautų valdymo priemonė, padėsianti pereiti nuo pradinio atvaizdo iki galutinio spaudinio. Ši unikali programinė įranga sukurta specialiai „Canon“ profesionalų klasės spausdintuvams ir leidžia nesudėtingai išgauti ekspertus tenkinančios kokybės nuotraukų spaudinius.


Įdiegimas

Įskiepis „Print Studio Pro“ automatiškai pridedamas prie tam pritaikytų nuotraukų apdorojimo programų diegiant programinę įrangą. Taip pat galite atsisiųsti naujausią šio įskiepio versiją, skirtą esamiems ar ankstesniems „PIXMA Pro“ spausdintuvams, taip pat spausdintuvams „imagePROGRAF PRO“.

Atsisiųsti naujausią versiją

„Print Studio Pro“ paleidimas

Jei norite paleisti „Print Studio Pro“, atverkite norimą (-us) spausdinti atvaizdą (-us) programoje „Adobe Photoshop“, „Photoshop Elements“ arba „Lightroom“. Jei naudojate programą „Canon Digital Photo Professional“, tiesiog pasirinkite pageidaujamus atvaizdus jų aplanke.

Pagrindinio ekrano vaizdas

„Print Studio Pro“ įvairios spausdinimo funkcijos pateikiamos viename nesudėtingai tvarkomame ekrane. Prieš spausdindami čia galite pasirinkti popieriaus rūšį, formatą, nustatyti spalvų valdymo parametrus ir tinkamus atvaizdų spalvų tonus. Pasirinkti spalvų tonai ir rėmeliai rodomi tiesioginės peržiūros lange, taigi galutinis rezultatas visada atitiks jūsų lūkesčius.


1) Tiesioginė pasirinkto atvaizdo peržiūra
2) Įrankiai, skirti atvaizdams karpyti ir sukioti
3) Visų atvertų / pasirinktų atvaizdų miniatiūros
4) Sritis, skirta įrašyti ir pasirinkti mėgstamiausioms nuostatoms
5) Spausdinimo nuostatų sritis (popieriaus rūšis, maketas, spalvų valdymas)
6) Spausdinimo mygtukas su kopijų skaičiaus nuostata

main screen

Pagrindinės spausdinimo nuostatos

„Print Studio Pro“ spausdinimo nuostatų sritis yra ta vieta, kurioje reikia pasirinkti tris pagrindines nuotraukų spausdinimo nuostatas: popieriaus rūšį ir formatą, atvaizdo pateikimo popieriuje maketą ir spalvų valdymo parametrus (t. y. ICC profilius).

Popieriaus nuostatos

Laikmenų tipo srityje pasirinkite „Canon“ fotopopieriaus pavadinimą arba kitų gamintojų popieriaus rūšį (t. y. kitą blizgų popierių, kitą meninį popierių arba drobinį popierių).

Pasirinkite tinkamą popieriaus formatą ir dėklą (galinį dėklą arba rankinį tiektuvą). Paprastai blizgus, žvilgus ir matinis popierius dedamas į automatinį galinį dėklą, o storesnis ir sunkesnis popierius tiekiamas per rankinį tiektuvą.

media type

Atvaizdo maketo nuostatos

Galite rinktis išankstinius maketus, pavyzdžiui, nuotrauką be rėmelių arba su rėmeliais ir 2 arba 4 atvaizdus viename popieriaus lape. Spausdindami su rėmeliais galite keisti atvaizdo dydį tiesiog vilkdami jo kampus peržiūros lange arba galite maketo meniu pasirinkti tikslų atvaizdo arba rėmelių dydį milimetrais.

Galite naudodami lygiavimo meniu nesudėtingai nustatyti centrinę atvaizdo padėtį lape ir netgi galite įtraukti į sąrašą ir ateities projektams naudoti savo pasirenkamąjį maketą (reikia spustelėti pliuso mygtuką).

Layout

Spalvų valdymas

„Canon“ profesionalų klasės nuotraukų spausdintuvais spausdinamos nuotraukos yra ypač panašios į monitoriuje rodomus atvaizdus.

Kad gautumėte geriausią rezultatą, spalviniu režimu pasirinkite ICC profilius, tada, jei naudojate „Canon“ popierių, nustatykite automatinį spausdintuvo profilį, o jeigu naudojate kitų gamintojų popierių, pasirinkite tinkamą ICC profilį. Atkūrimo tikslo nuostata turėtų būti „percepcinis“.

profile 2

Papildomos nuostatos

„Print Studio Pro“ turi papildomų funkcijų, kurios leis pasiekti kūrybinius sumanymus atitinkančių rezultatų. Galite prie nuotraukų pridėti teksto, pasirinkti nespalvotų nuotraukų režimą, įrašyti mėgstamiausias nuostatas ir kt.

Vienspalvis spausdinimas ir skaidri danga

Pasirinkite režimą „Print Black and White Photo“ (spausdinti nespalvotą nuotrauką), jei norite spalvotą atvaizdą paversti vienspalviu arba kurti natūralesnės išvaizdos nespalvotas nuotraukas iš turimų vienspalvių atvaizdų.

Pasirinkus parinktį „Clear coat the entire page“ (padengti visą puslapį skaidria danga), visas spaudinys padengiamas (jei yra tokia galimybė) priemone „Chroma Optimiser“, todėl dar labiau pagerėja jo blizgumo savybės. Pagal numatytąją nuostatą skaidrus rašalas dedamas tik ant spalvotu rašalu padengtų sričių.

Black & White

Teksto pridėjimas prie nuotraukų

Teksto nuostatų srityje (maketo srities dalis) galite pridėti pasirenkamąją antraštę, poraštę, puslapio numerį, autorių teisių informaciją ar informaciją apie nuotraukos sukūrimą (jei atvaizdas turi atitinkamus duomenis).

Galima tinkinti teksto šriftą, dydį ir spalvą. Didžiajai daliai teksto nuostatų reikalingas maketas su rėmeliais.

text printing

Atvaizdo koregavimas

Spausdindami nespalvotą atvaizdą, galite visai nesudėtingai, vieninteliu spustelėjimu, nurodyti toną ir išgauti šiltesnių arba šaltesnių tonų vienspalves nuotraukas. Spalvotus atvaizdus galima koreguoti bet kuria spalvine kryptimi.

Pavyzdžių spausdinimo funkcija leidžia viename lape išspausdinti nuotraukos miniatiūras, pakoreguotas pasirinkta spalvine kryptimi, šviesumu ar kontrastu.

Corrections

TOBULAS TIKSLUMAS

 

Originali „Canon“ vaizdo paryškinimo technologija

Nors jūsų fotoaparatas ir spausdintuvas gali turėti daugybę didelio našumo funkcijų, tačiau apdorojant vaizdą neišvengiamai nukenčia perduota šviesa ir signalai. Tai lemia tik skirtumas tarp idealaus vaizdo ir vaizdo, kurio detalės nėra ryškios, o jei tai ištaisoma remiantis kiekvieno jų tiksliais duomenimis, galima sukurti natūraliai idealų vaizdą. Ir tai įmanoma dėl plataus „Canon“ produktų spektro – kai naudojami tik „Canon“ produktai, kontroliuojama viskas nuo įvesties iki išvesties. Originalų vaizdo ryškumą galima atkurti atliekant tiksliais duomenimis pagrįstas korekcijas idealioms ir ne tokioms idealioms optinėms ir spausdinimo savybėms.

„Digital Lens Optimizer“

„Digital Lens Optimiser“ – tai funkcija, kuri naudojama originalioje EOS programinėje įrangoje RAW vaizdams apdoroti – ją galima rasti programoje „Digital Photo Professional“ – arba kaip tam tikruose fotoaparatuose įdiegtą funkciją. Ši funkcija pašalina nepageidaujamas optines savybes iš RAW vaizdo duomenų, jei naudojami suderinami fotoaparatai ir objektyvai. Tai dalis „Canon“ vaizdo ryškinimo technologijos – tokia technologija įmanoma, nes „Canon“ nepriklausomai kuria viską nuo objektyvų ir jutiklių iki vaizdo procesorių. Ištaisoma ne tik objektyvo aberacija, pakitusi šviesa grąžinama į pirminę būseną naudojant difrakcijos reiškinį, mažai pralaidžius filtrus ir kt., kad būtų gražiai atkurti visiško ryškumo pradiniai vaizdai.

Kontrasto atkūrimas

Kontrasto atkūrimas – tai įskiepio „Print Studio Pro“ funkcija, kuri yra „PRO-1000“ programinėje įrangoje. Ši funkcija atkuria bet kokį spausdinant prarandamą ryškumą, iš anksto išanalizuodama spausdintuvo ir popieriaus skirtumus. Taip daug tiksliau atkuriamas originalaus vaizdo ryškumas ir gaunami gyvybe alsuojantys spaudiniai. Galimybė atskirti idealias ir neidealias spaudinio savybes leidžia spausdinti didelės raiškos nuotraukas, kurių ryškumas nesiskiria nuo originalių vaizdų.

JAU GREITAI

„Professional Print & layout“ (PPL)*

Naudojant naują spausdinimo programinę įrangą „Professional Print & Layout“, galima spausdinti aukštos kokybės vaizdus, pakoreguotus programa „Digital Photo Professional“, ir išsaugoti tokias svarbias savybes kaip atspalviai, ryškumas ir tiksliai atkurtos spalvos.

Šioje naujoje programinėje įrangoje bus ir visiškai nauja DPRAW spausdinimo funkcija, kad būtų galima spausdinti autentiška didele raiška. Programinėje įrangoje bus ir HDR spausdinimo funkcija, su kuria bus galima paryškinti tam tikras vaizdo sritis, kad jas būtų galima ryškiai atkurti spaudinyje.

  1. Spalvų atkūrimas 
  2. Ryškumas ir detalumas 
  3. Atspalviai

Naujos funkcijos

  • HDR spaudiniai
  • DPRAW spausdinimas

*Išleidžiama 2018 m. gruodžio mėn. pradžioje. Tik su „image PRORAF PRO“ serija

Tinkami spausdintuvai