PIXMA programinė įranga

PIXMA spausdintuvai ir daugiafunkciai įrenginiai užtikrina išskirtinę spausdinimo kokybę ir teikia universalią programinę įrangą, įkvepiančią kūrybiškam darbui. Galite paprasčiau tvarkyti ir spausdinti savo nuotraukas (taip pat ir iš „Facebook“) ir taip iš naujo sužadinti senus prisiminimus. Paprasta nuskaityti dokumentus, kurti PDF failus ir naudotis išskirtinėmis interneto paslaugomis.

„My Image Garden“

Atskleiskite visas PIXMA galimybes. Tvarkykite ir spausdinkite nuotraukas paprasčiau naudodami programinę įrangą „My Image Garden“. Čia rasite visas reikiamas priemones ir pasisemsite įkvėpimo kūrybai iš automatinių pasiūlymų, pridedamų šablonų ir daugelio kitų dalykų.


Žiūrėkite „My Image Garden“ pristatymą

CREATIVE PARK PREMIUM

CREATIVE PARK PREMIUM yra originalaus „Canon“ rašalo naudotojams skirta internetinė paslauga, leidžianti atsisiųsti tarptautiniu mastu pripažintų fotografų ir menininkų nuotraukų, iliustracijų, popierinių dirbinių ir kt.

Turinys nuolat papildomas, taigi visada rasite medžiagos savo kūrybiškumui sužadinti. Be jokių sunkumų naršykite, atsisiųskite ir spausdinkite turinį naudodami „My Image Garden“, tiesiogiai debesijos paslaugoms pritaikytą PIXMA spausdintuvo ekraną arba programėlę „Canon PRINT“.


„Creative Park“ – tai visiems prieinama internetinė paslauga, teikianti galimybių kurti asmeninius sveikinimo atvirukus, kalendorius ir daugelį kitų smagių objektų iš nuotraukų bei popieriaus.

Tvarkykite savo nuotraukas

Suranda net ir seniai pamirštas kompiuteryje laikomas nuotraukas. „My Image Garden“ automatiškai sutvarko nuotraukas pagal padarymo datą ir pateikia jas kalendoriaus rodinyje. Įtaisytoji veidų atpažinimo technologija leidžia paprastai tvarkyti nuotraukas pagal nufotografuotus asmenis. Taip pat galite lengvai rūšiuoti nuotraukas pagal įvykius, kaip antai vestuves, gimtadienius ir pan.

Kurkite ir spausdinkite

Dar niekada nebuvo taip paprasta spausdinti nuotraukas. „My Image Garden“ visos spausdinimo nuostatos, kaip antai popieriaus rūšis, formatas ir rėmeliai, pateikiamos viename paprastame naršyti ekrane. Naudodami įvairius pridedamus šablonus ir fotofiltrus galėsite visai paprastai ir greitai paversti nuotraukas meno kūriniais. Kurkite ir spausdinkite asmeniškai pritaikytus atvirukus, kalendorius ir nuotraukų koliažus naudodami meniu „My Art“.

„Full HD“ vaizdo įrašų spausdinimas

Įamžinkite geriausias vaizdo įrašų akimirkas. Tiesiog paleiskite „Canon“ fotoaparatu padarytą vaizdo įrašą ir pasirinkite kadrus, kuriuos norite spausdinti kaip atskiras nuotraukas, suliekite kelis kadrus arba išdėstykite keletą vaizdo siužetų ir papasakokite istoriją.

Spausdina tiesiai ant diskų

Šauniai, profesionaliai apipavidalinkite savo diskus. Tiesioginio spausdinimo ant diskų funkcija leidžia spausdinti tiesiogiai ant tam pritaikytų diskų. Naudodami siūlomus šablonus galite iš mėgstamiausių nuotraukų sukurti savo pačių piešinį ir pridėti tekstą.