no consumer

PIXMA spausdintuvai su belaidžio ryšio funkcija

Tereikia prijungti savo PIXMA belaidį spausdintuvą prie „Android“ ar „Apple“ išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio ir galėsite mėgautis belaidžiu spausdinimu bei nuskaitymu iš bet kurios namų ar nedidelio biuro vietos. Galite dalytis savo PIXMA „Wi-Fi“ spausdintuvu namuose ar biure prijungę prie jo kelis kompiuterius ir išmaniuosius įrenginius.

WiFi-banner

Dar niekada nebuvo taip paprasta spausdinti iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, ir visa tai dėl „Canon“ nemokamos programėlės „Canon PRINT“ bei spausdintuvų, pritaikytų „Apple AirPrint“ ir „Android“ spausdinimo įskiepiams.

spausdinimasnuskaitymas.png

Kaip spausdinti / nuskaityti naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį?erdvė.gifdokumentai.png
DOKUMENTAI
nuotraukos.png
NUOTRAUKOS
žiniatinklis.png
ŽINIATINKLIS
debesija.png
DEBESIJA
nuskaitymas.png
NUSKAITYMAS

android.jpgCPIS-2.0.0_50.pngCPIS-2.0.0_50.pngCanon_Print_Service.jpgCPIS-2.0.0_50.pngCPIS-2.0.0_50.png
Programėlė „Canon PRINT“Programėlė „Canon PRINT“Įskiepis „Canon Print Service“Programėlė „Canon PRINT“
Programėlė „Canon PRINT“
Canon_Print_Service.jpgCanon_Print_Service.jpgmopria.jpgCloudprint_logotipas.jpg
Įskiepis „Canon Print Service“Įskiepis „Canon Print Service“Įskiepis „Mopria Print Service“Google Cloud Print
mopria.jpgmopria.jpg


Įskiepis „Mopria Print Service“Įskiepis „Mopria Print Service“
erdvė.gifdokumentai.png
DOKUMENTAI
nuotraukos.png
NUOTRAUKOS
žiniatinklis.png
ŽINIATINKLIS
debesija.png
DEBESIJA
nuskaitymas.png
NUSKAITYMAS

spausdinimasnuskaitymas.png

„iPhone“

„iPad“

„iPod“

CPIS-2.0.0_50.pngCPIS-2.0.0_50.pngapple_airprint50.pngCPIS-2.0.0_50.pngCPIS-2.0.0_50.png
Programėlė „Canon PRINT“Programėlė „Canon PRINT“„Apple AirPrint“Programėlė „Canon PRINT“Programėlė „Canon PRINT“
apple_airprint50.pngapple_airprint50.png
Cloudprint_logotipas.jpg
„Apple AirPrint“„Apple AirPrint“
Google Cloud Print


Norėdami parengti naudoti savo išmanųjį telefoną / planšetinį kompiuterį, apsilankykite adresu: www.canon.com/ijsetup

androidskirsnis

Pritaikyta spausdinti iš „Android“

Spausdinkite tiesiogiai iš savo „Android“ išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio naudodami nemokamus spausdinimo įskiepius


„Canon Print Service“ (įskiepis)

Šis nemokamas spausdinimo įskiepis „Android 4.4.2“ („KitKat“) įrenginiams suteiks jums galimybę spausdinti nuotraukas, dokumentus, el. laiškus ir žiniatinklio puslapius tiesiogiai iš jūsų „Android“ įrenginyje įdiegtų programėlių per PIXMA „Wi-Fi“ spausdintuvą. 

[LOCAL]Android image app

„MOPRIA Print Service“ (įskiepis)

Visiškai paprastai spausdinkite nuotraukas, žiniatinklio puslapius ir dokumentus per belaidį tinklą prijungę savo „Android“ įrenginį prie „Mopria“ sertifikuoto spausdintuvo.

[LOCAL]Android image app

apple_airprint_platusPritaikyta „Apple AirPrint“

Spausdinkite iš bet kurios namų vietos naudodami „Apple“ įrenginių funkciją „AirPrint“„AirPrint“ funkcija įdiegta į „iPhone“, „iPad“ bei „iPod Touch“ įrenginius ir leidžia neįdiegus jokios programinės įrangos per belaidį ryšį spausdinti „AirPrint“ pritaikytais spausdintuvais. 

Įrenginys automatiškai aptiks prie „Wi-Fi“ tinklo prijungtą „AirPrint“ naudojantį spausdintuvą. 

  • Spausdinkite nuotraukas, el. laiškus, žiniatinklio puslapius ir kitus dokumentus tiesiogiai iš „Apple“ mobiliųjų įrenginių 
  • Naudodami belaidį ryšį spausdinkite iš bet kurios namų vietos – nereikia jokių tvarkyklių
CPIS-2.0.0_100.pngbelaidis_spausdinimas

„Canon PRINT Inkjet“ / SELPHY programėlė
Atsisiųskite nemokamą programėlę „Canon PRINT“, skirtą „iPhone“, „iPod“, „iPad“ ar „Android“ išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams.

Ši programėlė automatiškai aptinka tinkamus prie „Wi-Fi“ tinklo prijungtus PIXMA belaidžius spausdintuvus ir suteikia galimybę lengvai spausdinti ir nuskaityti dokumentus bei nuotraukas. Taip pat galite šią programėlę naudoti su debesijos paslaugoms pritaikytais spausdintuvais ir valdyti juos nuotoliniu būdu per internetą bei tiesiogiai spausdinti iš populiarių debesijos paslaugų ir į jas nuskaityti.*

Programėlę „Canon PRINT“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“

[LOCAL]IOS app store image

Spausdinimas ir nuskaitymas per debesiją

Mėgaukitės laisve, kurią suteikia spausdinimas ir nuskaitymas naudojant debesijos paslaugas

Išnaudokite daugiau savo spausdintuvo galimybių. Debesijos paslaugoms parengtais PIXMA spausdintuvais galite spausdinti internete talpinamas nuotraukas ir dokumentus tiesiogiai per spausdintuvo ekraną arba per savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, naudodami „Facebook“, „Dropbox“, „Google Drive“ ir daug kitų paslaugų!

Galite netgi nuskaityti ir nusiųsti failus tiesiai į debesijos paslaugų serverius ar netgi išsiųsti juos kaip el. laiškus.*

Phone

PIXMA spausdinimas palietimu

Spausdinkite ir nuskaitykite prilietę spausdintuvą prie išmaniojo telefono

Naudodami PIXMA spausdintuvus su NFC funkcija galite spausdinti ir nuskaityti nuotraukas bei dokumentus tiesiog prilietę prie spausdintuvo tam pritaikytą NFC išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.

Norėdami prisijungti, atsisiųskite programėlę „Canon PRINT“.

Easy_Photo_Print_miniatiūra


„Easy-PhotoPrint+“

Atskleiskite savo kūrybiškumą patys kurdami savo atvirutes ir kalendorius


Su šia į programėlę „Canon PRINT“ įtaisyta funkcija planšetinių kompiuterių naudotojai gali kurti savo poreikiams pritaikytas atvirutes, kalendorius, koliažus ir daug kitų dalykų, naudodami nuotraukas, laikomas išmaniajame įrenginyje ar bendruomeniniuose tinkluose, tokiuose, kaip „Facebook“.

Tereikia atsisiųsti nemokamą programėlę „Canon PRINT“, užregistruoti savo debesijos paslaugoms pritaikytą spausdintuvą ir galėsite pradėti kurti asmeniškas staigmenas šeimai ir draugams.

Easy Photo-Print+

Belaidis „PictBridge“

Spausdinkite mėgstamiausias nuotraukas tiesiai iš fotoaparato su belaidžio ryšio funkcija be jokių laidų, neperkėlę į kompiuterį. Tiesiog prijunkite savo kompaktinį ar skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą su belaidžio ryšio funkcija prie „WLAN PictBridge“ pritaikyto PIXMA spausdintuvo ir iškart galėsite džiaugtis fotolaboratorijos lygio kokybės nuotraukomis.

Prieigos taško režimas

O jeigu neturite maršruto parinktuvo ar prieigos prie belaidžio tinklo? Prieigos taško režimu veikiantys PIXMA spausdintuvai su „Wi-Fi“ funkcija gali vietoje sukurti belaidį tinklą, per kurį galėsite tiesiogiai spausdinti iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio naudodami programėlę „Canon PRINT“ arba „Apple AirPrint“.

„iPad“, „iPhone“ ir „iPod touch“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse. „AirPrint“™ ir „AirPrint“ logotipas yra „Apple Inc.“ prekių ženklai

„Android™“, „Google Cloud Print™“ yra „Google Inc.“ registruotieji prekių ženklai

„Windows“® ir „Windows“ logotipas yra „Microsoft“ įmonių grupės prekių ženklai

* Nuskaitymo į debesijos serverį ir nuskaitymo į el. paštą funkcijos prieinamos tik originalaus „Canon“ rašalo naudotojams.