Compact and portable hero image projector close up

Projektoriai verslui ir švietimo įstaigoms

Universalios vaizdo projekcijos galimybės biure ir auditorijoje.

„Canon“ XEED WUXGA lazerinių gaminių serija

Aukščiausios kokybės montuojamųjų lazerinių projektorių ieškantys profesionalai, kuriems reikalinga įranga komercinės, medicininės ar švietimo paskirties užduotims, „Canon“ XEED LASER serijoje ras naujos konstrukcijos projektorių su centre įtaisytu lęšiu ir beveik jokios priežiūros nereikalaujančiu lazeriu, „HDBaseT“ ryšį ir galimybę pasirinkti iš šešių lęšių.

Canon XEED LASER Series

XEED WUXGA lazerinių gaminių serija

Mažai priežiūros reikalaujantys lazeriniai LCOS projektoriai itin šviesiam ir tikslių spalvų vaizdui

Canon XEED LASER Series

Universalus įrengimas

Jie ieškote verslui ar mokymui skirto arba lazerinio projektoriaus, šiame asortimente rasite variantą bet kokiai aplinkai. Šie projektoriai gali būti integruoti praktiškai bet kur, nes pasižymi lanksčiais valdymo režimais ir universaliomis didelės raiškos prijungimo galimybėmis. Trumpo ir ypač trumpo nuotolio modeliai idealiai tinka, kai erdvė yra ribota.

Connectivity wide view man projector presentation

Aukštos kokybės atvaizdai

„Canon“ pažangios optinės sistemos sukurtos siekiant optimizuoti projektoriaus darbą atkuriant aukštos kokybės vaizdus. Projektoriai naudoja DLP arba pažangią LCOS skydelių technologiją ir atkuria ryškius, tikslius atvaizdus, kurie pasižymi tikrovišku spalvų šviesumu bei kontrastų santykiais, užtikrinančiais puikų juodos spalvos lygį ir detalumą.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Ne tai, ko ieškote?