Compact and portable hero image projector close up

Montuojamieji projektoriai

Papildomi sprendimai montuojamiesiems įrenginiams.

„Canon“ XEED WUXGA lazerinių gaminių serija

Aukščiausios kokybės montuojamųjų lazerinių projektorių ieškantys profesionalai, kuriems reikalinga įranga komercinės, medicininės ar švietimo paskirties užduotims, „Canon“ XEED LASER serijoje ras naujos konstrukcijos projektorių su centre įtaisytu lęšiu ir beveik jokios priežiūros nereikalaujančiu lazeriu, „HDBaseT“ ryšį ir galimybę pasirinkti iš šešių lęšių.

Canon XEED LASER Series

XEED WUXGA lazerinių gaminių serija

Mažai priežiūros reikalaujantys lazeriniai LCOS projektoriai itin šviesiam ir tikslių spalvų vaizdui

Canon XEED LASER Series

Paprastas montavimas ir priežiūra

Projektorių valdymas jau negalėtų būti paprastesnis. Varikliu varomos priartinimo, fokusavimo ir objektyvo perstūmimo funkcijos gali būti keičiamos nuotoliniu valdikliu pusės pikselio tikslumu, – tai puikiai tinka naudojant vieno ar kelių projektorių instaliacijas (pavyzdžiui, rietuves, mišrias sistemas ar instaliacijas kupoluose). Didelio efektyvumo lempos pasiekiamos iš galo, o oro filtrai tiesiog ištraukiami. Todėl šių projektorių techninė priežiūra vyksta greitai ir lengvai.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Keičiami objektyvai

Išplėskite savo projektoriaus galimybes. Pasirinkite vieną iš penkių puikios kokybės keičiamų lęšių savo XEED projektoriams arba vieną iš aštuonių lęšių LX serijai.

Connectivity wide view man projector presentation

Įvairiapusiškas, aukštos kokybės vaizdo apdorojimas

Projektoriuose naudojama AISYS optinė sistema, todėl vaizdai yra išskirtinai lygūs ir galima pasirinkti įvairius įvesties variantus. Taigi, juos naudodami gaunate fantastišką vaizdo kokybę ir universalias prijungimo galimybes. Dėl aparatinės įrangos kraštų suliejimo galima sklandžiai sujungti kelis projektorius. Dėl galimybės koreguoti keturis pagrindinius taškus, vaizdai bus ryškūs ir tikslūs net juos pateikiant kampu.

Connectivity wide view man projector presentation

Ne tai, ko ieškote?