Simulation & Design Projectors

Simuliacijai ir dizainui skirti projektoriai

Lengvai pademonstruokite gražias fotografijas ir vaizdo įrašus.

„Canon“ XEED WUXGA lazerinių gaminių serija

Aukščiausios kokybės montuojamųjų lazerinių projektorių ieškantys profesionalai, kuriems reikalinga įranga komercinės, medicininės ar švietimo paskirties užduotims, „Canon“ XEED LASER serijoje ras naujos konstrukcijos projektorių su centre įtaisytu lęšiu ir beveik jokios priežiūros nereikalaujančiu lazeriu, „HDBaseT“ ryšį ir galimybę pasirinkti iš šešių lęšių.

Canon XEED LASER Series

XEED WUXGA lazerinių gaminių serija

Mažai priežiūros reikalaujantys lazeriniai LCOS projektoriai itin šviesiam ir tikslių spalvų vaizdui

Canon XEED LASER Series

Stulbinama vaizdo kokybė

Rodykite didelės raiškos nuotraukas ir vaizdo įrašus, tiksliai perteikiančius originalių nuotraukų „tikrą“ šviesumą, ryškias spalvas ir puikų kontrastą. Šiais projektoriais rodomi atvaizdai yra be grotelių efekto, o daugybė skirtingų iš anksto nustatytų vaizdo režimų leidžia pasiekti stulbinamų rezultatų esant beveik bet kokiam apšvietimui ir bet kokioje aplinkoje.

Connectivity wide view man projector presentation

Įvairiapusiškos jungtys

Su HDMI, DVI, VGA, USB prievadais ir palaikoma funkcija „Crestron RoomView“.

Versatile connectivity projector in situ presentation

Paprastas įrengimas

Kiekvienas simuliacijų projektorius turi lanksčius valdymo režimus ir yra lengvai reguliuojamas. Projektorius galima naudoti pastačius ant kokio nors paviršiaus arba nesunkiai sumontavus ant lubų ar sienos, jie puikiai tinka vieno ar kelių projektorių instaliacijoms, pavyzdžiui, rietuvėms ar mišrioms sistemoms.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Ne tai, ko ieškote?