NUOTOLINIŲ TRANSLIACIJŲ SPRENDIMAI

„Canon“ PTZ vaizdo kameros

Įvairios išskirtinai kokybiško 4K vaizdo nuotolinio pasukimo, pakreipimo ir priartinimo (PTZ) kameros, sukurtos įvairiai vaizdo produkcijai ir taikymo sritims.
„Canon“ PTZ vaizdo kamera „CR-N500“

„Canon“ PTZ vaizdo kameros

Vaizdo produkcija ir transliacijos

Neprilygstamai aiškiai perteikite toli esantį vaizdą

Pristatome jums naujausią „Canon“ nuotolinio valdymo PTZ vaizdo kamerų ir valdiklių kartą. „Canon“ siūlo visiems atvejams tinkamą nuotolinių 4K vaizdo produkcijos sprendimų rinkinį, kuris užtikrina sklandų kameros pasukimą ir pakreipimą bei išskirtinę vaizdo kokybę darbams patalpose ir lauke, o mūsų aparatinės įrangos valdiklis ir nemokamas programinės įrangos valdiklis padeda valdyti ir reguliuoti vaizdą iš toli.

Susipažinkite su „Canon“ optiniu paveldu filmuodami aukštos kokybės vaizdus įvairiausiose situacijose.

Visas „Canon“ PTZ asortimentas

 • PTZ kameros

  Sistema „CR-X500“

  Tvirtas ir vandeniui atsparus korpusas, 4K UHD skiriamoji geba, 15 k. optinis artinimas, 12G-SDI ir „Dual Pixel CMOS AF“ – tokiomis savybėmis pasižyminti CR-X500 yra ideali PTZ vaizdo kamera nuotolinei vaizdo produkcijai ir stebėsenai.

 • PTZ kameros

  Sistema „CR-N500“

  „CR-N500“ gali optiškai priartinti vaizdą iki 15 k., filmuoti 4K UHD ir turi „Dual Pixel“ automatinio fokusavimo funkciją, todėl su ja galite tiksliai valdyti ir sklandžiai transliuoti IP tinklu išskirtinės kokybės rezultatus.

 • PTZ kameros

  Sistema „CR-N300“

  Turėdami 4K UHD skiriamąją gebą, 20 k. optinį artinimą, hibridinį automatinį fokusavimą, daug IP transliavimo ir valdymo protokolų, galėsite naujais būdais sudominti savo auditoriją.

Sprendimas visų tipų scenarijams

Sužinokite, kaip galite įvairiais būdais naudoti „Canon“ PTZ sprendimus išnaudodami puikias mūsų vaizdo technologijos galimybes.

 • Transliacijos ir televizijos studijos

  Transliacijos ir televizijos studijos

 • Tiesioginiai renginiai ir muzikiniai pasirodymai

  Tiesioginiai renginiai ir muzikiniai pasirodymai

 • Įmonių renginiai ir pristatymai

  Įmonių renginiai ir pristatymai

 • Aukštasis mokslas

  Aukštasis mokslas

 • Maldos namai, bažnyčia

  Maldos namai

 • Transliacijos lauke ir sporto transliacijos

  Transliacijos lauke ir sporto transliacijos

 • Esminiai priedai

  Valdykite savo „Canon“ PTZ vaizdo kamerą nuotoliniu būdu arba vietoje su mūsų aparatinės įrangos valdikliu arba nemokamu programinės įrangos valdikliu ir galėsite sklandžiai dirbti per atstumą.

  Canon Camera

  Susijęs produktas

  „Canon“ automatizuota vaizdo kamerų sistema CR-S700R

  Profesionalus pasukimo, pakreipimo ir artinimo nuotolinis valdymas fotografavimui, kurį galima vykdyti keičiamų objektyvų fotoaparatais.

  Sprendimas

  Susipažinkite su „Canon“ PTZ tinklo asortimentu

  Kai sekimas yra tikrai svarbus, „Canon“ tinklo kamerų asortimente rasite sprendimą. Kompaktiškos, bet labai efektyvios, jos pasižymi išskirtine vaizdo kokybe net menko apšvietimo zonose, kur saugos rizika yra padidinta.

  Lengva sąranka ir platus regos laukas

  „Canon“ vaizdo stebėjimui skirtos PTZ kameros idealiai tinka eismui valdyti, miesto priežiūrai ir mažmeninės prekybos parkams.

  vb-m50b

  Užsisakykite jau dabar

  Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

  Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.