NUOTOLINIŲ TRANSLIACIJŲ SPRENDIMAI

„Canon“ PTZ vaizdo kameros ir nuotolinio tinklo vaizdo kameros

Įvairios preciziškai valdomos ir išskirtinai kokybiško 4K vaizdo nuotolinio pasukimo, pakreipimo ir priartinimo (PTZ) kameros, sukurtos įvairiai vaizdo produkcijai ir taikymo sritims.
„Canon“ PTZ vaizdo kamera „CR-N500“

Vaizdo produkcija ir transliacijos

Neprilygstamai aiškiai perteikite toli esantį vaizdą

Pristatome jums naujausią „Canon“ nuotolinio valdymo PTZ vaizdo kamerų ir valdiklių kartą. „Canon“ siūlo visiems atvejams tinkamą nuotolinių 4K vaizdo projektų sprendimų rinkinį, kuris užtikrina sklandų kameros pasukimą ir pakreipimą bei išskirtinę vaizdo kokybę filmuojant patalpose ir lauke, o mūsų aparatinės įrangos valdiklis ir nemokamas programinės įrangos valdiklis padeda valdyti ir reguliuoti vaizdą iš toli. „Canon“ taip pat palaiko naujausias pažangiausias programėles, tokias kaip automatinio sekimo programėlę*, kuri gali suteikti papildomą automatinę funkciją jūsų projektui.

*Galima tam tikriems modeliams. Būtina mokama licencija.

Susipažinkite su „Canon“ optiniu paveldu filmuodami aukštos kokybės vaizdus įvairiausiose situacijose.

Visas „Canon“ PTZ asortimentas

 • PTZ kameros

  CR-N700

  Išskirtinė 4K60P profesionali PTZ vaizdo kamera su 12G-SDI jungtimi ir klasėje pirmaujančia automatinio fokusavimo sistema su išmania automatinio sekimo funkcija.
 • PTZ kameros

  CR-X300

  Kompaktiškas IP65 PTZ fotoaparatas, turintis 4K raišką, 20 kartų optinį priartinimą ir IP srautinį perdavimą bei įvairių programų valdymą.
 • PTZ kameros

  CR-X500

  Tvirtas ir vandeniui atsparus korpusas, 4K UHD skiriamoji geba, 15 k. optinis artinimas, 12G-SDI ir „Dual Pixel CMOS AF“ – tokiomis savybėmis pasižyminti CR-X500 yra ideali PTZ vaizdo kamera nuotolinei vaizdo produkcijai ir stebėsenai.
 • PTZ kameros

  CR-N500

  CR-N500 gali optiškai priartinti vaizdą iki 15 k., filmuoti 4K UHD ir turi „Dual Pixel“ automatinio fokusavimo funkciją su išmaniojo automatinio sekimo parinktimi, todėl su ja galite tiksliai valdyti ir sklandžiai transliuoti IP tinklu išskirtinės kokybės medžiagą.
 • PTZ kameros

  CR-N300

  Pasitelkę 4K UHD skyrą, 20 k. optinį priartinimą, hibridinį automatinį fokusavimą su išmaniojo automatinio sekimo parinktimi ir daug IP transliavimo bei valdymo protokolų, galėsite sudominti savo auditoriją naujais būdais.
 • PTZ kameros

  CR-N100

  Judri 4K PTZ kamera, pasižyminti pažangiu automatiniu fokusavimu, 20 k. optiniu priartinimu ir keliais IP protokolais su išmaniojo automatinio sekimo galimybe.
 • Sprendimas visų tipų scenarijams

  Sužinokite, kaip galite įvairiais būdais naudoti „Canon“ PTZ sprendimus išnaudodami puikias mūsų vaizdo technologijos galimybes.

 • Transliacijos ir televizijos studijos

 • Tiesioginiai renginiai ir muzikiniai pasirodymai

 • Įmonių renginiai ir pristatymai

 • Aukštasis mokslas

 • Maldos namai

 • Transliacijos lauke ir sporto transliacijos

 • Esminiai priedai

  Valdykite savo „Canon“ PTZ vaizdo kamerą nuotoliniu būdu arba vietoje su mūsų aparatinės įrangos valdikliu arba nemokamu programinės įrangos valdikliu ir galėsite sklandžiai dirbti per atstumą.

  CR-S700R

  Susijęs produktas

  „Canon“ automatizuota vaizdo kamerų sistema CR-S700R

  Profesionalus pasukimo, pakreipimo ir artinimo nuotolinis valdymas fotografavimui, kurį galima vykdyti keičiamų objektyvų fotoaparatais.

  Sprendimas

  Susipažinkite su „Canon“ PTZ tinklo asortimentu

  Kai sekimas yra tikrai svarbus, „Canon“ tinklo kamerų asortimente rasite sprendimą. Kompaktiškos, bet labai efektyvios, jos pasižymi išskirtine vaizdo kokybe net menko apšvietimo zonose, kur saugos rizika yra padidinta.

  Lengva sąranka ir platus regos laukas

  „Canon“ vaizdo stebėjimui skirtos PTZ kameros idealiai tinka eismui valdyti, miesto priežiūrai ir mažmeninės prekybos parkams.

  vb-m50b
  Canon Camera

  Atraskite „Canon Pro Video“ profesionalius vaizdo įrašus ir naujas vaizdo įrašų galimybes.

  Nesvarbu, ar kuriate įspūdingą nepriklausomą dokumentiką, įtraukią dramą nedidelėje erdvėje ar apdovanojimus pelnysiantį vaidybinį filmą, „Canon Pro Video“ profesionaliems vaizdo įrašams labai išplės jūsų kūrybines galimybes.

  Užsisakykite jau dabar

  Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

  Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.