Canon Plokščiasis nuskaitymo įrenginys 101

Plokščiasis nuskaitymo įrenginys 101

Tarp daugelio kitų Canon DR serijos skaitytuvų galimas paprastai prijungiamas USB laidu pasirinktinis skaitytuvas Flatbed Scanner Unit 101 (plokščiasis skaitytuvas 101) *. Idealiai tinkantis įrištiems ir trapiems dokumentams, jis yra 50 % našesnis už konkurentų analogus. Dėl unikalaus reguliuojamo dangčio ir aplinkos šviesos valdymo funkcijos galite atlikti atvirą nuskaitymą didele sparta ir raiška (1 200 dpi).

Pranašumai

  • Dėl universalios USB jungties galite prijungti prie daugelio imageFORMULA skaitytuvų
  • Iki 50 % didesnis našumas naudojant spartųjį nuskaitymą
  • Nuolatinis atviras nuskaitymas naudojant unikalią aplinkinės šviesos naikinimo funkciją
  • Lankstus reguliuojamojo dangčio naudojimas – galite nuskaityti įvairių tipų ir dydžių dokumentus iki Legal dydžio
  • Aukštos kokybės 1 200 dpi nuskaitymas su moderniomis vaizdo apdorojimo funkcijomis
  • Sklandus nuskaitymas iš dviejų šaltinių sukuriant vieną dokumentą

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon Plokščiasis nuskaitymo įrenginys 101

Paprastai prijungiamas ir sklandžiai veikiantis


Plokščiasis skaitytuvas 101, jungiamas su daugeliu Canon DR serijos skaitytuvų, teikia galimybę lengvai ir universaliai nuskaityti medžiagą, kurios negalima nuskaityti naudojant automatinį dokumentų tiektuvą. Idealiai tinkamas nuskaityti knygoms, žurnalams ir įrištiems arba trapiems dokumentams, plokščiasis skaitytuvas nuskaito didele sparta ir raiška. Jį lengva perkelti ir naudoti su įvairiais įstaigoje esančiais Canon skaitytuvais, o pasinaudojus – nuimti ir atlaisvinti vietos ant darbo stalo.

Geriausios prijungimo galimybės iš visų šio tipo įrenginių


Dar didesniu universalumu plokščiasis skaitytuvas pasižymi dėl galimybės per USB jungtį prijungti jį beveik prie visų Canon DR serijos skaitytuvų – tai ypač praverčia, kai, be įprastinio Canon paketinio nuskaitymo, retkarčiais prireikia plokščiojo nuskaitymo.

Didesnis našumas


Prijungtas prie Canon didelės spartos skaitytuvų, plokščiasis skaitytuvas 101 gali padidinti našumą. Didelė plokščiojo nuskaitymo sparta (mažiau nei trys sekundės A4 puslapiui išleisti) sutaupo 50 % daugiau laiko nei daugelis analogiškų plokščiųjų skaitytuvų. Galite nuskaityti iki Legal dydžio (216 x 356 mm) arba mažus dokumentus, pvz., pasus ar vizitines korteles, – idealu, kai reikia greitai ir mažomis sąnaudomis nuskaityti įvairių dydžių dokumentus.

Paprastas atviras nuskaitymas


Unikalus aplinkinės šviesos panaikinimo režimas užtikrina tokią pat vaizdo kokybę nuskaitant ir tada, kai skaitytuvo dangtis atvertas, ir tada, kai užvertas. Ši ypatybė suteikia galimybę padidinti našumą, kai reikia sparčiai nuskaityti didelius dokumentų kiekius.

Įspūdinga vaizdo kokybė


Išskirtinę vaizdo kokybę užtikrina didelė plokščiojo skaitytuvo optinė raiška – 1 200 dpi. Be to, jis išnaudoja ir daugelio DR serijos skaitytuvų vaizdo apdorojimo funkcijų pranašumus, tokius kaip automatinis spalvų nustatymas, automatinis dydžio keitimas ir teksto krypties atpažinimas. Paprasčiausiai padėkite ant plokščio dėklo dokumentą ir paleiskite skaitytuvą – jis kaskart nuskaitydamas sukurs puikius vaizdus.

Vienas dokumentas dviem nuskaitymais


Dėl glaudžios Canon DR serijos skaitytuvų ir plokščiojo skaitytuvo 101 sąsajos vienu veiksmu galima nuskaityti ir iš tiektuvo, ir iš plokščiojo nuskaitymo įrenginio. Naudotojai gali tvarkyti dokumentus daug efektyviau ir dirbti našiau nuskaitydami keletą formatų į vieną dokumento failą.

Ekologiškas įrenginys


Plokščiasis skaitytuvas 101 atitinka ENERGY STAR reikalavimus – naudoja mažiau energijos ir sumažina išlaidas.


* Pasirinktinis plokščiasis skaitytuvas 101 suderinamas su imageFORMULA DR-C125, DR-C130, DR-M140, DR-M160, DR-6030C.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon Plokščiasis nuskaitymo įrenginys 101“, jo funkcijas ir pajėgumus.