CanoScan LiDE 110

Šis pradedantiesiems pritaikytas LiDE skaitytuvas turi EZ mygtukus, kuriais paprasta naudoti automatinio nuskaitymo, kopijavimo, pridėjimo prie el. laiško ir vertimo PDF failu funkcijas. Naudoti įrenginį dar paprasčiau dėl automatinio nuskaitymo režimo ir dulkių bei įbrėžimų pašalinimo.

Pranašumai

  • 2400 x 4800 dpi raiška su 48 bitų spalvomis
  • 300 dpi A4 nuskaitymas per 16 sekundžių
  • 4 EZ mygtukai: Auto Scan (nuskaityti automatiškai), Copy (kopijuoti), Email (pridėti prie el. laiško) ir PDF (versti PDF failu)
  • Jautrus dulkių ir įbrėžimų šalinimas iš nuotraukų
  • Automatinio nuskaitymo režimas: nuskaitykite ir įrašykite be jokių pastangų

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon CanoScan LiDE 110“ atidžiau

Aukštos kokybės nuskaitymas


Šis pradedantiesiems pritaikytas skaitytuvas pasirūpins visais jūsų nuotraukų ir dokumentų nuskaitymo darbais naudodamas įspūdingą 2400 x 4800 dpi raišką. Dėl 48 bitų vidinių spalvų gylio nuotraukos nuskaitomos itin detaliai. Vaizdo jutiklio ir ekspozicinio stiklo pločiai vienodi, tad visos nuotraukos atkuriamos ryškiai ir aiškiai.

A4 nuskaitymas atliekamas greitai: 300 dpi spalvoti dokumentai nuskaitomi vos per 16 sekundžių.

Kompaktiškas ir stilingas


Skaitytuvo dizainas itin kompaktiškas ir stilingas, tad jis puikiai tiks bet kuriems namams. Įtaisytas dangtis sukurtas taip, kad nesugadinant skaitytuvo stiliaus galima nuskaityti visokius dokumentus, pavyzdžiui, knygas.

Paprastas naudoti


Dėl savo 4 valdymo vienu lietimu mygtukų šis skaitytuvas visas užduotis padaro lengvas atlikti. Automatinio nuskaitymo mygtukas automatiškai atpažįsta pradinio dokumento tipą ir leidžia nuskaityti nuotraukas ir dokumentus vieninteliu spustelėjimu. Panašiai užduočių atlikimą supaprastina ir kopijavimo, pridėjimo prie el. laiško ir vertimo PDF failu mygtukai.

Laiką taupančios vaizdo pagerinimo priemonės


Nuotraukoms galite taikyti dulkių ir įbrėžimų šalinimo funkciją, pagerinsiančią vaizdų kokybę. Taip automatiškai pašalinamos dulkės ir įbrėžimai, taip pat padedama atstatyti išblukusias senų nuotraukų spalvas. Automatinis dokumentų taisymas – tai technologija, kuri nuskaitytuose dokumentuose atskirai pagerina tekstą, piešinius ir vaizdus. Taip pat laiką taupyti padeda ir Automatic Photo Fix II bei Solution Menu EX.

Maitinamas per USB


Šis skaitytuvas maitinamas ir prijungiamas vieninteliu USB laidu, tad nebereikia naudoti daugybės besipainiojančių laidų.

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon CanoScan LiDE 110“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Scanning resolution in dots per inch

Nuskaitymo skiriamoji geba taškais colyje

No power connection required

Nereikia maitinimo jungties

A4 colour document scan speed

A4 spalvoto dokumento nuskaitymo sparta

One touch operation

Valdymas vienu prisilietimu

Scan thick documents or magazines

Nuskaitykite storus dokumentus arba žurnalus

PDF files creation function

PDF formato failų kūrimo funkcija