CanoScan LiDE 210

Šis LiDE skaitytuvas, nuskaitantis 4800 dpi raiška, turi stovą, kuris leidžia vertikalųjį nuskaitymą, taigi ir sutaupyti daug vietos ant stalo. Naudoti įrenginį dar paprasčiau dėl automatinio nuskaitymo režimo ir dulkių bei įbrėžimų šalinimo funkcijos.

Pranašumai

  • 4800 x 4800 dpi raiška su 48 bitų spalvomis
  • 300 dpi A4 nuskaitymas per 10 sekundžių
  • 5 EZ mygtukai: Auto Scan (nuskaityti automatiškai), Copy (kopijuoti), Email (pridėti prie el. laiško) ir 2 x PDF (versti PDF failu)
  • Vertikalusis nuskaitymas
  • Intuityvus dulkių ir įbrėžimų šalinimas iš nuotraukų
  • Automatinio nuskaitymo režimas: nuskaitykite ir įrašykite be jokių pastangų

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon CanoScan LiDE 210“ atidžiau

Aukštos kokybės, našus nuskaitymas


Be jokių pastangų nuskaitykite visas savo nuotraukas ir dokumentus 4800 x 4800 dpi raiška. Dėl 48 bitų vidinio spalvų gylio nuotraukos nuskaitomos išlaikant ypač daug detalių. Vaizdo jutiklio ir ekspozicinio stiklo plotis toks pats, todėl visos nuotraukos atkuriamos tiksliai ir kokybiškai.

Spartus A4 nuskaitymas – 300 dpi raiška dokumentas nuskaitomas vos per 10 sekundžių.

Kompaktiškas ir stilingas


Skaitytuvas pasižymi itin kompaktišku stilingu dizainu, dėl kurio jis bus pageidaujamas bet kuriuose namuose. Dėl vertikalaus stovo skaitytuvas užima itin mažai vietos ant stalo. Įtaisyto dangčio dizainas, toks stilingas, kaip pats skaitytuvas, leidžia nuskaityti visokius dokumentus, pavyzdžiui, knygas.

Paprastas naudoti


Dėl savo 5 vienu lietimu valdomų mygtukų šiuo skaitytuvu lengva atlikti visas užduotis. Automatinio nuskaitymo mygtukas automatiškai atpažįsta pradinio dokumento tipą ir leidžia nuskaityti nuotraukas ir dokumentus vieninteliu spustelėjimu. Panašiai užduočių atlikimą supaprastina ir kopijavimo, pridėjimo prie el. laiško ir du vertimo PDF failais mygtukai.

Laiką taupančios vaizdo pagerinimo priemonės


Nuskaitydami nuotraukas galite naudoti dulkių ir įbrėžimų šalinimo funkciją, gerinančią vaizdų kokybę. Taip automatiškai pašalinamos dulkės ir įbrėžimai, taip pat padedama atstatyti išblukusias senų nuotraukų spalvas.
Automatinis dokumentų taisymas – tai technologija, kuri nuskaitytuose dokumentuose atskirai pagerina tekstą, piešinius ir vaizdus.
Taip pat laiką taupyti padeda ir Auto Photo Fix II bei Solution Menu EX.

Maitinamas per USB


Šis skaitytuvas maitinamas ir prijungiamas vieninteliu USB kabeliu, taigi nebereikia naudoti daugybės besipainiojančių laidų.

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon CanoScan LiDE 210“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Scanning resolution in dots per inch

Nuskaitymo skiriamoji geba taškais colyje

No power connection required

Nereikia maitinimo jungties

A4 colour document scan speed

A4 spalvoto dokumento nuskaitymo sparta

One touch operation

Valdymas vienu prisilietimu

Scan thick documents or magazines

Nuskaitykite storus dokumentus arba žurnalus

PDF files creation function

PDF formato failų kūrimo funkcija