imaging-for-empowerment

Fotografija siekiant gėrio

Priemonių suteikimas žmonėms, kad jie galėtų pasinaudoti vaizdo istorijų galia teigiamiems pokyčiams įkvėpti.

Istorijų pasakojimas
naujai kartai

Kaip pasaulinė vaizdo sprendimų įmonė, turime pareigą įgalinti naują kartą – padėti jiems tobulinti savo įgūdžius, pakurstyti jų aistrą vaizdams ir įkvėpti juos pasinaudodami vaizdo pasakojimų galia.


Mes suteikiame jiems įgūdžių, priemonių ir platformų, kad jie galėtų dalytis savo istorijomis su pasauliu ir kurti galimybes sau ir kitiems savo bendruomenės nariams.

Naujausios istorijos

Jaunimo įgalėjimas

Vaizdas gali turėti neįtikėtinos galios. Per jį galite užmegzti ryšį su žiūrovais ir pakviesti juos į savo pasaulį. Pažiūrėkite toliau pateiktus vaizdo įrašus apie Jaunimo programą, kuri suteikia jaunuoliams galimybę vaizdais pasisakyti apie Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus (DVT), ir apie Miraisha, kuri padeda kurti darbo vietas profesionalios fotografijos ir spaudos sektoriuje keliant jaunuolių kvalifikaciją Afrikoje.

young-people-programme

Galerija „Fotografija siekiant gėrio“

Pažiūrėkite, kokių įspūdingų vaizdų pavyko sukurti „Canon“ rengiamuose praktiniuose seminaruose.

Žiūrėti vaizdus

Įvykių kalendorius

„Canon“ renginiuose viso pasaulio žmonės gali kurti ir dalytis savo istorijomis, kad palengvintų savo ir savo bendruomenių gyvenimą.

Bendradarbiaujame su geriausiomis pasaulyje fotožurnalizmo programomis, kurias įgyvendinant svarbios istorijos atiduria už jų pasakojimą atsakingų asmenų rankose. Džiaugiamės galėdami formuoti ir įkvėpti ateities fotožurnalistus.

canon-pro-visa

„Visa pour l’Image“

Jau daugiau kaip 30 metų „Canon“ remia vieną iš svarbiausių pasaulyje fotožurnalistikos festivalį „Visa pour l’image“. Visoje Europoje vykdome savaitės trukmės mokomuosius kursus žiniasklaidos studentams, kad padėtume jiems pasakoti įvairiausias istorijas – nuo konfliktų ir gamtos iki žmonių ir aplinkos.

Skaityti daugiau

opening-world-press-photo

„World Press Photo“

„Canon“ jau 26 metus remia „World Press Photo“. Iš jų 25 metus rėmėme „Joop Swart Masterclass“, kad atrastume talentingų vaizdo pasakotojų. Įtaigiausiai pasakojantiems ir galintiems lemti permainas asmenims suteikiame galimybę dalyvauti metų trukmės ambasadoriaus programoje.

Skaityti daugiau