Sustainable Imaging

Tvarus vaizdo atkūrimas bendrovėje „Canon“

Mūsų poveikio aplinkai mažinimas per mūsų operacijas ir klientus.

Mūsų poveikio aplinkai valdymas

Prisiimame atsakomybę už mūsų veiklos poveikį aplinkai ir esame sukūrę tvirtas sistemas, procedūras ir politiką, kad suvaldytume visų mūsų operacijų poveikį aplinkai ir užtikrintume mažesnį anglies pėdsaką. Įskaitant mūsų:


„Canon“ EMEA aplinkosaugos chartija

Atsisiųsti PDF failą [75 KB] >


Ekologiškų pirkimų standartai

Skaityti daugiau >


Pasaulinė ISO 14001 akredituota aplinkosaugos vadybos sistema

Skaityti daugiau >

work-team-at-table-with-documents

Takanobu Nakamasu, Executive Vice President, Document Solutions Business Unit explains the importance of sustainability to Canon’s business, through a short video.

Sustainable video

Mūsų produktų gyvavimo ciklo metodas

Laikomės aplinkos tvarumo metodo „Sukurk – panaudok – perdirbk“, kuris reiškia, kad mūsų produktai valdomi laikantis žiedinės ekonomikos principų – nuo projektavimo iki produkto gyvavimo pabaigos. Mūsų metodas taip pat padeda sumažinti dėl mūsų veiklos išmetamą šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį ir padeda jį atitinkamai sumažinti mūsų produktus naudojantiems klientams.

Gamyba

Stengiamės jau gamybos pradžioje sumažinti mūsų produktų poveikį aplinkai, kad būtų naudojama mažiau naujų žaliavų, jie efektyviau vartotų energiją ir per visą jų gyvavimą kuo mažiau sukurtų atliekų. 

 • Mes nustatome anglies mažinimo tikslus ir naudojame gyvavimo ciklo (gyvavimo ciklo analizės) metodiką.

  Atsisiųsti PDF failą [335 KB] >

 • Savo gaminius projektuojame laikydamiesi visų galiojančių reikalavimų ir naudodami teisėtus arba mažesnius kenksmingų medžiagų kiekius, nurodytus Direktyvoje dėl tam tikrų pavojingų medžiagų naudojimo (RoHS) ir REACH reglamente.

  Skaityti daugiau >

 • Atsižvelgiame į mūsų produktų skleidžiamą triukšmą ir ozoną.

  Atsisiųsti PDF failą [187 KB] >

 • Mažiname atliekų kiekį gamybos vietose siekdami, kad iš visų mūsų gamybos vietų į sąvartynus nepatektų nė viena šiukšlė.

  Skaityti daugiau >

 • Mažiname transporto priemonių išmetamo CO2 kiekį, pereidami prie mažiau CO2 išmetančių transporto rūšių, siekdami efektyvesnio produktų platinimo ir kurdami naujas, mažesnes pakuotes.

  Skaityti daugiau >

 • Užtikriname atsakingą ir veiksmingą pakavimą.

  Atsisiųsti PDF failą [186 KB] >

Naudojimas

Naudodami mūsų gaminius, paslaugas ir sprendimus, mūsų klientai gali sutaupyti pinigų ir sumažinti poveikį aplinkai. Dėl inovacijų ir patobulinimų mūsų produktai vartoja mažiau energijos ir jiems reikia mažiau eksploatacinių medžiagų.

 • Mes nuolatos stengiamės tobulinti mūsų produktų energijos vartojimo efektyvumą ir mažinti elektros sąnaudas.

  Atsisiųsti PDF failą [199 KB] >


 • Padedame mūsų vaizdo atkūrimo įrangą naudojantiems verslo klientams mažinti popieriaus ir eksploatacinių medžiagų sąnaudas.

  Atsisiųsti PDF failą [261 KB] >


 • Įdiegę spausdinimo valdymo paslaugas (angl. MPS), mūsų klientai gali iki 60 % sumažinti poveikį aplinkai.

  Skaityti daugiau >


 • Mūsų „e-Maintenance“ paslauga ir veiksmingas techninės priežiūros planavimas užtikrina efektyvesnį priežiūros darbą ir taupo laiką, išteklius bei CO2

  Skaityti daugiau >

male-looking-at-3D-printer-in-constuction-shop

Perdirbimas

Gamtos išteklius valdome taip, kad stiprintume žiedinę ekonomiką, visų pirma siekdami padidinti atnaujintų įrenginių pardavimus.