legria family video cameras

LEGRIA kompaktinės šeimos vaizdo kameros

Filmuokite ir dalykitės puikios kokybės, gražiais ir stabiliais „Full HD“ filmais, padarytais LEGRIA HF R asortimento kompaktiška vaizdo kamera.

Pažangus optinis vaizdo stabilizatorius

Pažangus vaizdo stabilizatorius padeda užtikrinti ryškius ir detalių kupinus vaizdo įrašus, todėl jums tereikia rūpintis filmavimu. Jis automatiškai aptinka siužetą ir iš 4 režimų parenka tinkamiausias vaizdo stabilizavimo nuostatas, leidžiančias kompensuoti virpėjimo efektą ir panaikinti vaizdo susiliejimą.

Aukščiausios kokybės įrašymas

Džiaukitės geriausiomis „Full HD“ savybėmis, įrašydami 50 kadrų per sekundę sparta, kuri užtikrina judančių objektų ryškumą ir aiškumą.

highest quality recording
baby mode video cameras

Magiškos akimirkos su kūdikiu

Įamžinkite pirmuosius savo vaiko žingsnius, pirmuosius žodžius ir dar begalę kitų svarbių akimirkų, naudodamiesi pažangiu Kūdikio režimu. Galite net trims vaikams sukurti linksmus albumus ir įrašai bus automatiškai išsaugoti pasirinktame albume.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Pagalbinis kadrų komponavimas naudojant didelį židinio nuotolį

Stipriai priartinę galėsite lengvai priartėti prie objekto, o pagalbinio kadrų komponavimo naudojant didelį židinio nuotolį funkcija padės išlaikyti objektą kadre ir lengvai sekti veiksmą. Pamestus objektus greitai vėl rasite, vos spustelėję mygtuką ir atkūrę pradinę priartinimo padėtį.

zoom framing assist

Įrašykite išskirtinės kokybės garsą

Naudojant garso siužeto pasirinkimo funkciją ir integruotą didelio jautrumo artinamąjį mikrofoną paprasta pasiekti, kad filmų garsas būtų toks pat geras, kaip ir vaizdas. Tiesiog pasirinkite iš 5 siužeto režimų, pvz., muzikos arba kalbos, ir bus automatiškai parinktos geriausios garso nuostatos.

audio scene select