hero
alt text goes here

MULTIPURPOSE
VAIZDO KAMEROS

Kompaktiškos, lengvos ir universalios vaizdo kameros idealiai tinka įvairioms specialioms paskirtims.

Įvairių konfigūracijų galimybė dėl kelių sąsajų

Įspūdingas universalumas ir aukštos kokybės vaizdas, taip pat didelis lankstumas dėl įvairių konfigūracijos, įrengimo ir valdymo galimybių – šios daugiafunkcės vaizdo kameros suteiks naujų galimybių filmuojant laukinę gamtą ir dokumentinius filmus, teatro spektaklius ir studijos įrašus, taip pat filmuojant nuotoliniu būdu ir stebint aplinką.

feature

ME20F-SHN

Su šia profesionalų klasės tinklo vaizdo kamera, pasižyminčia didesniu nei 4 milijonų maksimaliu ISO iš viso kadro 2.26MP CMOS jutiklio, galėsite filmuoti „Full HD“ raiškos spalvotus vaizdo įrašus beveik visiškoje tamsoje.

feature

Visas asortimentas

Kūrybiškos konfigūracijos

Išplėskite savo kūrybiškumą, naudodami EF stovą su funkcija „Cinema Lock“, kuriam tinka įvairūs suderinami „Canon“ EF/EF-S objektyvai. Vaizdo kamera turi daug jungčių*, pvz., HDMI išvesties, „Genlock“ ir 3G/HD-SDI, todėl ją lengvai integruosite į darbo procesus.
*Priklauso nuo modelio

Creative configurations

Įvairi valdymo sąsaja

Įrenkite ir valdykite vaizdo kamerą pageidaujamu būdu – naudokitės keliomis nuotolinio valdymo sąsajomis*, įskaitant 2,5 mm kištuko, RS422 ir eterneto jungtį.
*Priklauso nuo modelio

Multi control interface

Maža ir universali

Mažas ir lengvas vaizdo kameras, kurios montuojamos viršuje ir apačioje, lengva įrengti sunkiai pasiekiamose vietose ir jos idealiai tinka specialioms užduotims*, nes turi ypač didelį ISO, veikia su infraraudonaisiais spinduliais, palaiko eterneto ryšį ir išmaniojo automatinio fokusavimo funkciją.
*Priklauso nuo modelio

Small and flexible

Susiję gaminiai

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Atraskite „Canon Pro Video“ profesionalius vaizdo įrašus ir naujas vaizdo įrašų galimybes.

Nesvarbu, ar kuriate įspūdingą nepriklausomą dokumentiką, įtraukią dramą nedidelėje erdvėje ar apdovanojimus pelnysiantį vaidybinį filmą, „Canon Pro Video“ profesionaliems vaizdo įrašams labai išplės jūsų kūrybines galimybes.