legria wifi video cameras

LEGRIA „Wi-Fi“ vaizdo kameros

Pasinaudokite tinklo galimybėmis su „Canon LEGRIA“ belaidėmis vaizdo kameromis. Dalykitės vaizdais iš kelionių, tiesiogiai transliuokite vaizdą ir valdykite nuotoliniu būdu.

wireless hd video cameras

Belaidės HD vaizdo kameros gyvai

Žiūrėti vaizdo įrašą

Tiesioginis vaizdo įrašų leidimas

Stebėkite savo namus nuotoliniu būdu, tiesiogiai transliuodami vaizdą į „Android“¹ ir iOS prietaisus¹. Suaktyvinkite įrašymą ir priartinkite vaizdą net nebūdami šalia². Tiesiog atsisiųskite nemokamą programėlę „CameraAccess Plus“ ir galėsite pradėti!

Atsisiųsti programėlę „CameraAccess Plus“ („Android“)

Atsisiųsti programėlę „CameraAccess Plus“ („iTunes“)

live video streaming

Nuotolinis valdymas per „Wi-Fi“

Valdykite „LEGRIA“ „W-Fi“ vaizdo kameros „Live View“ nuotolinio valdymo nustatymus per išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį. Idealiai tinka filmuoti, kai sunku prieiti prie vaizdo kameros.

legria wifi remote

Nuotolinis naršymas

Naudokite programėlę „Canon Camera Connect“2 per savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį ir belaidžiu būdu žiūrėkite vaizdo kameroje įrašytus klipus. Įrašykite mėgstamiausius klipus tiesiogiai į įrenginį2, kad lengvai pasidalytumėte internete.

Atsisiųsti programėlę „Canon Camera Connect“

camera connect app

Užmegzkite ryšį su pasauliu

Persiuskite naujausią vaizdo įrašą belaidžiu būdu iš savo „Wi-Fi“ vaizdo kameros² į jungčių stotelę „CS100“, ir žiūrėkite jį „Full HD“ raiška televizoriuje arba dalykitės su draugais internete.

Sužinokite daugiau apie „Canon“ jungčių stotelę „CS100“

connect station cs100

Tiesioginis bendrinimas internete

Užbaigę paprastą sąrankos procedūrą, galėsite filmus įkelti tiesiogiai į internetą – net be kompiuterio. Paprasčiausiai prijunkite vaizdo kamerą prie namų „Wi-Fi“ tinklo* ir galėsite siųsti vaizdo įrašus į „YouTube“, „Facebook“, „Twitter“ ar el. paštą.

* Tiesioginio bendrinimo per internetą ir siuntimo per serverį funkcijoms reikalinga image.canon paskyra; kai kuriose šalyse ir regionuose image.canon gali neveikti. Išsamesnės informacijos rasite puslapyje www.canon-europe.com/cig.

1 Palaikomos operacinės sistemos: „Android“ 2,3–4,4, „iOS5“, „iOS6“, „iOS7“. Funkcijos gali veikti ne visuose įrenginiuose.
2 Išskyrus „LEGRIA GX10“, „LEGRIA HF G40“, „LEGRIA mini“ ir „LEGRIA mini X“. Norint stebėti nebūnant namuose, reikalingas ir interneto ryšys su UPnP atitinkančiu maršruto parinktuvu ir pasaulinio IP adreso gavimo palaikymas.

„iPad“, „iPhone“ ir „iPod touch“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse.

„Android“™ yra registruotasis „Google Inc.“ prekių ženklas.